Župan velké velikosti

Župan velké velikosti

Moderní móda se dlouho přestala soustředit na štíhlé modely. Nadváha může nyní také s jistotou chodit na dráze, aniž by se styděla za své vlastní tělo. Dokonce i pompézní ženy mohou být stylové a atraktivní. Vše, co potřebujete, je víra v sebe a správné oblečení.

Dívky, jejichž formy jsou daleko od standardu 90-60-90, v roce 2016, návrháři připravili velké množství zajímavých stylů, které dokonale zvýrazní ženskou krásu. A mezi všemi typy modelů je třeba věnovat zvláštní pozornost županu.

Župan je nejběžnějším stylem šatů s vůní. Je volný v oblasti živůtek, svázaný pásem, vzhůru. Ale navzdory takové jednoduchosti existuje mnoho variant - s různými délkami, s límcem a bez límce, s rukávy různého střihu, na pásech, s knoflíky a bez knoflíků atd.

Pros

Šaty na chutných formách módních žen vypadají zcela přirozeně a harmonicky. Díky modelům s délkou kolena, můžete skrýt velké boky a extra libry v břiše. Majitelé "jablka" s takovými šaty mohou udělat pas a stát se vizuálně štíhlejším.

Modely

První modely županu byly šité pouze vůní a jejich délka zůstala na úrovni kolen. Nyní se vše změnilo, dekorace byla vylepšena novými formami a styly: šaty lze zapnout nebo zavřít zipem. Jeho délka se také změnila, kromě klasiky - pod koleny se objevily mini a maxi šaty.

  • Župan s knoflíky je pohodlná a praktická věc v neformálním stylu. To může mít mnoho kapes klamání, tak že ženský obraz je nahrazený silnějším způsobem. Obvykle jsou tyto šaty vyrobeny z tlusté tkaniny a jejich použití je důležité v období mimo sezónu, v chladných dnech. Roucho s denimovými knoflíky pomůže odtrhnout se od romantického obrazu. Vypadá to velmi odvážně navíc s šátkem nebo kloboukem.
  • Neméně důležité jsou pletené modely, těsně přiléhající ženská postava. Takové oblečení je docela pohodlné, protože mají dlouhé rukávy, kapsy na bederní linii, zpravidla jsou velká tlačítka.
  • Klasický model županu - šaty s vůní, vhodné jak pro holčičky, tak i pro holčičky. Jeho délka je velmi odlišná. Tento model je kvůli vlastnostem řezu považován za univerzální mezi jinými podobnými styly. Chcete-li zdůraznit závažnost stylu, návrháři doplňují šaty límec. Letní typy županů jsou vyrobeny z lehkých tkanin a podzim-zima jsou vyrobeny z úpletu, který dokonale udržuje svůj tvar a udržuje teplo dobře.
  • Dlouhý župan je všestranná volba oblečení, protože se může snadno proměnit v koktejlový oděv. Například, dlouhá volná sukně, v kombinaci s širokým pásem, vytvoří elegantní luk, zvláště když přidáte velký náramek a velké náušnice k obrazu.

Jaké barvy si vybrat

Od útlého dětství, mnoho žen je obeznámeno s pravidlem: bílá barva je náplň, a černá je hubnutí. Takže to opravdu je. To však neznamená, že dámy s vynikajícími objemy mohou nosit jen smuteční oblečení. Návrháři radí baculaté fashionistas, aby se zabránilo světlým barvám, ale také nedoporučujeme nosit černé.

Tučné tělo by měly být opatrné před velkými nalapistyh kresbami. Aby jejich formy vypadaly výhodněji, je nutné použít kombinaci monokolorů v oblečení. Tato technika táhne vizuální postavu, zatímco velké postavy přidávají objem. Úplné opuštění tisku však není nutné.

Co na sebe

Šaty jsou slušné s bundou z materiálu podobného tkanině šatů. Malý šátek, krásně svázaný kolem krku nebo přehozený přes ramena, pomůže k obohacení souboru. V tomto provedení se model bude vzdalovat od podobnosti s županem a bude se podobat rafinovanému oblečení.

Boty v nejlepším způsobem se přibližují županu velké velikosti. Mohou být nahrazeny pouze sandály, pokud je dekorace šitá na džíny nebo je to safari styl. Varianty koktejlu budou vyhovovat sandály a světlé dekorace. Malé elegantní tašky mohou doplnit župan.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky