Stylové šaty modely pro obézní ženy

Stylové šaty modely pro obézní ženy

Móda pro plné dámy nikdy nezůstala stát. Designéři vytvořili obrovské množství stylových šatů pro obézní ženy. Volba těchto šatů má své vlastní nuance. Je nezbytné, aby skryla vady, zdůraznila jejich důstojnost a zároveň vypadá stylově.

Rozhodli jsme se tento problém podrobně vyřešit.

Jaké modely a styly jsou vhodné

Samozřejmostí je výběr oblečení pro holky mnohem obtížnější než u dívek, jejichž parametry jsou blízké modelu.

Šaty - trapéz - nejvhodnější styl pro obézní ženy. Dostatečně volný nahoře a rozšiřující se směrem ke dnu může skrýt jakékoli nedostatky.

V závislosti na typu vaší postavy si můžete vybrat takové šaty pod koleny nebo nad nimi. Pokud máte krásný tvar nohou, pak je to skvělá příležitost, jak to zdůraznit.

V těchto šatech se můžete bezpečně zaměřit na pas a zdůraznit její elegantní opasek.

Šaty - balón - další skvělá volba pro stylové šaty pro plné. Takový model odvádí pozornost od plných boků a břicha. Obvykle je obvyklá délka takového oděvu až do středu kolena.

To je docela elegantní šaty, je ideální jako večerní šaty nebo na rande. Stojí za zmínku, že tento model je vhodnější pro mladé dívky.

A-line šaty jsou formfitting horní část šaty v kombinaci s rozšířené dno. Je ideální jako ležérní oblečení.

Zpravidla tyto šaty otevírají výstřih, paže a ramena. Proto je při výběru takových šatů nutné kritizovat jeho tělo.

Asymetrické šaty jsou zvláště módním trendem posledních sezón. Tyto šaty mají zkrácený střih vpředu a protáhlý střih v zádech.

Věnujte pozornost výstřihu a výstřihu v těchto šatech. To je jeden z nejromantičtějších stylů.

Modely vzplanutí jsou číslo jedna skříň položky skrýt chyby v bocích a hýždích.

Vezměte prosím na vědomí, že tyto modely mohou být rozšířeny od standardního pasu nebo mají vysoký pas. Zároveň se však tento styl zaměřuje na hrudník. Jedná se o univerzální šaty. Bude to vhodné v kanceláři, v den nebo pěšky.

Šaty rok je další možnost vhodná pro plné. Vyznačuje se speciálním broušeným lemem na spodním okraji. To je vrchol tohoto modelu, takže veškerá pozornost těch, kteří jsou kolem, je k tomuto prvku nýtována.

Šaty jsou jedním z nejoblíbenějších stylů. To je samozřejmě také jeden z nejvšestrannějších stylů. Šikmá silueta zvýrazňuje ženskost postavy s důrazem na ohyby. Typicky, tento model má délku ke středu kolena.

Můžete nosit takové šaty pro obchodní jednání, na vrcholu si můžete dát na sako nebo sako.

Nezapomeňte na rovné šaty. Skrývají vady na obrázcích o nic horší než modely, které se šíří vzhůru.

Věnujte pozornost tvaru výřezu. S rovnou silueta, V-výstřih vypadá skvěle. Vizuálně prodlužují krk a táhnou siluetu.

Buďte opatrní s jednoduchými styly, ať už nejsou příliš jednoduché. V opačném případě riskujete, že budete značkové nemoderní a naopak budete přitahovat pozornost nadměrné hmotnosti.

Do těchto šatů přidejte ozdobný prvek v podobě náhrdelníku nebo elegantně vázané šály.

Šaty - košile má volný střih. Tímto způsobem můžete vytvořit módní vzhled hraním na nadrozměrném trendovém prvku.

Tento model je vyroben ve stylu minimalismu s našitými kapsami na hrudi. Připomíná pánskou košili, zatímco u žen vypadá obzvlášť elegantně.

Šaty s vůní - vhodné pro dívky, jejichž problémová oblast - žaludek.Při výběru oblečení věnujte pozornost struktuře.

Vyberte si šaty z tenké tekoucí textury. Takže si uděláte ženský obraz. Tento model se zamiloval do návrhářů a neopouští dráhy z posledních několika let.

Oblek - multifunkční model. To jsou šaty a oblek ve stejném designu.

Vypadá to reprezentativně a docela zdrženlivě. Doplňte obraz čerpadel s jehlovými podpatky.

Dokonale vypadají plážové šaty na podlaze s vysokým pasem nebo v řeckém stylu. Zde můžete hrát s barvou. Pas je možno zvýraznit tenkým pásem. Můžete zdůraznit krásu rukou s otevřeným výstřihem. Popruhy mohou být tenké. Vyberte si styl s hlubokým výstřihem, nechte to být přízvuk ve vašem obrázku. Plážové šaty mohou být tuniky. Skrývá další centimetry v břiše.

Doplňte sadu o klobouk s širokým lemem. S tímto stylem můžete bezpečně nosit sandály nebo baletní byty.

Jak si vybrat

Když si vyberete šaty pro plnou postavu, zkuste harmonizovat a vyvážit postavu. Nejvhodnější délka - na koleno nebo mírně pod.

Vždy koupit šaty, aby se vešly. Šaty, které pro vás nestačí, budou vyříznuty do těla a zdůrazníte, jak se skládají. Šaty, které jsou o jednu nebo dvě velikosti větší, vás ještě více naplní a opticky zvýší hlasitost.

Doporučujeme dodržovat několik jednoduchých, ale velmi důležitých pravidel.

  • Máte-li plná ramena, přidejte hlasitost dolů a naopak. Takže vyvažujete siluetu. Může to být rozšířená sukně nebo rok.

  • Modely s rukávy - vhodná volba pro skrytí plných rukou. Dlouhé nebo 3/4 - volba je na vás. Ruce mohou být také pokryty házením bolero.

  • Pro krátké postavy se nejlépe hodí šaty, asymetrické, vysoce pasové a rozšířené. Délka je lepší zvolit těsně pod kolenem. Podpatky v tomto případě nebudou zbytečné.

  • Pro obrázek "jablko" fit modely, které rozšiřují siluetu. To je samozřejmě oděv, rovné a lichoběžníkové šaty, které mají délku pod kolenem a šaty na podlaze. S tímto typem postavy je lepší vždy zvolit boty s patami nebo klíny.

  • Pokud máte v břiše kila navíc, vyberte si šaty s vysokým pasem nebo rouškou. Ať je to lehká tkanina, záhyby vizuálně odstraní žaludek. Skrýt břicho také pomůže Basque nebo možnost s vůní.

  • Široký pás může také sloužit jako asistent k zvýraznění pasu, 3/4 rukávy také odvádí pozornost od vad v pase.

  • Pokud máte štíhlé nohy, vyberte si šaty na kolena nebo těsně nad kolenem. Podtrhněte výstřih. Pro tento typ postavy jsou vhodné šaty s tulipánovou sukní.

Styl by neměl být pytlovitý, to je staré pravidlo, které nefunguje.

Je velmi důležité zvolit správné oblečení. Věnujte pozornost jeho velikosti, neměly by narazit do vašeho těla. Takže situaci jen zhoršujete. V současné době existuje obrovské množství hubnutí modelů, to je jedna z možností vypadat ještě krásnější.

Vybírejte pouze kvalitní tkaniny, dávejte přednost matné bez dodatečného lesku. Nejvhodnějšími látkami jsou bavlna, šifon, hedvábí, len, viskóza, tvíd a mnoho dalších hustých materiálů. Vyhněte se úpletu, protože se jedná o měkký tenký materiál, který zdůrazňuje všechny záhyby na těle.

Je chybou věřit, že pletené šaty budou vizuálně dělat ženu plnou. Je také důležité věnovat pozornost stylu a délce.

Důležité při výběru je barva šatů, zastavte svou volbu na monotónních matných odstínech. Nemusí to být klasická černá.

Zlikvidujte velké pestré tisky v oblečení. Nezapomeňte na jedno pravidlo: chladné odstíny vizuálně snižují objem a naopak.

Zapomeňte na věci v širokém a kontrastním horizontálním pruhu, velké květy na oblečení. Takže vizuálně upozorňujete na problémové oblasti. Další chybou mnoha žen jsou nafouklé rukávy.

Krajky a naprosté látky také poškodí váš vzhled.

Nezapomeňte na příslušenství. Nechte svůj obraz vždy doplňovat originální tašky.

Taška spojky nebo malý sáček na dlouhém řetízku pro datum nebo večer. Hromadná taška je ideální pro procházky nebo nakupování. Pro kancelář fit tašky s přísnými řádky, které se podobají aktovku.

Věnujte patřičnou pozornost botám. S ním můžete obraz výrazně změnit. Samozřejmě pro obézní ženy by nejlepší volbou byly boty s podpatky nebo klíny. Ty mohou být nízké podpatky nebo tlusté, stabilní paty, sandály, kotníkové boty nebo elegantní vysoké boty.

Zajímavá nová sezóna

Návrháři se nezastaví na tom, čeho bylo dosaženo a neustále vynalézají nové a nové modely šatů pro obézní ženy.

Modely s nízkým pasem - trend posledních sezón. Navzdory tomu, že se každý snaží skrýt plnost pomocí rozšířených stylů a volných linií, aby se zaměřili na pas, návrháři se rozhodli prolomit tradici.

Pas se pohyboval od standardního fit a stal se podhodnoceným. Proto je horní část oděvu volná.

Variace takových šatů může být šikmá, když tkanina visí z pasu.

Vysoce pasované šaty i nadále dobývají světové molo. Rozmanitost modelů není omezena.

Zpravidla je styl šatů s vysokým pasem pevně přiléhající nahoře a rozšířený dno. Nebo zcela zdarma řez. Máte-li pochybnosti o výběru oblečení, pak je tato možnost pro vás. Je to nejméně riskantní a vyhovuje téměř všem ženám.

Šifónové šaty s přehozením - maska ​​boků a břicha. Jsou měkké a plynulé, vytvářejí efekt lehkosti. Vhodné jako večerní šaty. Obzvláště populární jsou takové šaty v řeckém stylu nebo empírovém stylu.

Často můžete najít vícevrstvé šifónové šaty. V tomto případě se jedná o tenký materiál a nedává další úplnost.

Tak jsme vám dali základní doporučení. Neváhejte zásobit několik šatů, které vyhovují vašemu typu postavy. Pro naše štěstí, módní svět neustále přichází s novými modely stylových šatů pro obézní ženy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky