Dlouhé večerní šaty s krajkou

Dlouhé večerní šaty s krajkou

Trochu historie

Taková elegantní tkanina jako krajka se objevila v pradávných dobách. Dokonce i Bible hovoří o nádherné látce, která zdobila pravoslavné církve. Plátno bylo tak tenké a lehké, že propustilo světlo. Pro větší krásu byla tkanina vyšívaná neuvěřitelnými vzory.

Rozkvět popularity této tkaniny přišel na konci 15. století, kdy neuvěřitelný ve své kráse byl hledán ušlechtilým pánem.

Neexistují však přesné údaje o tom, kde byla krajka poprvé vytvořena. Módní stylisté tvrdí, že to bylo v renesanci - v zářivém a radostném období - že tato vzdušná tkanina mohla být tak milovaná. Je pravda, že muzea často ukládají roztomilé vzorky středověké výšivky na podobnou tkaninu. Jak přesně se tento zázrak objevil je záhadou.

V moderním světě jsou také oblíbené krajky, zejména v dámském šatníku. Chcete-li získat elegantní krajkové šaty inklinuje každý fashionista.

Vlastnosti a výhody

Mnoho žen obrací svou pozornost na úžasné krajkové šaty, které jsou nejen schopny zdůraznit ženskost svého majitele, ale také jí vypadají jemně a romanticky. Šaty z této látky vypadají vzdušně a lehce, chci je neustále nosit.

Kromě toho se tyto šaty snadno používají v každodenním, kancelářském i večerním životě. Dovedně vybrané šaty a doplňky k tomu pomůže dívce cítit se jako princezna a stávají se vinnými z přitahování obdivných pohledů.

Krajka je nejen úžasná látka, ale také skvělá dekorace. Pokud se vám zdá, že hojnost krajky na šaty je pro vás problémem, můžete si zvolit miniaturní model šatů s velkolepými průsvitnými vložkami z této látky.

Jak si vybrat

Pokud jste blíž k romantickému obrazu, měli byste si vybrat model jemného, ​​světlého odstínu. Například nebeské, sofistikované levandule a slunečné broskve jsou dokonalé.

Pro odvážné a odhodlané dívky se doporučuje vyzvednout si šaty černé, červené, lilkové barvy.

Ukazuje se, že krajka je docela vhodná i v kancelářském stylu. Ale v tomto případě byste měli říci "ne" guipure a jasné barvy. Vyberte si šaty z neutrálních odstínů. Klasické černé, šedé a bílé barvy dokonale zapadnou do tohoto stylu. Mohou však být také nahrazeny pastelovými odstíny: béžová, krémová, světle žlutá.

Pro kancelář perfektní model šaty případ. Stylový, spíše přísný, ne prolamovaný as mírným množstvím krajkové tkaniny. Doplníme ji sandály na krátkém patu, vybavenou bundu s rameny a velkou brož.

Délka oděvu by měla být také zvolena v závislosti na vlastnostech postavy, případu a věku. "Mini" je vhodnější pro romantické mladé dámy, "midi" je pro ženy jakéhokoliv věku pro procházky s přáteli nebo pro odchod do kanceláře, a "maxi" je skvělou volbou pro návštěvu divadla nebo svatby.

Populární styly

  • "Dětské dolary"

Vypadá to skvěle na mladé dámy. Často se používá k vytvoření docela nevinného vzhledu. Obvykle, kromě krajky, je zdobena flitry, stuhy nebo luky. Vypadá dobře ve světle růžové barvě.

  • Silueta

Takový střih je vhodný pro pevné ženy, aby se zúčastnily hlasitých oslav. Tyto šaty jsou vhodné pro všechny typy postav, protože je snadné skrýt vady a zdůraznit v nich výhody.

  • S pachem

Dává vám působivý obraz. Vůně látky může nejen zdůraznit hrudník, ale také vizuálně zvětšit. Tento model se často používá v kombinaci s asymetrickou sukní.

Skutečné barvy

  • Světle růžová

Vhodné pro šaty pro promoce nebo romantickou svatbu. Mladá dáma, která chodí do krajkové šaty této barvy pro křtiny nebo vlastní narozeniny, bude neodolatelná.

Krajka a nádherná růžová barva zvýrazňují veškerou něhu majitele takových šatů a přidávají maximální ženskost.

  • Tmavě modrá

Krajkové šaty této barvy jsou ideální pro kancelář. Tato barva je pro dospělé ženy vítaná. Sukně a výstřih, ozdobené krajkou, přitáhnou pozornost a přísná bunda v kombinaci s botami s nízkými podpatky vám pomůže, aby tento vzhled vypadal jako obchodní a stylový.

  • Černá

Vzpomeňte si, jak Coco Chanel vytvořil malé černé šaty? Ale volba mnoha dám, které hledaly „své“ malé černé šaty, dopadla na krajku.

Tato klasika v kombinaci s krásnými krajkovými vzory vytváří stylový vzhled, který může ladně zdůraznit siluetu dívky a učinit ji nezapomenutelnou.

  • Bordeaux

Nasycené krásné víno barva je schopna udělat z obyčejné jednoduché dámy femme fatale. A to může pomoci její krajkové šaty této barvy. Je ideální pro společenské akce a návštěvu baru.

Co a jak se nosí

Lehké krajkové šaty jsou dobře kombinované s baletními botami, sandály se širokou podešví, stejně jako sandály s tenkými a vysokými podpatky. V chladnějším počasí mohou být krátké šaty kombinovány s hrubými botami, což vytváří výhodu v obraze.

Odložili jsme velké tašky - nepatří vedle ženské krajky. Pouze lehké a drobné kabelky na dlouhém popruhu, elegantní tašky na spojky budou dobře kombinovány s šaty z této tkaniny. Stává se, že takový oděv je dokonale přátelský s kloboukem se širokým lemem - to dělá hostesku tajemnou a neodolatelnou.

Stylové obrázky

Ultramoderní růžové šaty ve stylu dětské panenky dokonale zdůrazní všechny výhody postavy její milenky - jak nohou, tak i prsou. Tyto šaty se dobře hodí k černým jehlovým sandálům, elegantním hodinkám nebo ozdobenému bronzovému náramku. Z různých sáčků si vyberete skvělou spojku. Za chladného počasí můžete letos vrhnout na vrchol džínové bundy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky