Legrační pyžama

Legrační pyžama

Vlastnosti a výhody

Pyžama jsou tak útulné slovo, které evokuje myšlenky teplé, domácké atmosféry, měkké postele, hrnek horké čokolády s marshmallows a sladké sny. Víte, kde to spaní přišlo z našeho šatníku a slovní zásoby?

Termín byl vypůjčen od Hindi, a jeho originální význam byl redukován k širokým kalhotám, ve kterém to je vhodné ke spánku. Kalhoty později prošly změnami a proměnily se v šatní skříň, která byla známá našim očím.

Někdo může považovat za nepřiměřené utrácet peníze za oblek, ve kterém se kromě domova nedostanete nikam jinam, ale jak vidíte, pyžama jsou pohodlná a hygienická.

Za druhé, pyžama jsou pohodlná a esteticky příjemná. Doma se brzy ráno ve vaší ložnici podívala na ranní kávu - a za svůj vzhled se stydíte vůbec.

A za třetí, pyžama - to je módní. V současné době existuje obrovský výběr kostýmů ze všech druhů tkanin všech barev a stylů. Je velmi těžké stát stranou a ne být v pokušení koupit si svůj oblíbený kit.

Jak si vybrat

Pokud jste zaměřeni na kompletní odpočinek během spánku, pak hlavní věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je tkanina, ze které jsou šitá pyžama. Je nemožné správně spát, když se potíte a celou noc jste obtěžováni vlhkým, nepříjemně vonícím oblečením. Výhodné by měly být přírodní látky, jako je bavlna, hedvábí nebo satén, které mají vynikající tepelné vlastnosti, umožňují průchod vlhkosti a umožňují pokožce dýchat.

Pokud jde o siluetu, muži pravděpodobně dávají přednost volnému střihu, ideálně o jednu větší velikost. Může to být kalhoty s košili nebo kombinézou - to vše individuálně. Případné excesy, jako jsou šněrování, kožené škrabky nebo vyčnívající dekorativní prvky, nejsou vítány.

Totéž platí pro dámské pyžamo, i když mladé dámy, které se mohou pochlubit ideálními formami, si mohou vybrat modely, které zdůrazňují křivky těla. Protože spící krása je klasikou žánru.

Odrůdy

Pyžama může být klasická ve formě kalhot a nahoře v podobě bundy nebo trička s dlouhým rukávem a může zahrnovat i šortky s tričkem - ale to je volba pro teplou sezónu. Kalhoty mohou být dlouhé nebo 3/4 s gumovou sítí kolem nohy. Pro někoho to vypadá pohodlnější pyžamo z flanelového rovného střihu a někdo dává přednost pletení, pěkně padnoucímu tvaru. V nedávné době došlo k rozmachu v montérkách.

Vývojáři nabízejí celou řadu modelů vytvořených na základě kreslených obrázků. Je však zřejmé, že ten, kdo kdysi ochutnal potěšení ze spaní v pyžamu, je nepravděpodobné, že by ho zpravidla odmítl přisoudit a každý večer si užíval dobrého spánku.

Nejzábavnější pyžama

Legrační pyžama nejsou jen růžová nebo modrá kombinéza s ušima na kapuci. To je celý svět domácího oblečení. Podívejme se na nejoblíbenější modely.

Nový rok

Každou zimní sezónu jsou relevantní pyžama s novoročním potiskem. Zahřívejte ho v mrazivém večeru, přidejte náladu a dávejte pocit oslava.

Pyžama pro tajné superhrdiny

Sníte o záchranu světa pro pár s Supermanem nebo Spider-Manem? Vidíte sny s Ninja želvy? Nastal čas, abych získal vhodný soubor oblečení pro spánek a účastnil se bojů o planetu, přinejmenším na úrovni snů.

Pyžamo pro fanoušky křupavé sušenky v posteli

Pokud je váš domov pobouřen vášní k žvýkání v posteli, a vy prostě nemůže vzdát se tohoto zvyku, pak pro vás návrháři vyvinuli ložní prádlo a pyžama se vzorem napodobovat rozptýlené drobky. Takže teď nejsi v obchodě. To je jen optická iluze!

Pyžama od milující babičky

Pro babičku jste vždy malý, hladový, chladný vnuk, i když jste ředitelem obchodu s potravinami. Proto se hádat se staršími, a živě kladen na pletený zázrak.

Králíci navždy

Kde bez těchto vtipných uší? Pyžamo "králičí styl" je vždy mimo soutěž!

Turistické pyžamo

Pyžama, kombinující kvalitu oblečení a spací pytel - nepostradatelnou volbou pro outdoorové nadšence nebo zoufalé osoby.

Pyžama - Kostra

Jako králičí kombinéza, klasika žánru.

Pyžama - Ahoj z Japonska

Neuvěřitelně útulná kombinéza s plně uzavřenou kapucí, skvělá alternativa k oční masce. Dva v jednom. Japonsko - to říká všechno ...

Pyžama - klokan

Má vaše kočka také nenávist jako ty a rád spí vedle vás? Pak potřebujete pyžama - klokan - to je to, co potřebujete! Útulná plyšová kombinéza s kapsou vpředu vám a vašemu domácímu mazlíčku přinese spoustu náročných minut.

Pyžama - Smeshariki

Popularita dětského animovaného seriálu zašla tak daleko, že se dnes smeshariki obrázky úspěšně používají při výrobě nábytku, potravin a při výrobě oděvů. Pyžama nejsou výjimkou. A proč ne? Dospělí také milují tyto vtipné postavy.

Smírčí pyžama

Co by mohlo být lepší, než spát v náručí milovaného člověka? A tak, aby nikam neunikl, návrháři přišli s legrační pyžama pro dva. Dlouho žiji zdravý spánek!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky