Dlouhé večerní šaty ve velkých rozměrech

Dlouhé večerní šaty ve velkých rozměrech

Gala večer - akce, ve které chce žena vypadat nádherně. Kromě toho je to ideální příležitost nosit elegantní šaty, které není přípustné pro ležérní oblečení.

Šaty s maxi délkou - perfektní řešení pro oslavu, protože najít více slavnostní a zároveň skrýt nedostatky postavy je obtížné.

Vlastnosti

Je snadné vybrat si večerní šaty pro holčičky s ladným, pokud znáte výhody své vlastní postavy. Celá postava se často vyznačuje nádherným prsa, jemnou sametovou pokožkou a šikmými rameny.

Proto by měly být večerní šaty plné:

 • zaměřte se na výstřih;
 • barva by měla vycházet z kůže;
 • problematické části těla musí být bezpečně zakryty a zakryty tkáněmi.

Jak si vybrat

Pokud jsou identifikovány výhody a nevýhody obrázku, je čas začít vybírat perfektní šaty pro koblihy.

Barvy

Barva šatů je jedním z hlavních kritérií výběru, protože pouze milovaný odstín může přinést radost z nošení šatů.

Univerzální barvy:

 • tmavě zelená;
 • smaragd;
 • burgundské;
 • tmavě modrá;

černá;

 • čokoláda

Barvy těchto barev dokonale odstíní kůži a retušují nerovnosti siluety.

Tmavé barvy, samozřejmě, ideální pro koblihy, ale pokud tyto barvy nejsou oblíbené, neměli byste zastavit je pro vaši volbu.

Světlé barvy jsou také dobré, ale ne tak univerzální a jsou vhodné pouze pro specifické styly a styly. Bílé šaty s plisovanou sukní a volným střihem vytvářejí tenký mlýn v kombinaci s širokým tmavým pásem v pase. Mléčné šněrování nevytváří nadbytečný objem na bocích, pokud má šaty jasně definovaný pas a lem se šíří z boků.

Materiály

Při výběru látky na šaty byste měli být dobře obeznámeni se složením a vlastnostmi materiálů. Slavnostní večer zajišťuje zvýšenou fyzickou aktivitu, což znamená, že tkanina by měla pokožce umožnit dýchat, měla by být snadná a pohodlná.

Ideální tkaninou jsou přírodní materiály.

Například batiste široce používané v šicích šatech pro plné. Tato lehce průhledná tkanina umožňuje vytvářet modely v rustikálním stylu, které jsou v posledních sezónách tak populární.

Hodváb je také vhodný pro plné. Lem v takových šatech vytváří měkké záhyby, které skryjí jakékoli chyby v obraze.

Lehká hedvábná tkanina Georgette je skvělou volbou pro létání vícevrstvých šatů. Vyznačuje se otupělostí a sytostí odstínů. Georgette je lesklá tkanina, která proměňuje a vyplňuje sukni šatů se záře.

Šaty z přírodních tkanin jsou vždy elegantní a lakonické, jejich cena je však poměrně vysoká. V tomto ohledu si mnoho žen s nadváhou vybírá syntetické tkaniny pro večerní šaty. Mnohé z nich jsou v blízkosti vzhledu přírodních produktů, avšak v hygienických vlastnostech jsou mnohem horší. Polyesterové šaty tak zabrání cirkulaci vzduchu a elektrifikaci.

Existuje řešení mezi drahými přírodními surovinami a syntetickými materiály, šaty ze směsných vláken vypadají skvěle a také se liší v nízké ceně.

Kontraindikace u dívek s nadváhou mezi tkaninami jsou texturované materiály, například samet populární v této sezoně.

Dokončete

Dlouhé večerní šaty pro koblihy, na rozdíl od stereotypů minulosti, jsou zdobené a vypadají velmi stylově. Ano, nejsou tam žádné flounces a multi-vrstvené volány, nicméně, kamínky, korálky a flitry vytvořit jedinečný obraz.

Šaty jsou plné:

 • krajkové jho;
 • široký pás s texturou;
 • brož vyrobený z polodrahokamů a drahokamů;
 • rafinovaná výšivka na linii pasu.

Hem ve většině případů nemá žádné další dekorace. Celá výzdoba se nachází v oblasti dekoru a v prostoru pod živůtkem, například ve starožitném stylu.

Populární styly a modely

 • Ideální šaty pro kompletní postavu jakéhokoliv typu lze považovat za šaty v řeckých a empírových stylech. Tento styl má úzký živůtek a předražený pas, zatímco rozšířený lem padá volně a tvoří přirozené záhyby.
 • Plášť šaty v maxi délce je oblíbený u plných dívek. Tento model má čirý pas a rovný lem. Tato volba bude ideální pro ženy ve tvaru přesýpacích hodin. Majitelé postavy hrušky jsou vyzváni, aby tento styl opustili.
 • A-line šaty znamenají slinky top a plnou sukni. Dívky s figurální hruškou, přesýpacími hodinami a obráceným trojúhelníkem najdou tento styl ideálu. Dívky, které mají fuzzy pas by měl opustit tento model, který může přidat další kilogramy k nim.
 • Styl šaty s vůní je univerzální pro všechny postavy. Dokonale skrývá žaludek a boky.

Stylové obrázky

 1. Krásné šaty A-line s načechranou bílou sukní, navzdory své barvě, učiní jeho majitele křehkým a ladným.
 2. Oblékání s černými a modrými akcenty vám ukáže chutnou kruhovitost. Stretch tkanina zvýrazní hrudník a pas. Oblékání podobných šatů stojí za to se starat o korekční prádlo.
 3. Luxusní šaty ve stylu říše v bohaté modré barvě skryjí plnost paží a boků.
 4. Luxusní černé šaty s vůní nejen skryje vyboulené bříško, ale také zaměřuje pozornost na elegantní dekoltové oblasti.

Bez ohledu na postavu by žena měla být a cítit se oslnivě. Dlouhé večerní šaty jsou jednoduchý a zázračný způsob, jak být krásný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky