Krásné a módní šaty pro dívky 11-12 let

Krásné a módní šaty pro dívky 11-12 let

Výběr oblečení pro dívku tohoto věku je skutečným problémem z důvodu velkého množství různých modelů, barev, stylů. Obchody často nabízejí šaty, které jsou duplikovány z lávek světově proslulých značek, ale věk zákazníků se nebere v úvahu. To, co na dospělých vypadá dobře, ne vždy jde na děti. Také kvůli obrovskému množství šatů a jejich odrůd čelí rodiče obtížné volbě a kupují si šaty pro svou malou princeznu. Jak tedy najdete ten správný?

Vlastnosti

Hlavním rysem výběru šaty pro 12-rok-stará dívka je, že musíte vybrat přímo s ní. 12 let je věk, kdy se dítě chce rozhodnout o výběru oblečení a chuť se již formuje. Je nemožné v každém případě vyvíjet tlak na dítě, když si vybere šaty, protože i to, že dívka je již v adolescenci, stále s bolestně zachází s kritikou své matky, která je nespokojena s volbou své dcery. Proto byste se měli nejčastěji vyhnout hrubým výrazům a nabídnout řešení takového problému, například zvolit jiné šaty.

Navzdory tomu, že každá dívka ve věku 12 let se snaží vyzkoušet všechny možné obrazy, jako je boho, rock, hippie a další, stále vždy miluje šaty ve stylu princezny v každém věku.

Jak si vybrat

Dětská postava není zpravidla vytvořena ve věku 11-12 let, a proto jsou všechny šaty šity pod stejným typem. Neexistují žádné styly, které nemohou jít dívka. Dětská móda zcela kopíruje dospělého, a proto je výběr oblečení, stejně jako u dospělých, často obtížný pouze s tím rozdílem, že většinu rozhodnutí přijímají dospělí.

Vybírat si šaty pro dívku, stojí za zvážení nejen přání starší generace, ale také touha mladší, protože dívka by se měla cítit jako princezna v takových šatech.

Při výběru jakéhokoliv oblečení pro dítě byste měli dodržovat pravidlo, aby byly látky přirozené a dekorativní prvky by neměly zasahovat do dívky během pohybu.

Odrůdy a styly

Každý den

Většina šatní skříně mladé dámy ve věku 11-12 let tvoří šaty. Výběr oblečení pro dívku však není vždy snadné. Šaty v tomto věku by měly být demokratičtější a měly by být trochu dražší, protože mladé dámy rychle rostou. Co je nejdůležitější v ležérních šatech? Opotřebení a pohodlí. Nejčastějšími ležérními šaty jsou nejen lehké šaty z volného střihu, ale i tuniky a sarafany. Všechny tyto verze šatů pro každodenní vzhled nebrání pohybu dívky a umožňují jí cítit se co nejpohodlněji, i když je v neustálém pohybu nebo sedí u svého stolu.

Šaty mohou být různých barev, mají různé možnosti dekorace a mají jinou sukni, od A-silueta až po siluetu "slunce". To je důvod, proč stojí za to vzít v úvahu skutečnost, že šaty by měly být vhodné pro chůzi i učení.

Na svatbu

Svatba je magický moment a každá dívka jako nevěsta chce vypadat tak krásně.

Výběr oblečení by měl brát v úvahu názor dítěte a vybrat si oblečení velmi pečlivě. Ale stojí za to věnovat pozornost. Šaty musí být pohodlné a nesmí bránit pohybu. Pro takovou oslavu je nejlepší oblékat dívku v nádherných plesových šatech a učinit z ní okouzlující hvězdu takové dovolené.

Chystáte se na svatbu, dávejte pozor na pastelové barvy a odstíny, jako je světle modrá, světle růžová, citronová nebo slonovinová barva.Je-li dítě často špinavé, je lepší zvolit barvy smaragdově zelené, akvamarín a další podobné barvy.

Pro svatbu je nejlepší opustit úzké šaty pro dívky. Jaké modely lze považovat za úspěšné pro svatbu?

  • Pro dívky starší 12 let je nejlepší šaty. V takovém stylu, místo sukně, kalhoty nebo šortky jsou obvykle používány. Toto oblečení je ideální pro ty, kteří nemohou sedět.
  • Šaty košile šaty. Klasický límec a manžety dodají obrazu trochu přísnosti a zvonová sukně nebo rovný vám dá trochu ženskosti a milosti.
  • Také nepostradatelným stylem pro každý věk bude šaty se sukní "slunce" a "semi-sun". Tyto šaty vypadají elegantní, ale ne velkolepé a ne pompézní pro křehkou holčičku. Neomezuje pohyb a dítě se bude cítit mnohem pohodlněji.

S vlakem

Šaty s vlakem jsou samostatným tématem. Jsou to tyto šaty, které nás přesvědčují o báječnosti a myšlenkách krásných princů nebo plesů. Jak může dívka odmítnout cítit se jako hrdinka příběhu Walta Disneye?

Vlak je docela atraktivní detail šaty, ale velmi obtížné k použití. Takové šaty jsou vhodné v případě, že se oslava koná ve velkém sále, ale není to vůbec vhodné ve školce nebo na narozeninové párty. Proč ne vhodné? Většina stran pro děti nezahrnuje posezení na místě, ale má velký počet soutěží a různých aktivit, v nichž dítě nemusí být v takových šatech pohodlné. Děti během hry zřejmě vystoupí na ocas šatů, což způsobí nepohodlí malé dámě.

Nejlepší je vybrat šaty s ne příliš dlouhým vlakem. Je také nezbytné zajistit možnost vyjmutí vlaku, aby nedošlo k jeho riziku a Bůh nedovolí, aby dívka nespadla, kdyby šla po vlaku. Nejlepší volbou při řešení tohoto problému mohou být šaty s odnímatelným vlakem, nebo je zde možnost nosit vlak na ruce.

Šaty s vlakem mohou být různých délek, různých stylů, ale svěží šaty s dlouhým vlakem zůstávají nezměněny. Zajímavou možností je asymetrické šaty s vlakem, ve kterém přední lem na kolena, a zadní přichází na podlahu kvůli vlaku. V takových šatech je malá šance, že někdo vystoupí do vlaku a bude vypadávat.

Koktejl

Zdá se, že děti mohou nosit koktejlové šaty, ale mají také podobnou verzi večerního nošení. Obvykle jsou tyto šaty krátké rovné modely. Nemají žádné rukávy a živůtek v takových šatech, jak je to jen možné. Sukně v těchto modelech je buď načechraný a krátký, nebo rovný a těsně pod kolenem.

Koktejl šaty mohou být různých stylů a stylů. Toto může být retro šaty, šaty v řeckém nebo empírovém stylu, nebo jen šaty oděvu.

Skutečné barvy

Bílá

Pro každou dívku se na princezny vztahují sněhově bílé vzdušné šaty. Oni také vypadají jako dospělé svatební šaty a přijít v úplně jiné délce. Délka v tomto případě je lepší zvednout na koleno nebo o něco nižší. V těchto šatech, každá dívka bude cítit nejen hrdinku pohádky, ale také být schopen cítit jako skutečná malá princezna.

Sněhobílý obraz takové princezny lze zředit příslušenstvím různých barev, které obraz zředí a umožní vám soustředit pozornost na vaše dítě. Nebo můžete zředit obraz ráfku světlými a krásnými květinami, nebo boty na malém podpatku.

Růžová

Jemné růžové šaty jsou také spojeny s šaty princezny pro dívky. Mohou být také zdobeny světlými stuhami, ale stojí za zmínku, že volba barvy pro saténové stuhy by měla pocházet z barvy šatů. Pro jemné tóny je vhodné něco jasnějšího. Může to být tmavě modrá, tyrkysová, mentol a další barvy. Pokud jsou šaty dívky jasné barvy, pak je nejlepší přidat sněhově bílou stuhu, ona upraví postavu a oddělí horní a dolní.

Červená

Červená je známa jako barva vášně.Šaty takových barev budou příliš honosné a způsobující. Nezáleží na tom, jaký druh tkanin je vyroben, bude vždy v centru pozornosti a bude vyhovovat této barvě s větší pravděpodobností pro šaty, které jsou vyrobeny na zakázku pro společenské tance. To je místo, kde je vítán jas obrazu.

Nikdo vám nedovolí nosit dítě ve světlé barvě, ale děti tohoto věku často nosí šaty z pastelových odstínů, spíše než vzdorující a honosné.

Takže stojí za to odmítnout koupit červené šaty. Stojí za povšimnutí, že v jakýchkoli jiných šatech bude jasně červený prvek, jako je pás, nebo rámeček, vhodný, pokud se obraz skládá z jemných tónů.

Modrá

Výběr šaty pro dívku nemůže přesně vědět, jakou barvu bude vaše dítě chtít a proč. Nikdo však nevylučuje, že dítě může mít rády modré tóny. Nezáleží na tom, zda jdete na svatbu, nebo jdete na dětskou párty, takové šaty mohou být také dobrou volbou, ale je nejlepší kupovat takové šaty pro děti, které jsou náchylné k jejich zašpinění. Skvrny nebudou tak výrazné.

Modré barvy jsou nejvhodnější pro každodenní nošení a jsou základní, ale záleží na odstínu.

Můžete také nosit modré šaty na svatbu, ale šaty této barvy budou muset být zředěny s lehkým pásem, boty nebo ráfek, který dá obraz něhy a lehkosti. V obrazech dovolené, to je lepší přebývat na světle modré nebo syté barvy, ale vyhnout se tmavě modrým barvám, protože oni jsou nejvíce často spojováni v dětech se školní uniformou.

Délka

Dlouho

Délka podlahy se nejčastěji používá pro svátky nebo zvláštní příležitosti. Nicméně, na sobě takové šaty byste měli nejen přemýšlet o tom, zda vaše dcera bude vypadat krásně, ale také přemýšlet o pohodlí. Pro dítě je vždy důležité, aby jejich pohyby nebránily.

Když kupujete takové šaty, měli byste přemýšlet nad všemi možnostmi toho, co vaše dívka udělá na večírku, a teprve pak dostat šaty na podlahu.

To platí zejména pro šaty s nadýchanou sukní a vlakem, což může dětem ztěžovat pohyb.

Krátké

Šaty takové délky, tedy střední a minimální, jsou vhodné pro každodenní nošení, ale nikdo vám nic neřekne, pokud se rozhodnete nosit dívku v takových šatech na dovolenou. Tato verze oblékání je možná a pro dítě v ní bude výhodnější, protože lem oděvu nebrání dívce v pohybu.

Nadýchaná sukně nebo valanská sukně je vhodnější pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby. Krátké a rovné pro každodenní nošení.

Asymetrické

Asymetrické oblečení se stalo populárním nejen mezi módou pro dospělé, ale i mezi módy dětí. Jsou pohodlné, neobvyklé a můžete s nimi bezpečně experimentovat.

Asymetrické šaty byly vždy zajímavou volbou a vypadaly docela neobvykle. Vyčnívají mimo jiné a nejčastěji přitahují pozornost. Tyto šaty budou v centru pozornosti.

Materiály

Od šifonu

Pro několik sezón na světovém molu je skutečný boom šifonových šatů. Mohou být pro dospělé i děti. Vrchol šifonových šatů padá na letní sezónu, protože tato tkanina není vhodná pro chladné počasí.

Lehký, elegantní, neomezující pohyb materiálu je ideální pro každý věk. Nebude to zasahovat do pohybu dítěte a nebude přísně vypadat. Toto je nejlepší tkanina, která vytvoří slavnostní obraz mladé dámy, takové šaty se budou vyvíjet ve větru a jemně porazit dívčí postavu, což jí dodá více rafinovanosti a něhy. Nejčastěji je šifon používán pro vytváření plesových šatů pro mladé dámy. V tomto stylu jsou šaty nejčastěji zdobeny šněrováním a horní část šatů je korzet.

Co na sebe

Jakékoliv šaty znamenají pro sebe to, co potřebujete. Pokud je to příležitostný vzhled, pak by bylo nejlepší koupit boty, které odpovídají tón šaty nebo jsou lehčí v několika tónech.Bílé boty však zůstávají nespornou možností.

Všechny dívky, bez ohledu na věk, milují šperky. Jakýkoliv slavnostní vzhled může být zředěn krásnými korálky, víly křídly, ráfky, stuhy, klobouky, atd.

Pokud jde o obuv, stejně jako v denní verzi, může to být jakákoliv obuv, ale při výběru bot byste měli věnovat pozornost pohodlí, protože děti jsou aktivní a pohodlí pro ně je klíčovým faktorem.

Boty mohou být zdobeny různými prvky výzdoby: korálky, luky, motýli, atd.

Pokud jsou šaty jasné, pak stojí za to věnovat pozornost monofonním botám stejné barvy a neutrální. Můžete také věnovat pozornost lodi, zdobené kamínky nebo potažené látkou.

Fotografie z dovolené

Šaty mohou být pro oslavy úplně jiné. Pokud se jedná o dětské prázdniny, kde se očekává velký počet aktivit pro děti, pak byste se měli zastavit při výběru pohodlných koktejlových šatů, které děvčátku nebudou v rozpacích, nebo obyčejných ležérních šatů, ale zředěné prvky dovolené. Mohou to být víla křídla, princezna koruna, krásný rám nebo krásné boty s dekorem. sukně a sukně-valan. Je nemožné přesně říci, jak to bude pro dítě vhodné, protože každé dítě je individuální a na oslavách se projevuje různými způsoby. Některé děti jsou aktivnější, zatímco jiné jsou pasivnější.

A výběr slavnostního obrazu je důležitý nejen místo, ale i téma. Můžete si obléknout své dítě do ležérního oblečení, ale bude tu i dětská dovolená ve stylu „princezny“ a dívka se bude cítit trapně.

Pro dovolenou ve stylu Halloween fit šaty různých délek a stylů, šité z různých tkanin.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky