Čistá pláštěnka

Čistá pláštěnka

Jak si vybrat

Transparentní pláštěnka je módní alternativou klasických pláštěnek, které navrhují moderní designéři. Jeho charakteristickým rysem je absolutní praktičnost, a pokud je to nutné, může být rychle a snadno vložen do sáčku a nesen v něm.

Výběr správného modelu pro transparentní pláštěnku nebude tak snadný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Před nákupem se musíte rozhodnout pro jakou příležitost potřebujete pláštěnku. Pro výlety do přírody je lepší koupit prodloužené modely s kapucí, a pro poznávání města, vyberte více elegantní transparentní pláštěnku. Stejně důležitý je materiál, ze kterého je vyroben. Nejspolehlivější jsou pláštěnky z odolného polyvinylchloridu (PVC).

Módní styly a modely

  • Pláštěnka s kapucí

Tento model se zbaví deštníku a již nezatěžuje tašku zbytečnými předměty. Pláštěnka s kapucí je ideální pro procházky v přírodě a výlety do přírody v období dešťů. Pro tyto účely je lepší zvolit prodloužené modely se stahovací šňůrkou na kapotě a pro město si můžete vybrat jednoduchou kapuci a střední nebo malou délku.

  • Pláštěnka s pásem

Tento model je velmi krásný zdůraznit pas. V tomto případě může být samotný plášť rovný a rozšířený. Modely s vysokým pasem pomáhají vizuálně přizpůsobit tvar a prodloužit nohy. Mnoho žen se cítí pohodlněji v průhledné pláštěnce z deště s pásem.

  • Pláštěnka na knoflíky

Možnosti se sponou průhledných pláštěnek mohou být několik. Nejspolehlivější ochrana proti vlhkosti je považována za sponu na knoflících. Modely bez spony a tlačítek mohou zabránit vlhkosti a méně účinně chránit před vlhkostí.

Materiály a povrchové úpravy

  • Vinyl

Vinyl je na bázi syntetického polyvinylchloridu. Chemické a fyzikální vlastnosti vinylu poskytují vodotěsné výrobky a ochranu před vlhkostí. Kromě toho se vinylové nátěry snadno čistí od nečistot.

  • Kožený lem

Kožený plášť hrany výrobku po obvodu. Kůže může být vyrobena z popruhu a nýtů nebo knoflíků. Barevná kožená výbava vypadá velmi působivě a kontrastně, pokud nosíte oblečení ve světlém barevném schématu pod pláštěnkou.

Co na sebe

Na jakýkoliv oděv lze nosit průhlednou pláštěnku. Pod ním bude vypadat krásné okouzlující malé šaty a klasické kalhoty. Pláštěnku dokonale doplňuje zimní a podzimní kabát, bunda a svetr.

Boty nosí transparentní pláštěnky jsou vybrány v závislosti na ročním období. V létě to mohou být sandály, v zimě kožené boty a v deštivém období gumové boty.

Novinky značky

Valentino

Elegantní transparentní pláštěnka z PVC. Model má klasický střih a délku pod kolenem. Plášť je zdoben koženými ozdobami a nýty, které jsou přítomny v mnoha věcech nejnovější kolekce značky. Tenký pásek v pase a rukávech dodává tomuto modelu zvláštní eleganci.

Valentino červená

Transparentní pláštěnka s růžovým odstínem od slavné značky s páskem a zapnutým. Model je zdoben černým lemováním. Plášť kabát připomíná stylový plášť.

Nina ricci

Módní pláštěnka vyrobená z průhledného polyvinylchloridu se šedým oparem se stane skutečným stylovým nalezením vašeho šatníku. Pomůže vám v nečekaných situacích a bude vždy úspěšně zapadat do každodenního i slavnostního vzhledu.

Stylové obrázky

Jemný a ženský obraz může být lákavý, pokud nosíte průhledný lichoběžníkový plášť s pásem přes odhalující vršek se spodní mini délkou.Vynikajícím doplňkem byly vysoké gumové boty a černé punčochové kalhoty v jemném pletivu.

Můžete vytvořit moderní vzhled v městském stylu, pokud kombinujete oříznutou průhlednou pláštěnku, spíše jako bundu a tužkovou sukni z pogumovaného materiálu. Světlý kouřový odstín pláště dokonale ladí s černou špičkou, vínovou lesklou sukní a lesklými černými botami.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky