Bundy z manšestru

Bundy z manšestru

Velvet, který se používal hlavně ve vintage vzhledu, se nyní rychle vrací k módě. Velvet tkanina vypadá draho a stylově. Navíc, manšestr je velmi praktická a trvanlivá tkanina. Sametový materiál má příjemný vzhled.

Velveteen bundy jsou někdy velmi obtížné kombinovat s jinými předměty oblečení a stylovými doplňky. Ale protože v roce 2016 bundy od sametu v trendu, měli byste se naučit, jak vytvořit luky na nich.

Tkaninové prvky

Velvet je poměrně rozeznatelná tkanina, která se s něčím obtížně zaměňuje. To je jeden z mála materiálů s hromadou, která není umístěna uvnitř, ale venku. Tato hustá hmota má jasný vzor ve formě jizev.

Jedním z hlavních rysů sametové tkaniny je, že se tento materiál vyplňuje. Proto se sametové bundy nedoporučují nosit baculaté holky. Ze stejného důvodu, stylisté doporučují vyhnout se kombinací manšestrové kabáty s roláky a objemnými svetry.

Rozdíl a tloušťka jizvy. Při výběru výrobku dávejte přednost bundám s tenkou jizvou.

Nezapomeňte na to Velveteen je odolný a praktický materiál. Aby si však udržel svůj atraktivní vzhled po dlouhou dobu, musí se o něj náležitě postarat. Velvet během několika vteřin dokáže na něm zachytit prach a prachové částice, takže je nutné je pravidelně čistit.

Modely

Texturované manšestrové bundy samy vypadají rozpoznatelně a jasně. Proto nepotřebují další dekorace. Různé modely bund však vypadají originální a rozpoznatelné.

Ženy

Většina designérů sametových bund vytváří pro dívky. Rozmanitost ženských modelů na trhu je poměrně velká. Nejběžnější z nich - osazené.

Sametová bunda zdůrazňující hladké, ženské křivky, vypadá velmi dobře na ženách jakéhokoliv věku a dobře sedí s oficiálními luky.

Demokratičtější možnost - bundy volný střih.

Relevantní jsou také bundy s límcem, který vypadá jako stylový dekorativní prvek. Pokud nemáte nadváhu v břiše nebo stehnech, zkuste si koupit sako s kapsami, které mohou být funkční i dekorativní.

Muži

Pánské manšestrové bundy jsou také jednoduché. Klasické blejzry jsou vhodné pro kancelářské nošení. Neoficiálně se může nosit volná a mírně protáhlá.

Co nosit?

Hlavním pravidlem, které je dodržovat, vytvářet obrazy se stylovými sametovými bundami - nepoužívejte na luku více než jednu věc z velveteenů. V kombinaci s manšestrovými bundami vypadají věci dobře z hladkého materiálu, který kompenzuje reliéfní texturu vrchního manšestru.

Také Není nutné kombinovat sametovou bundu se zářivě barevnými věcmi. Je lepší, když k němu vezmete něco klidného a monotónního. Bundy samy o sobě jsou lepší volit lehké nebo ušlechtilé tmavé, například burgundské, smaragdové, béžové, tmavě modré.

Velveteen bundy vypadají dobře s džíny. Můžete si vybrat hubené a klasické kalhoty, rovný střih. Chcete-li vytvořit harmonický obraz, zvedněte džíny pro stín nebo dva lehčí.

Pokud si vyberete džíny jako doplněk k manšestrové bundě, nezapomeňte, že zvolený model by měl být minimálně zdobený. Nýty, kamínky a odřezky z továrny nejsou s klasickou manšestrovou bundou dobře.

Velveteen bunda dobře zapadá do klasického stylu. To může být úspěšně kombinován s kotníkové boty nebo boty na vysokém podpatku. V takovém luku bude sametová bunda světle hnědé barvy s tenkou malou jizvou vypadat velmi stylově.

Kombinace vypadá elegantně Velveteen bundy se stylovými sukněmi. Tato kombinace je vhodná pro večerní večer. Místo klasické těsné sukně si můžete vybrat lehké šaty, například šifon.

Jelikož je sametová bunda schopna silně vážit obraz, nezapomeňte na to správné příslušenství a odpovídající obuv. Pohodlné boty nebo baletní byty a velké semišové tašky jsou nejlepší pro ležérní vzhled. Ale pro večerní luky vhodnější boty s podpatky a stylové spony.

Velkolepé obrazy

Obchodní luk s manšestrovou bundou vypadá originální a neobvyklý. Texturovaný měkký samet může vizuálně vyplnit vás, takže je lepší zvolit přísné tmavé barvy. Kombinace bílých šatů z husté tkaniny s prodlouženou sametovou bundou černé barvy a botami v tónu vypadá dobře.

Světlé bundy ze stejného materiálu jsou vhodné pro mladé dívky. Na základě světle růžové manšestrové bundy můžete vytvořit ohromující každodenní luk. Vezměte si jako základ jednoduchý černý top a volné džíny. Jas obrazu přidá růžovou bundu a doplňky v tónu.

Bunda samet je zvláštní, ale velmi stylový kus oblečení. Kupte si stylovou bundu z takového materiálu, vytvořte zajímavé luky na svém základě a buďte v trendu!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky