Pyžama pro novorozence

Pyžama pro novorozence

Chování a nálada dítěte v prvních měsících života závisí nejen na množství konzumovaného mléka, ale také na dobrém spánku. Dítě musí spát v klidu a pohodlí. Pohodlný komfort zajistí útulné a pohodlné pyžamo.

Vlastnosti a výhody

Pro novorozence existuje pouze jeden model pyžama, který je rozdělen do velkého počtu druhů. Výhodou pyžama pro děti je, že mají kombinézu formát, který nebude plazit, rozepínat a zasahovat v žádném případě s vaším dítětem. Snadno se mění, odstraňují a opotřebovávají.

Musíte vědět, že jedno takové pyžamo nebude stačit. Doporučujeme nákup alespoň 4-5 kusů. To je způsobeno tím, že jedna kopie bude na dítě, další dvě budou sušené a pár dalších může být kdykoliv užitečných.

Mělo by se říci, že od začátku musíte pečlivě vybírat. Koneckonců, takové věci, bohužel, nelze vrátit. Proto, pokud nemáte pověru o nákupech před narozením dítěte, neprodávejte okamžitě všechny šaty. Mnoho věcí může být malé.

Jak si vybrat a co hledat

Chci okamžitě říci, že jste zapomněli jen na krásné šaty. Samozřejmě, že by měla být roztomilá a jako vy, ale nejdůležitějším bodem při výběru je materiál a kvalita pyžama.

Tkanina musí být přirozená, protože kůže novorozence je mimořádně citlivá na všechny věci. Bavlněné nebo saténové výrobky jsou ideální pro letní období. Tyto tkaniny jsou dokonale prodyšné, což znamená, že tělo dýchá. Pro zimu je lepší koupit pyžama z fleece nebo flanelu.

Styly by měly být volně řezané tak, aby dítě nestlačilo. Věnujte pozornost skutečnosti, že nejsou žádné silné, masivní švy a konvexní dekor. Zámky musí být šité a knoflíky se doporučuje rovné. Mommies samozřejmě chtějí krásné krajkové pyžama, která jsou zdobena různými aplikacemi a výšivkami. Nicméně, tyto prvky mohou zasahovat pouze do dítěte, takže si myslím, především, o pohodlí.

Krásné a originální pyžama mohou vytvořit obrázek nebo nějaký druh tisku. Nepotřebuje další prvky a další dekor. Hlavní je, že kresba byla jemná a příjemná. Nekupujte pyžama s děsivými multi-hrdiny nebo filmové postavy. Drobek se může bát Batmana nebo Shreka, i když na obrazovkách jsou laskaví.

Neměli byste dostat velikost produktu na velikost, protože dítě bude růst rychle. Kromě toho, jak bylo uvedeno výše, takový výrobek omezuje pohyb. Doporučuje se koupit pyžama alespoň o jednu velikost větší.

Populární modely

Pro novorozence je nejpohodlnější pyžama skluz. Jedná se o kombinézy z přírodních materiálů pro sen, který může mít různé spojovací prvky a některé další detaily. Ve skutečnosti, slipy je neformální jméno používané mommies. V obchodě může být takové zboží nazýváno jako oblek, kombinéza nebo pyžama.

To je neuvěřitelně pohodlný model, protože nic nebrání dítěti v takovém produktu. Kalhoty nebo tričko nejsou tyranské, protože jsou spojeny. Hlavní věcí je vybrat správné spojovací prvky.

Nejpohodlnější modely

Slip s tlačítky uprostřed

Tyto knoflíky pyžama jsou umístěny od krku ke dnu nohou. To je velmi výhodná volba pro děti do tří měsíců. Takový skluz je velmi snadné odstranit a nasadit, aniž byste současně namáhali sebe ani dítě. Takové styly mohou být s uzavřenými nebo otevřenými nohami. Poprvé je lepší vzít první možnost.

Slipy se zipem

Obvykle je zip skrytý přídavnou linkou, která pomáhá vyhnout se kontaktu s jemnou kůží drobků. To je také velmi výhodná volba, nicméně, mnozí nemají rádi.Za prvé, matky věří, že zámek může zlomit, což přinese hodně nepohodlí pro dítě a matku. A za druhé, někteří se obávají, že blesk může náhodně stisknout krk náhle kymácejícího dítěte.

Tlačítka od krku k jedné z nohou

Pěkně originální model, který je také velmi pohodlný. Doporučuje se pro děti od 3 měsíců. Ta věc je snadno odstranitelná, což je velmi výhodné pro časté převleky během dne. Plochá tlačítka nebudou rušit vaše dítě.

Klouže s otevřenýma nohama

Tento model osloví ty, kteří mají největší obavy o svůj rozpočet. Tyto kalhoty jsou nejčastěji zdobeny gumovým dnem. V horkém dni můžete nosit lehké ponožky a na chladné, teplejší. Taková pyžama navíc vydrží déle, protože nohy dítěte rychle rostou.

Tělo

To je skvělá volba pro léto. Kombinéza je krátké pyžamo, které má sponu mezi nohama dítěte. Taková pyžama se neuvolní ani neroztrhnou, ale jsou také snadno odstranitelná při výměně oblečení a výměně pleny. Rukávy mohou být krátké nebo dlouhé. Nicméně, pro první dny dítěte je lepší koupit poslední možnost.

Tělo může mít upevňovací prvky ve středu, na ramenou a na boku. Vyberte si, co je pro vás výhodnější.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky