Pletené bundy

Pletené bundy

Jersey rysy

Pletenina je pletená, ne tkaná. Díky tomu se vyznačuje pružností, měkkostí a dobrou roztažitelností. Bundy a bundy z pleteniny jsou zpravidla levnější než podobné výrobky z tkaniny. Pletené bundy vypadají demokraticky, v pohodě a jsou vhodné nejen jako kancelářské oblečení, ale jsou také dobré pro neformální akce.

Modely

Existuje mnoho modelů pletených bund, od přísných až po neformální. Zkusme pochopit tuto odrůdu.

Ženy

Bunda pro ženy často označovaná jako bunda. Bundy jsou neupravené, s knoflíky nebo zipy, s náplasťovými kapsami. Tento model je poměrně levný a spíš jako svetr, vhodný pro neformální situace. Elegantnější modely pletené bundy jsou zpravidla na podšívce a mají všechny znaky klasické bundy: klopy, límec a manžety jsou sešité cílovou čarou, náplastí nebo kapsy.

Muži

Pletené bundy jsou oblíbené u mužů, kteří preferují ležérní styl. Nejběžnější jednobarevná pletená bunda, ale jsou zde modely s dvojitým poprsím. Pletené bundy jsou velmi praktické, zatímco vypadají demokratičtěji než tkanina a jsou pevnější než svetr. Bundy z pletené tkaniny vhodné do kanceláře, kde není striktní oblečení a pro zbytek.

Barevná řešení

V závislosti na barevném schématu může být pletená bunda nebo bunda zapsána do různých oděvů z hlediska stylu a účelu.

Černá bunda

Bunda nebo bunda z černé pletené látky vypadá spíše jako klasická. To vám umožní kombinovat s oblečením v obchodním stylu. Současně je pletenina díky svým elastickým vlastnostem pohodlnější a pohodlnější než bunda z tlusté tkaniny.

Tmavě modrá bunda

Bunda z tmavě modré pleteniny, v závislosti na zbývajících prvcích obrazu a doplňků, může být formální i přísná a uvolněná. Jedná se o všestranný kus oblečení, s nímž lze snadno sestavit různé soubory podle účelu.

Bílá bunda

Bílá barva je vcelku a velmi dobře kombinovaná. Bílá pletená bunda je nepostradatelná pro letní dámskou šatní skříň. Je vhodný pro večerní procházky a pro pracovní dny a pro chladné počasí.

Co na sebe

Pletená bunda nebo bunda je kříženec mezi svetrem a klasickou bundou. Vyvstává rozumná otázka: co to znamená nosit, aby vypadalo vhodně a stylově?

Džíny

První možností je kombinovat pletenou bundu s košili a džíny. Boty jsou lepší zvolit pohodlné a stručné, například oxfords nebo mokasíny. Získejte stylový a poměrně běžný každodenní obraz.

Šaty

Oříznutá úpletová bunda s jedním nebo dvěma tlačítky bude vypadat skvěle s oblečením v kontrastní barvě. Boty na šaty a sako lépe stručné boty s vysokými nebo středními podpatky.

Sukně

Pletené bundy dokonale kombinované se sukněmi. Navíc díky svému neformálnímu vzhledu vyhovují jak krátkým jeansovým sukním, tak i tužkovým sukním z elegantní pletené délky.

Kalhoty

Kalhoty nebo chinos jsou dobrou kombinací partnerů pro pletenou bundu. Pražce nebo espadrily dodávají příležitostné eleganci.

Mnoho módních domů již ve svých sbírkách zahrnulo pletené bundy, nezapomeňte přidat tento nový předmět do svého šatníku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky