Vysoce pasované šaty pro obézní ženy

Vysoce pasované šaty pro obézní ženy

Historie

Vysoce pasované šaty mají velmi dlouhou historii. Jeden z prvních více než čtyřtisíc let, ženy starověkého Egypta začali nosit takové styly. Jejich šaty, vyrobené z jemného plátna, měly dlouhou sukni, která připevnila tělo k tělu a svázala ho pod prsou. Vysoký pas byl neméně populární ve starověkém Řecku a ve starém Římě, kde v té době byly mimořádně krásné stehna a dlouhé nohy považovány za neobvykle krásné.

Vysoký pas se pravidelně vracel k módě a zmizel z něj. To bylo na vrcholu jeho popularity během renesance ve 13.-15. Století a v 18. století jako součást luxusního empírového stylu. Moderní móda také dokonale integrovala středověké modely šatů s vysokým pasem.

Kdo půjde

Je těžké najít ženu, která by se nevejala šaty s vysokým pasem. Jeho silně ženská silueta proměňuje ženu a zdůrazňuje nejlepší přednosti. Tyto modely jsou vhodné jak pro ženy štíhlé a plné, jak vysoké a spravedlivé pohlaví malé postavy.

Šaty s vysokým pasem se dokonale vyrovnávají se stejnými parametry tvaru hrudníku a boků na obdélníku. Jasně označuje linii pasu, vizuálně ji štíhlejší, hrudník a boky tlustší.

Vzhledem k tomu, že šaty s vysokým pasem dokonale schovávají extra boky, snižují pas a prodlužují nohy, staly se jedním z nejoblíbenějších modelů ladných dívek a žen.

Vysoký pas je skutečný nález pro ženy během těhotenství. Tento model vám umožní skrýt před zvědavýma očima malé bříško a krásně zvýraznit velké, není omezující a ne způsobuje nepříjemnosti.

Typy a styly

Sundress je ideální pro horké léto. Létající sukně nebrání pohybům a pohodlně se procházejí v horkém počasí. Šaty mohou být pláž, večer a každodenní nošení do práce. Odizolování ramen a skrývání nohou, dlouhé šaty s vysokým pasem pomáhají vytvořit romantický ženský obraz.

Šaty s vysokým pasem pro obézní ženy budou vynikající volbou pro elegantní oděv pro práci v kanceláři a jsou ideální pro každou oficiální akci. Takový model volně sedí na obrázku a zvýrazní jeho vystupující části. Pro ženy s nádhernými formami jsou šaty střední délky až uprostřed kolen nebo mírně zakrývající je perfektní.

Vysoce pasované večerní šaty jsou tou nejlepší volbou pro obézní ženy. Délka podlahy, vizuálně tahá postavu a přibližuje proporce těla k ideálu. Různé modely vám umožní vytvořit jako poměrně diskrétní obraz, a ne docela skromný s chytrým výstřihem.

Koktejl šaty s vysokým pasem v některých případech mohou hrát roli večer. Jejich délka nespadá pod koleno. Někdy lakonický design koktejlové šaty mohou být použity jako oblečení pro práci v kanceláři nebo jako ležérní oblečení pro chůzi a nakupování.

Jak si vybrat

Jednou z hlavních výhod šatů s posunutou linií pasu je schopnost maskovat celé břicho. Pro ženy s nadměrným objemem v žaludku se nejlépe hodí šaty s linií pasu umístěnou přímo pod prsou. Dívka a ženy s hruškovitou postavou si mohou vybrat model s pasem sníženým o 5-10 cm od linie prsou.

Lehké a tekoucí látky pomáhají maskovat stehna. Vícevrstvé sukně a hojnost volánů jsou v přítomnosti nádherných forem nežádoucí.Tukové ženy by měly dávat přednost jednovrstvým šatům s vysokým pasem, který dovedně skryje nedostatky postavy a zdůrazní její důstojnost.

Tradičně, plné dívky a ženy věnují pozornost černé barvě, která skrývá hlasitost. Designéři a stylisté nabízejí ženám formy, aby se neobtěžovali klasickou černou, ale experimentovali s jinými tmavými barvami: modrou, zelenou, vínovou.

Správně zvolený tisk také pomůže upravit tvar. Obecným pravidlem pro všechny obézní ženy je, že směr tisku by měl být svislý a vodorovné pruhy nebo vodorovný vzor pouze zvýší hlasitost.

Vizuálně protáhnout krk a udělat krásný výstřih pomůže šaty s V-neck. Také jako příslušenství pro krk by neměl vyzvednout krátké řetízky, korálky a náhrdelníky. Ideální by bylo, kdyby se dekorace nacházela na výřezu nebo v těsné blízkosti.

Stylové obrázky

Bílé šaty, na rozdíl od všeobecného přesvědčení, nejsou tabu pro obézní ženy. Šité z hladkého elastického materiálu, chutné bije luxusní prsa s asymetrickým výstřihem s pachovým efektem a proudí od pasu k podlaze. Krásné doplňky přidat elegantní k tomuto obrazu.

Klasická černá barva tohoto modelu je zředěna originální vložkou s velkými květy v černé a bílé barvě. Tisk se zaměřuje na hrudník a krásná ramena a obdélníková vložka ve středu sukně opticky zužuje dno. Prodloužení zadního panelu sukně dává obrazu ještě větší extravaganci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky