Transformační šaty - jedinečné!

Transformační šaty - jedinečné!

Možná, že holky měly jen snít, že jedno šaty mohou poskytnout desítky různých obrazů. Koneckonců, to není jen obrovské úspory, ale také neuvěřitelná praktičnost. Nejzajímavější je, že ne každý ví o šatním transformátoru. A to znamená, že většina lidí ani o vašem tajuplném tajemství ani netuší.

Trochu historie

Vynález tohoto oděvu se odehrál před více než třiceti lety. A v roce 1976, jeho tvůrce Lydia Sylvestra představil vytvoření na pódiu v Londýně. Naneštěstí pak šaty zasáhly jen málo. Koneckonců, tento nápad nebyl vynalezen slavným návrhářem, ale obyčejným novinářem.

Lydia jí neustále pracovala. Těžká zavazadla musela být vždy nosena sama, a už pro to nebylo dost síly. Myšlenka na vytvoření transformátorových šatů, které nezabírají příliš mnoho místa v kufru, přišla na mysl.

Na první výstavě dívka mlčela o svém skvělém nápadu. A teprve poté, co modely představily sto neuvěřitelně odlišných šatů, otevřela Lydia karty. Udeřila každého s tím, že to bylo stejné oblečení.

Bohužel ne všechny ženy v 70. letech cestovaly tak často, každý večer měnící události. Proto není myšlenka oceněna. Ale v 21. století to způsobilo velký rozruch mezi těmi, kdo se o takovém zázraku dozvěděli.

Vlastnosti

Šaty se skládají ze dvou širokých proužků látky, které lze svázat, jak chcete. Můžete vytvořit obrovské množství řezů, popruhů, rukávů a dokonce i délek. Moderní svět nás znovu a znovu představuje nekonečnými obměnami transformátorových šatů. Proto každá dívka najde to, co je pro ni nezbytné.

Výhody

Tento oděv je univerzální v každém šatníku. Je jedinečný v tom, že bude vyhovovat ženě s úplně jinou stavbou, že si sami vymýšlíte svůj vlastní styl. A kdo, pokud ne vy sám, ví, jaké ctnosti je třeba zdůraznit a které by měly být skryty.

Je třeba říci, že je to jen dar pro budoucí maminky. Je těžké najít krásné večerní šaty pro těhotné ženy, které přesně odpovídají vašim proporcím. A v tomto případě existuje možnost experimentovat.

Krásné modely

Pláž

Tento styl potěší dívky, které se chtějí dostat k moři s jedním kufrem, ne třemi. Konec konců, na dovolené, každý chce každý den vypadat krásně a jinak. Existuje několik modelů, z nichž si vyberete a které zajistí požadovaný efekt.

Jeden oblek může sloužit jako sukně, stejně jako krátké nebo dlouhé šaty. Další styl - od tuniky nebo lehkého zábalu se promění v tekoucí šaty na kolena. Ve všech designech, můžete nejen chlubit pláže, ale také snadno jít do restaurace.

S odnímatelnou sukní

Velmi originální vzhled s falešnou sukní. Základ tvoří krátké šaty. Dlouhá sukně je k němu připojena šněrováním nebo suchým zipem. Samozřejmě, že tkanina nahoře je totožná s jejími transformačními detaily.

A protože některá upřímnost a erotika jsou nyní v módě, lze rozlišovat transparentní sukně. Jsou šité z lehkých tkanin, které umožňují nosit maxi, ale zároveň vystavují krásné štíhlé nohy.

Svatební šaty nevěsty

Oblékání nevěsty na svatbě se stalo velmi módní. Mladá žena se může na recepci objevit v nádherných šatech a v restauraci, kde se setká s hosty v mini-šatech. Někdo opravdu kupuje různé věci, aby změnil obraz. Ale, bohužel, svatba je velmi drahá událost sama o sobě. Proto ne každý má na to peníze.

Bylo to pro tyto dívky, které vynalezly transformující svatební šaty. Nejčastěji má svěží odnímatelnou sukni nebo vlak.Ale hlavním detailem je krátké šaty, které jsou připevněny ke dnu. Existují však možnosti s variabilním vrcholem. Pásky mohou vytvářet nové popruhy nebo zcela holé ramena.

Bilaterální

Jedná se o nový vynález, který zdvojnásobuje již tak bezchybné oblečení. Má dvě vrstvy různých barev, které lze kombinovat.

Máte právo vytvořit jednoduché monofonní šaty. Nebo možná chcete sukni jedné barvy a popruhy nebo pásek jiného? Vše na uvážení vaší představivosti. Experimentujte podle potřeby.

S bleskem

Pro tento outfit, návrháři používají několik desítek blesků. Myšlenka je, že můžete otevřít zip vytvořit novou věc. A vytvořit nejen šaty, ale také sukně nebo top. Některé transformace umožňují v experimentu použít i pláštěnku

Skutečné barvy

Červená

Světlé a chytlavé barvy. Červené šaty vždy působí velmi působivě a přitahují pozornost. Stín však není základní. Zejména proto často nosit, i přes měnící se design.

Bílá

Klasická barva, která může být aktualizována nekonečně mnohokrát. Díky novým stylům a různým doplňkům se věc bude znovu a znovu zdát unikátní. Často se stává, že nevěsty používají po svatbě své bílé šaty. Neuvěřitelně praktické, že?

Růžová

Jemný a romantický odstín, který si často vybírají družičky. Nikdy nevyjde z módy, protože je nejoblíbenější mezi pastelovými tóny. Pro dívky je "Barbie" jen darem z nebes. Nikdo nikdy nebude hádat, že používáte stejné oblečení znovu a znovu.

Modrá

Pro tuto myšlenku vhodnější tmavě modrá barva. On není moc si pamatoval jako jeho jasné protějšky. Je však pro nás důležité, aby se věc dala nosit často. Je snadné přidat takový univerzální odstín s různými doplňky. Další výhodou je, že magicky zvýrazňuje šedé a modré oči.

Černá

Nejoblíbenější základní barva, která se používá v obrovském množství šatů. Pokud potřebujete skrýt některé nedostatky, je to také skvělá volba. Je známo, že tmavé tóny vizuálně korigují siluetu.

Černý odstín se může nosit častěji, protože si to nepamatuje. Vzpomíná jen na pocit, že se vyrábějí šaty. Snažte se kombinovat každý styl s různými doplňky. Světlé tóny budou věnovat velkou pozornost.

Žlutá

Nejoblíbenější pro teplou sezónu. Je jasný a velmi nápadný, takže dávejte přednost dvouvrstvým modelům. Za prvé, kontrastní barva se perfektně kombinuje s jinými tóny. Za druhé, je snazší s ním vytvořit iluzi nového oblečení.

Tyrkysová

Zajímavý a neobvyklý odstín, který na večerních šatech vypadá velmi draho. Nebude schopen nosit tak často jako základní tóny. Pokud změníte oblečení této barvy, udělejte to co nejdramatičtěji. Jinak lidé budou hádat, že se jedná o stejné šaty.

Fialová

Ve skutečnosti, tmavé odstíny jsou mnohem vhodnější pro transformátor šaty. Přesto si lidé kupují světlé věci v jedné nebo dvou kopiích, když jsou velmi podobné. A fialová je v tomto ohledu trochu univerzálnější. Použijte kontrastní doplňky, různé účesy, make-up. S takovými triky snadno překonáte jakoukoliv osobu.

Délka

Krátké

Krátké šaty více patří do kategorie koktejlů. Můžete si ji snadno nosit během dne na procházku a večer jít na párty. V každém případě je takový model lepší koupit pro dívky, které jsou spokojeny s jejich postavou. Koneckonců, tato délka je velmi silný důraz na nohy.

Nejběžnější krátké šaty dosahují v polovině stehna. Pokud je oblečení vyšší, pak v naší době vypadá dost vulgárně.

Mimochodem, krátké šaty jsou mnohem méně zapamatovatelné pro ostatní, protože jsou považovány za příležitostnější oblečení.Proto si můžete být jisti, že se vám pravděpodobně nepodaří zjistit.

Nespornou výhodou je, že si můžete vzít na dovolenou s sebou na dovolenou. V kufru nezabere mnoho místa, což znamená, že můžete dát spoustu dalších věcí. Tento outfit vám zatmění vše na pláži a ve večerních hodinách v restauraci.

Dlouho

Dlouhé šaty odkazují více na večerní detaily šatníku. Vypadá to velkolepé a slavnostní.

Midi délka je velmi populární. Pokrývá kolena, takže obraz je skromný a elegantní. Nicméně, to je vhodnější pro vysoké dívky, jak to inklinuje zkrátit nohy trochu.

Délka podlahy nejvíce přitahuje ženy, které si vybírají večerní šaty. Vypadá to drahé a elegantní. Navíc je pro ženy trpící nadměrnou hmotností nepostradatelné. Faktem je, že díky stylu se silueta stává radikálně měkčí. No, nelze říci, že tato délka skryje plné nohy.

Šaty na podlahu jsou vhodnější pro vysoké dívky, nebo pro ty, kteří respektují paty. Pokud často jdete na slavnostní recepci, pak vám bude dlouho líbit dlouhé šaty. A ve světle bude potřeba a na dovolené. Na pláži se hodí dlouhé beztížné letní šaty. A na večeři by samozřejmě nebylo zbytečné.

Tkaniny a textury

Olej

Tato pletenina, která se poprvé objevila ve Spojených arabských emirátech. Skládá se ze 100% polyesteru. Tkanina se táhne dobře v obou směrech a pozoruhodně prochází vzduchem. Jeho výhodou je praktičnost a dobrá přilnavost. Na rozdíl od běžného úpletu s bavlnou se pelety netvoří na oleji a nesrážejí se.

Většina transformujících se šatů je šitá z tohoto materiálu.

Šifon

Nepružná, plynulá tkanina, která vždy vypadá slavnostně a elegantně. V takových šatech je to o něco méně. Šifon je kvůli své průhlednosti častěji používán pro odnímatelnou sukni.

Nicméně, pro šaty je to velmi praktické a snadné. Mohou být o něco těžší zvládnout různé kombinace. Pokud se však přizpůsobíte, získáte spoustu krásných oblečení.

Nicméně, pro šaty je to velmi praktické a snadné. Mohou být o něco těžší zvládnout různé kombinace. Pokud se však přizpůsobíte, získáte spoustu krásných oblečení.

Viskóza

Velmi hygienický materiál, který dobře absorbuje vlhkost a má hedvábný lesk. Tkanina neuvěřitelně praktická, perfektně udržuje barvu. Viskóza je také dobře transformovaná, ale používá se méně často než šifon a olejový úplet.

Krepový satén

Brilantní plátno, které vypadá velmi bohatě. Z tohoto materiálu jsou velmi krásné transformující šaty na podlahu. Tkanina je měkká, takže je snadné točit a měnit.

Nevýhodou jsou však háčky, které jsou vysoce viditelné. Pokud se stále dostanete satén, pak se zastavte na tmavých odstínech. Protože takové skvrny na nich vyčnívají méně.

Co a jak se nosí

Téměř všechny transformující šaty jsou velmi elegantní a elegantní. Proto většina z nich bude vyhovovat sako nebo módní prodloužený svetr s rovným řezem. Neformální modely skvěle vypadají s džínovou a koženou bundou. Ale některé volné nebo sportovní věci budou nevhodné.

Plump dívky mohou kombinovat šaty s pláštěm. Nebude to jen přidávat romantiku, ale pokryje vaše ruce

Boty

Vše záleží na tom, zda tento večerní šaty nebo každý den. S ležérní nebo plážové možnosti, můžete nosit sandály, baletní byty, stylové slapy na platformě.

Sandály na patě nebo klínu se hodí pro elegantní denní vzhled.

Ve večerních šatech je lepší nosit boty na vysokém podpatku. Nesmí být tak znatelné, ale někdy se budou dívat ven. Kromě toho se změní nejen výška, ale i držení těla při chůzi.

Tašky

Pokud jde o pytel, pak na společenské akci je lepší vzít něco malého. Teď spousta módních spár různých textur. Zvláště relevantní pevná látka

S denním světlem vypadají na popruhu harmonicky zaoblené styly.

A pokud oblečení není elegantní, jednoduché, pak si můžete vyzkoušet a batoh. Jsou tak módní, že s takovým příslušenstvím lze vidět i hvězdy na večírku. Samozřejmostí jsou malé, klasické styly.

Šperky také závisí na případu. Vzhledem k tomu, oblečení je často monofonní, malé detaily nebudou zasahovat. Budou trochu rušiví z nových šatů.

Módní značky Recenze

Avon

Avon je známá značka známá z katalogů. Před několika lety představila transformátor černé šaty. Po hodně humbuk a četných recenzí, společnost ukázala světu burgundské oblečení.

Později přišel nejoblíbenější ze všech - červený odstín. A nakonec tyrkysová byla poslední.

Recenze se liší. Existují dívky, které nejsou s nákupem příliš spokojené. Ale většina novinek ocenila. Říká se, že věc je z dostatečně tenké tkaniny, která bude přesně zdůrazňovat všechny záhyby baculatých dívek. Všechny štíhlé krásy přišly, žádné stížnosti. Možná to bylo ovlivněno nízkou cenou. Oblečení stálo až tisíc rublů. Vzhledem ke své univerzálnosti je to velmi levné.

Oriflame

Tato společnost vydala jen jedno šaty. A jeho cena je téměř dvakrát levnější než cena jejího hlavního konkurenta. Společnost tvrdí, že díky dvěma širokým popruhům získáte 7 unikátních snímků.

Šaty mají velmi jasnou fuchsiovou barvu. Nicméně, soudě podle recenzí, mnoho zvažoval to nevýhodu. Vzhledem k tomu, že cena je nízká, zvyšuje se možnost setkání s někým ve stejném oblečení ve městě. Navzdory tomu, že se šaty transformují, nebude obraz pokaždé nový. Světlý a neobvyklý odstín je dobře zapamatován, což znamená, že v šatech není žádné tajemství.

Pokud jde o materiál, recenze jsou dobré. Říká se, že barva a kvalita odpovídají obrazu z prezentovaného katalogu. Nicméně, oni si stěžují, že plátno je docela vrásčitý, když nosí.

Emami

Jedná se o skandinávskou společnost, která již vydala šest verzí šatů pro transformátory. Jejich poslední vynález je transformován 35 krát. To může být nejen šaty, ale také sukně, tunika, letní šaty a dokonce i kalhoty. To se táhne dobře a bude vyhovovat dámy jakékoliv stavby.

Šaty mají opravdu radikálně odlišné obrazy. Bohužel, na internetu je mnoho nespokojených zákazníků, kteří si většinou stěžují na kvalitu látky. Některé mají otvory a šikmé švy. Ne však skutečnost, že tyto dívky si objednaly šaty od původního výrobce. Možná přišli k falešné.

Cena je mnohem vyšší než společnost Oriflame, tedy čtyřikrát.

Nekonečno

Co znamená překlad „nekonečné šaty“. Jeho tvůrcem je Donna Karan. Má jiné modely, ale nejoblíbenější je styl "Infinity". Tyto šaty jsou prezentovány v různých odstínech a mohou být transformovány 50 krát.

Recenze tvrdí, že šaty jsou kvalitní a na obrázku skvěle vypadají. To je jedna z nejpopulárnějších značek, které družičky pořádají.

Styl Donny Karon v Rusku bude stát asi 3000-3500 rublů.

Kde se nosí

Šatový transformátor je zcela odlišný. Může to být alespoň pláž, dokonce i večer. Některé krátké styly lze nosit každý den. Pro výlety lodí si vyberte lehké sundresses jakékoli délky.

Šaty na podlaze budou vhodné pro schůzky a oslavy. Hlavní věc je, že materiál nevypadá jako levný úplet. Monochromatické šaty mohou být vždy doplněny různými doplňky.

Sukně s odnímatelnou sukní - to je populární možnost svatby. V mini je mnohem pohodlnější tančit a účastnit se soutěží. V krátkých šatech můžete jít po registraci na přírodu. Další možností je změnit obrázek pro druhý den svatby. Pokud se chystáte oženit, pak nabídněte své přítelkyně šaty, transformátory stejného tónu.Takže vaše přítelkyně budou ve stejném barevném schématu, ale v úplně jiném oblečení.

Variace, kde nosit transformující šaty velmi. Hlavní je, abyste pochopili, v jaké situaci bude určitý styl a jeho délka vhodná.

Recenze

Navzdory tomu, že šaty existují již dlouhou dobu, není o tom žádné velké vzrušení. Nejčastěji se dívky sami otshivayut oblečení, protože recenze na mnoha značek jsou nejednoznačné.

Faktem je, že mnozí zákazníci nejsou spokojeni se způsobem, jakým na nich tyto šaty sedí. Většina z nich jsou ženy s velkým postavením. Měly by si objednávat věci z hustšího materiálu. Pak problém sám zmizí.

Soudě podle průzkumů veřejného mínění, děvčata mají rádi představu o přeměně šatů. Stěžují si však, že mnoho variant není v módě. Společnost například tvrdí, že můžete nosit šaty ve 30 různých formátech. Ale ve skutečnosti se ukazuje, že dnes jen 10 z nich bude vypadat stylově.

Nejvíce spokojení zákazníci mezi družičkami a nevěstami sami. Koneckonců, po této akci může být tento oblek bezpečně používán v každodenním životě.

Možná, pokud chcete koupit takové šaty poprvé, pak zvolte základní barvy. Tento oděv lze nosit mnohokrát. Je mnohem pravděpodobnější, že si ten trik nikdo nevšimne.

Stylové obrázky

  • Okamžitě má šaty světle modré barvy. To teče velmi pěkně přes tělo dámy, zdůrazňovat všechny ctnosti. Každá fotografie představuje zajímavé možnosti transformace tohoto oblečení. Tento obrázek je velmi dívka a vypadá slavnostní. Růžová barva spojky dokonale kombinuje dotek šatů.
  • Vynikající důkaz, že tmavé odstíny dělají věci jinak. Bohaté fialové šaty odvážně sedí na dívčí postavě, zvýrazňují boky a krásná prsa. V některých obrazech otevřete ramena a paže, které mají dobrý tvar. Sukně je středně dlouhé, takže oblečení vypadá velmi důstojně a žensky.
  • Krásné družičky dávaly přednost oblékané růžové barvě. Design všech modelů je odlišný, což zdůrazňuje jejich individualitu. Tenká pletenina zdůrazňuje štíhlé postavy dívek. Všichni přátelé jsou dost vysoko, což znamená, že délka je zvolena správně.
  • Dobrým příkladem transformačních šatů pro baculaté. Neuvěřitelně se šaty mohou lišit v délce a v pásech. Velmi dobře zvolené varianty. Dívka zdůrazňuje všechny své výhody. V jednom obraze je veselá dívka, v druhé - přísná dáma a ve třetí - dáma. Navzdory jasné barvě, šaty jsou jedinečné ve všech fotografiích.
  • Jedná se o dvouvrstvé šaty z různých materiálů. S ním můžete vytvořit neuvěřitelné množství obrázků. Velmi dobře kombinuje krémovou barvu s transparentní černou. Fotografie ukazuje, že ani jednoduchý účes nezáleží na tom, zda oblečení vypadá jedinečně.
  • Vypadá skvěle transformující šaty s asymetrickou délkou. Barva je jasná a šaty vypadají slavnostní. Na dívce jsou velké šperky a tělo-barevné boty. Pokud změníte účes a doplňky, nikdo to jistě nezná.
  • Šaty jsou založeny na mini šaty ayvori. Krajkové lemování mu dodává rafinovaný a zdánlivě jedinečný vzhled. Načechraná organza sukně však předešlou věc změní. Dokonce i nejzkušenější detektiv nikdy nepochopí, že se jedná o jeden a tentýž výstroj.
  • Šaty jsou zcela jiné, díky doplňkovému příslušenství a malé výměně vlasů. Stojí za zmínku, že v první verzi není velmi vhodná transformace pro postavu dívky. Hluboký výstřih zdůrazňuje její malé ňadro, ale náhrdelník je trochu rušivý.
  • Další verze svatebních šatů, o které jste nikdy neměli podezření. Krajkové mini šaty se nenápadně promění v módní styl "mořská panna". Vůně neuvěřitelně obrysy siluetu. Vlasy jsou odstraněny, zdobené květinami, nepokrývají krásný výstřih.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky