Módní kožené pláště

Módní kožené pláště

Po mnoho let je kůže nejoblíbenějším materiálem pro oděvy. Kdyby byly bundy neustále v poptávce, móda pro pláštěnky se nevrátila tak dávno. Obrovské množství dívek tento trend ocenilo a nechce se mu rozloučit. Tento materiál nejenže vypadá stylově a reprezentativně, ale má také nejvyšší kvalitu a praktičnost.

Jak se jmenuje

Kůže je považována za nepromokavý materiál, což znamená, že může být klasifikována jako Mac. Tato koncepce se poprvé týkala pouze pogumovaných tkanin, které netěsní vlhkost. Chemik přišel k takovému vynálezu, na jehož počest jmenoval takovou věc.

Jak si vybrat

Před nákupem tak drahý produkt, měli byste se seznámit s některými z nuance.

 1. Nekupujte kabát v podzemí, je tu velká šance narazit na padělek. Je nutné si vybrat známé a oblíbené obchody, abyste si byli jisti prezentovaným produktem.
 2. Nezapomeňte požádat o příslušné certifikáty a péči o nový nákup. Dobří prodejci jsou jistě zmínil, že kůže vyžaduje léčbu speciální sloučeninou pro zachování barvy.
 3. Přirozená věc nemá ostrý zápach, škrábance, promáčknutí a odření.
 4. Máte plné právo pečlivě zkoumat všechny švy a příslušenství. Stačí se ujistit, že vše splňuje očekávání, můžete si něco koupit.
 5. Vždy správně spočítejte velikost svrchního oděvu. Pokud si ho koupíte na zimu, pak nezapomeňte, že svetr nebo teplé šaty by se vešly pod pláštěnku.

 6. Majitelé nádherných forem by měli pečlivě prozkoumat styly. Musíte mít pochopení, jaký druh oblečení může pomoci skrýt nedostatky a zdůraznit výhody obrázku.

Módní styly a modely

Plášť trapéz

Jedná se o pláštěnku, která se postupně rozšiřuje na dno. Vypadá to jako postava pojmenovaná po něm. To bude vyhovovat jak tenké a plné dámy. Styl vypadá ženský a neuvěřitelně módní.

Flared

Výrobek je vizuálně připomínající dámské šaty. Pokrývá živůtek a rukávy, a pod pasem jde do objemu. Sluneční sukně skryjí široké nebo příliš úzké boky, zdůrazňující pas. Oblečení vypadá neuvěřitelně elegantní a roztomilé.

Izolované

Pláštěnka může být jakéhokoliv stylu a její výhodou je samozřejmě podšívka. Tyto modely jsou zakoupeny na zimu nebo na podzim. Vypadají trochu masivněji, ale zahřejí je na mrazivý den a ochrání je před větrem. Neuvěřitelně pohodlné jsou odnímatelné obložení, které je na vnitřní straně připevněno zipem nebo knoflíky. Tento outfit je všestrannější, protože sami kontrolujete jeho sezónnost.

S koženými rukávy

V této sezóně je neuvěřitelně populární jiná kombinace materiálů. Zvláště pokud jde o kůži. Obvykle styl s koženými rukávy má rovný řez. Základ samotného pláště může být zcela odlišný. Vše záleží na vašich preferencích.

Takové svrchní oblečení vypadá neuvěřitelně stylově a moderně. Doporučujeme použít kontrastní odstíny rukávů a základen. Tímto způsobem budete vypadat ještě zajímavější.

Bez rukávů

Slavní návrháři nás nepřestávají užívat jedinečných věcí, které jsou nekonečně univerzální. Pod pláštěnkou bez rukávů můžete bezpečně nosit jakoukoliv bundu, svetr nebo svetr. Pokaždé, když můžete snadno vytvořit nový obrázek, který ocení všichni kolem.

Nezapomeňte, že bude nejlepší podívat se na produkt, který se zaměřuje na pas.Pokud máte nadváhu, vyberte si rovný řez. Nejenže změkčí siluetu, ale v této sezóně je považován za fantasticky módní.

Dvojité breasted

Skládá se ze dvou stran, lišících se délkou. Jejich spojení a upevnění pásu. Tento model má otočný límec a povinný dekor s tlačítky z obou okrajů.

Vhodné pro dívky s jakýmkoliv obrázkem.

Volný střih

Zámořské nejsou ušetřeny a kožené kabáty. Hlavní věc, kterou oni byli od měkké látky, který nebude zlomit. Tato možnost jistě ocení ženy s nadváhou. Koneckonců, volný řez bude pečlivě skrýt všechny nevýhody neideální postavy.

Podrobnosti

S kožešinou

Jedná se o zahřátou zimní verzi. Používá se jako podšívka pro vnitřní stranu pláště, stejně jako ve formě dekoru. Demokratické produkty jsou nejčastěji používány jako ovčí kůže a luxusní možnosti - srst drahých a vzácných zvířat. Pokud jsou manžety, límec a dno zdobeny kožešinou, pak je taková věc považována za kožich. To je skvělá alternativa k srsti, pokud si to nemůžete dovolit.

S kapucí

Skvělá volba pro ty, kteří nemají rádi klobouky. Kromě toho může takové zařízení ušetřit náhlý déšť. Nicméně, ve většině modelů, kapuce vypadá trochu jednoduchá a provinční. Je mnohem zajímavější, když je ozdobena kožešinou podél okrajů nebo uvnitř.

S pásem

Pás se používá na modelech, což znamená, že je vhodnější pro štíhlé dívky. Zdůrazňuje pas a zdobí stylové styly sezóny. Podívejte se na skvělé pásy jiné textury nebo v kontrastní barvě.

Na blesk

Modely s bleskem jsou mnohem méně běžné než jiné. Nyní nejoblíbenější jsou pouze dva styly, zdobené zámkem. První z nich je lichoběžník a druhý je rovný řez. Když převládají jasné linie a výrazné tvary. Neměli byste takovou věc přehřívat zbytečnými detaily, protože se vytvoří efekt objemnosti.

Odrůdy podle sezóny

Zima

Zimní modely jsou ohřívány kožešinou nebo umělými materiály. Od druhé lze rozlišit sintepon. Používá se nejčastěji a je nejlevnější výplň.

Pro těžké mrazy ovčí oblek. Jedná se o kožený kabát s kožešinovou podšívkou a také zdobený. Umělá srst je na trhu neuvěřitelně běžná. Takový oděv osloví obhájce zvířat a dívek s omezenými finančními schopnostmi. Falešný téměř ne nižší přírodní hromadu. To také vypadá velkolepé a chrání před těžkými mrazy stejně.

Demi-season

Pro demi-season možnost použít vyměnitelné obložení. Skládají se z přírodních nebo umělých materiálů. Když se změní počasí, příloha se zasune a věc se stává mnohem jednodušší.

Pro podzim a jaro se vejde model s kapucí, který je užitečný při zatažených dnech.

Pro podzim a jaro se vejde model s kapucí, který je užitečný při zatažených dnech.

Léto

V létě stojí za to získat pláštěnku z tenké kůže. Zkrácený model s výstřihem do V bude skvělým společníkem za nepříznivého počasí.

Bez rukávů vhodné pro chladné dny. Lze ji kombinovat s můstkem nebo pevným oblečením. Hlavní věc je, že materiál samotného výrobku není příliš masivní.

Pro každou sezónu

Nyní se mění pláštěnky, které využívají nebývalé vzrušení. Nejenže přidává a odstraňuje podšívku, ale i další části. Pomocí zámku lze rozepnout délku výrobku, rukávy a kapotu. Takže můžete nosit jednu věc na čtyři roční období v řadě.

Délka

Dlouho

Plášť na podlaze nikoho nepřekvapí, protože je považován za neuvěřitelně módní. Výrobek z tenkého materiálu nebude vypadat tak vzdorně, takže je lepší si ho vybrat.

Pokud mluvíme o stylech, pak je to jen vybavená verze a model přímého řezu. Budou vypadat nejvíce stylově. Prodloužená pláštěnka je nejúčinněji kombinovaná s pouličním stylem.

Na koleno

Klasická délka pro modely demi-season. Takový plášť je považován za zcela uzavřený, což znamená, že v něm nezmrznete.

Jsem rád, že s touto délkou mohou být šity naprosto všechny styly. Ukazuje se, že každá dívka si bude moci vybrat správnou volbu pro ni.

Pod tímto svrchním oblečením můžete nosit oblečení. Nejvýhodnější bude vypadat přísně.

Jsem rád, že s touto délkou mohou být šity naprosto všechny styly. Ukazuje se, že každá dívka si bude moci vybrat správnou volbu pro ni.

Pod tímto svrchním oblečením můžete nosit oblečení. Nejvýhodnější bude vypadat přísně.

Krátké

Vynikající volba pro léto, stejně jako začátek podzimu a konec jara. Vhodné pro dívky s štíhlýma nohama. Aby byl důraz na postavu silnější, měli byste dostat kabát s pásem.

Oříznutý příkop kombinuje chladné s elegantními a slavnostními věcmi. Jen spása pro dívky malého vzrůstu.

Midi

Délka midi je vždy pod kolenem a často dosahuje středu lýtka. To je skvělá volba pro zimu, protože celé tělo je dobře zavřené. Stojí za zmínku, že tato sezóna midi je považována za neuvěřitelně populární. Světelné modely této délky by proto byly v teplém období vhodné.

Taková pláštěnka doplní věci naprosto jakéhokoliv stylu.

Materiály

Suede

Vznešený materiál, který je skvělý pro teplé počasí. Věci z semiše vypadají drahé a reprezentativní. Musíte se však řádně starat o náladový hadřík a vyhnout se mokrému počasí.

Kombinované

Několik materiálů na jednom výrobku je považováno za dobrou formu. Můžete vyrobit kůže pouze rukávy nebo naopak. Neméně působivý je dekor kapes nebo kapuce. Jakýkoliv prvek v kontrastu s takovým hustým plátnem bude vypadat neuvěřitelně zajímavě.

Perforovaná kůže

Z této tkaniny není nutné pláštěnku zcela dostat. V této sezóně to bude vypadat levně a bez chuti. Všechno by mělo být umírněné, takže je lepší věc ozdobit po částech.

Z eko kůže

Jedná se o umělý materiál, který má mnoho výhod. Nejdůležitější je, že takové plátno dýchá a je považováno za extrémně odolné. Ecoskin se vyrábí s využitím nejmodernějších technologií. Je velmi měkká, nemá zvláštní vůni a také nevyžaduje další péči. Není pochyb o tom, že takový plášť vám bude sloužit dlouho.

Z koženky

Umělý materiál má nepříjemný zápach i nízkou praktičnost. Na to rychleji jsou záhyby, praskliny a opotřebení. To není nejspolehlivější přítel pro drsnou zimu, protože levný výrobek zřídka odolává nízkým teplotám. Jeho hlavní výhodou je samozřejmě nízká cena.

Hustší plátno vydrží o něco déle a také vypadá jako přírodní kůže.

Faux semiš

Externě, umělý materiál je docela těžké určit, ale odborníci budou schopni to udělat. Díky novým technologiím se tento výrobek vyznačuje dobrou odolností proti opotřebení a trvanlivostí. Pro umělou semišovou péči je nová generace mnohem snazší a jednodušší.

Kůže

Pravá kůže nemá silný zápach a je také trvanlivým materiálem. Zpravidla to lze okamžitě odlišit od levných kopií. Spolehlivý, odolný materiál, který vypadá draho a pevně. Takový plášť i po mnoha letech zůstane v integritě a bezpečnosti.

Lak

Patentovaná kůže se postupně vrací na módní scénu. Nedávné pořady slavných návrhářů prokázaly, že má místo v našich životech. Dívka v lakované pláštěnce vypadá extravagantně a pobuřující. Je nutné vyzvednout klasické styly bez zbytečných detailů, takže věc nevypadá tak bláznivě.

Nubuck

Nubuck je leštěná kůže. Cítí se jemně, mazlivě a trochu jako samet. Plátno vypadá elegantně a elegantně, ale vyžaduje zvláštní péči.Faktem je, že materiál nemá ochranný povlak, proto je vysoce náchylný ke kontaminaci.

Skutečné barvy

Modrá

Nasycený odstín, který s výhodou podtrhuje strukturu tkaniny. Výběr kůže, zastavit na tmavě modré barvy, jak to vypadá mnohem dražší a efektivnější.

Zelená

Tón, který nikdy nevyjde z módy, protože je považován za univerzální. Pro svrchní oděvy byste neměli brát jasné, honosné odstíny, protože vypadají levně. Zastavte na tmavě zelené nebo smaragdové.

Červená

Červený kožený kabát může vypadat docela vulgárně. Tak zůstaň na semiš nebo nubuk. Jemný materiál učiní barvu klidnější a jemnější.

Brown

Ušlechtilý stín, který je nejpřátelštější s naší hlavní postavou. Dokonale podtrhuje drahou strukturu, což mu dodává extra eleganci.

Bílá

Neobvyklá barva pro svrchní oděvy, protože je považována za značkovou. Nicméně, znečištění kůže je nejjednodušší odstranit, takže tyto malé věci nejsou důležité. Oslňující bílá bude vypadat trochu směšně, což znamená, že je lepší používat půltóny. Aivori, slonovina nebo zakouřený stín jsou mnohem lepší.

Béžová

Tato barva vytváří dokonalé spojení s přírodní kůží a semišem. Je měkká, klidná a dobře se mísí s ostatními odstíny. To je považováno za značně značkové, takže potřebují zvláštní péči.

Černá

Klasická základní barva, která dokonale ladí s naším materiálem. Černý plášť lze nalézt častěji. Je nenápadný, takže je snadné vyložit kontrastní oblečení a doplňky. Černý odstín je považován za nejpraktičtější, což znamená, že péče o něj je velmi jednoduchá. Jedinou nevýhodou je šero a jednoduchost, ale jsou snadno zastíněny jasnými barvami.

Co na sebe

Oblečení

S tímto produktem můžete vytvořit jak každodenní, tak slavnostní vzhled.

 • Tyto šaty a kalhoty budou vypadat vhodně s krátkou pláštěnkou. Hlavní věc je, že svrchní oděvy uzavřené frank mini.
 • Midi vypadají dobře s roztrhané džíny a všechny prvky ve stylu ulice. Můžete nosit kancelářský oděv nebo slavnostní sukni. Módní délka rozjasní luk.
 • S pláštěnkou na podlaze nestojí za to nosit objemné věci. Tento komplexní outfit doplní minimum detailů, tvarů a barev.

Pokrývky hlavy

Nyní jsou klobouky různých barev a textur neuvěřitelně módní. Toto příslušenství doporučujeme kombinovat s materiálem vrchního oděvu. Pokud se stín neodpovídá, pak je vhodné do obrázku přidat několik detailů, které odrážejí hlavní barvu.

Pokud jste podporováni mladistvým stylem, můžete nosit pláštěnku s čepičkou nebo baretem. Je důležité, aby odpovídaly měřítku.

Boty

Pokud jde o boty, vše záleží na stylu a délce svrchního oděvu. Například, podpatky budou vypadat mnohem efektivněji s možnostmi pod koleny. Mohou to být boty nebo kotníkové boty. Krátké modely jako vysoké boty nebo boty. A také newfangled boty a napůl boty ve stylu grunge budou přátelé s naprosto žádné pláštěnku.

Pro letní sezónu budou tenisky výborným společníkem. Obzvláště působivá sportovní obuv vypadá s prodlouženým pláštěm. Proto na začátku podzimu nebo na jaře s ním na platformě směle nosí tenisky.

Příslušenství

Kůže je dobrými přáteli s jinými texturami, ale spíše jako nativní materiál. Proto budou masivní kožené tašky vhodné pro jakýkoliv obraz. Nezapomeňte na módní batohy, které dokonale zapadají do většiny luky. Barvy by měly být kontrastní, ale kombinované s prvky stylu.

Na krku můžete nosit tlustou kradu nebo pletenou šálu jasného odstínu. Pokud jsou hlavní postavy monofonní, pak tento detail výrazně oživí celý luk.

Kolik je

Známé značkové nátěry se samozřejmě liší v nákladech na svrchní oděvy masového trhu. Kvalitní dlouhá srst vyrobená z pravé kůže lze zakoupit od 300 dolarů. Krátké modely lze nalézt od $ 200.Skutečná, dobrá věc prostě nemůže být levná.

Pokud jde o slavné návrháře, jejich cenové rozpětí začíná v průměru od 750 USD do 4000 USD.

Designer novinky

Nejdříve

Značka stále potěší své zákazníky černými pláštěmi s kovovými vložkami. Jejich sbírku jistě ocení fanoušci gotického slohu a milovníci jednoduchých, jasných linií. Značkové věci se vyznačují některými staromódními a omezujícími prostředky. Proto se nebudou zamilovat do mnoha módy.

Jejich sbírku jistě ocení fanoušci gotického slohu a milovníci jednoduchých, jasných linií. Značkové věci se vyznačují některými staromódními a omezujícími prostředky. Proto se nebudou zamilovat do mnoha módy.

Mango

Značka vždy využívá nejmodernější trendy ve svých sbírkách. Najdete zde semišové pláště s asymetrickými klopy. Jejich modely jsou minimalistické, takže žádný extra design a dekor.

Dolce & Gabbana

Značka překvapila svými lakovanými pláštěnkami s množstvím kožešin.

Materiál sám připomíná krokodýlí kůži, ale vypadá poněkud větší. Milá černá srst je umístěna na dně a límci a v pláštích nejsou žádné rukávy.

Kalyaev

Domácí návrhář představil mnoho jasných modelů z pravé kůže. U většiny nových výrobků je délka sotva uprostřed stehen. Tam je malý dekor, ale můžete vidět asymetrické zámky a kombinace textur.

Stylové obrázky

 1. Vynikající příklad kombinace kůže s jiným materiálem. Tmavě fialová barva bliká v obou tkaninách a lesklý vrchol zvýrazňuje zaměření na sebe. Plášť nadrozměrný dělá tvar štíhlé dívky objemné, ale tlustá dáma by skryla všechny nedostatky. Vysoké boty a taška na opasku identických materiálů, takže plášť zůstává vůdcem tohoto obrazu.
 2. Šťavnatá zelená pláštěnka dovedně podtrhuje tenký pas dívky a odbočovací límec odráží fialový odstín malé tašky. Kombinace těchto dvou tónů dává bláznivý kontrast, který nelze přehlédnout. Oříznuté rukávy a baletní byty ukazují, že se jedná o obraz pro teplou sezónu.
 3. Rozevřený plášť tenké kůže sotva dosáhne kolen. Jeho matná barva zředí kovový zlatý pás zvýrazňující pas. Velká taška přes rameno nic nezničí, protože oblečení samotné je poměrně zavřené.
 4. Suede midi pláštěnka má nezapomenutelný hořčičný stín. Jeho rovný střih doplňuje prosté džíny a rolák. Leopard boty a velké kapsy na svrchní oděv přidat kůru. Malá kožená taška se dobře hodí k semišovému plášti.
 5. Velmi zajímavá barevná kombinace prodloužené srsti. Neobvyklý kontrast doplňuje jedinečný design kožešiny na okraji stran. Nemůžete nosit tyto luxusní šaty s džíny nebo tenisky. To vyžaduje paty a večerní šaty.
 6. Krásný plášť rovný střih bez rukávů. Barva rozbouřeného nebe přitahuje pozornost, ale nenápadně. Dívka měla na sobě oblečení s můstkem s černými dlouhými rukávy a červeným límcem. Semišové boty odrážejí tmavý svetr a barva brány ředí nudné tóny.
 7. Bílá semišová pláštěnka je kombinována s bohatým červeným odstínem. Podobné barvy a hlavní šaty, které jen dodávají harmonii. Kožené tenisky rezonují s hlavní barvou pláštěnky a stylový zorník opakuje tón ostatních detailů.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky