Krátké bundy

Krátké bundy

Praktické a stylové bundy se dostaly do módy na počátku minulého století. Modely, které se objevily v Anglii, byly krátké a měly 3 tlačítka. K dnešnímu dni je to zkrácená bunda je považována za jednu z nejmódnějších. Dříve byli výhradně oficiálním oděvem, ale postupem času se „hodili“ do každodenního stylu, zamilovali se do mladých dívek.

Nyní, s pomocí krátké bundy, můžete vždy zlepšit svůj obraz. Hlavní věc je šikovně vybrat to pro zvláštnosti vaší postavy a ne mýlit se při výběru věcí, které jej doplňují.

Modely

Návrháři nás nikdy nepřestanou ohromovat novými stylovými modely bund. I krátké bundy mohou vypadat jinak, navzdory téměř identickému stylu.

Až do pasu

Nejkratší modely se dostanou do středu pasu. Navenek taková bunda připomíná hustou tkaninu Bolero. Nejlepší ze všech těchto bund jsou kombinovány s krátkými šaty.

K bederní linii

Také populární modely bund, dosahovat k linii kyčle. Tento styl bude vyhovovat i mírně silným ženám, zejména pokud budete nosit dlouhé tričko nebo halenku pod ním. Plášť takové délky skryje „uši“ přes boky a nastíněné bříško.

S límcem

Mnoho modelů také doplňují obojky. Mohou být, jak husté a odolné, tak výhradně dekorativní.

Od přírodních tkanin

Pokud chcete, aby vám sako sloužilo více než jednu sezónu, vyberte si model z přírodní tkaniny.

Například stylová vlněná bunda je nejlepší pro zimu a pro chladnější období - model z přírodní bavlny nebo lnu.

Denim

Džínové výrobky jsou vždy v trendu. Krátké džínové bundy nejsou výjimkou. V létě takové bundy - je to téměř masthev. Lze jej nosit s krátkými šortkami s vysokým pasem, šifónové sundresses a lehké létající šaty.

Kromě toho návrháři doporučují kombinovat krátké džínové bundy s jinými výrobky z džínoviny, výběr položek různých odstínů modré.

Kůže

Další možností výhry jsou kratší kožené bundy. V trendových modelech, zdobených různými nýty, zipy a dokonce i nárameníky. V takové věci se můžete objevit jako romantické setkání, nebo na procházce s přáteli.

Kromě klasických černobílých modelů je trendem zářivě barevný kabát.

Populární barvy

Oříznuté bundy jsou nyní prezentovány v různých barvách a odstínech, od klasických monochromatických až po světlejší.

Bílí

Krátké bílé bundy vypadají velmi roztomilý a ženský. V létě se v nich budete cítit pohodlně a jednoduše, zejména v kombinaci s šifónovými šaty.

Modrá

Tento trend je nyní modrý a všechny jeho odstíny. Vyberte si bundy v bledě modré nebo akvamarín pro léto, a tmavší a více nasycené pro zimní a mimo sezónu.

Tmavě modrá barva v jeho popularitě může dobře soutěžit s černou, protože se kombinuje se stejnými odstíny, a také dobře sedí s oficiální luky.

Černá

Stylisté doporučují kombinovat přísnou černou bundu s kontrastními jemnými šaty nebo halenkami. Tmavá bunda s pastelově barevnými šaty, jako je broskev, béžová nebo světle růžová, bude vypadat dobře.

Co nosit?

Vzhledem k tomu, že bunda je především součástí oficiálního luku, je nejlepší kombinovat s přísnými věcmi v obchodním stylu. Snažte se ji kombinovat s rovnými nebo zúženými kalhotami v klasickém stylu. Pokud si vyberete kalhoty se šipkou a doplníte je stylovými čluny, vaše nohy se objeví déle.

Můžete také vyzkoušet více ženská kombinace se sukní nebo s oblečením. Takovéto kombinace jsou vhodnější pro dívky s štíhlou postavou, protože zkrácená bunda neskryje vady postavy, které zdůrazňují těsné sukně nebo šaty.

Šaty a sukně však nemusí být obchod. Neváhejte nosit bunda přes lehké šifónové šaty nebo volné šaty a jít na procházku, nakupování nebo datum. Pro každodenní luky si můžete také vybrat džíny, kombinézy jakékoliv délky a dokonce i stylové šortky.

Velkolepé obrazy

Pokud si ještě nejste jisti, zda bude ve vašem šatníku místo na zkrácenou bundu, jsme připraveni vám nabídnout několik úchvatných luky vhodných pro různé situace.

Vytvořit ležérní oblečení Můžete si vybrat bundu neobvyklé barvy, například světle růžové. Pomocí takové ženské krátké bundy získáte elegantní luk pro setkání s přáteli nebo procházky po městě. Chcete-li přidat neformálnost, použijte roztrhané boyfriend džíny s rolled-up kalhoty a solid-barevný top, například bílý dres nebo tričko. Stylové béžové boty a batoh v tónu doplní tento roztomilý luk.

Pro večer "uvolnění" ve světle Použijte klasickou kombinaci černé a bílé. Noste krátkou bílou bundu přes krátké černé šaty. Pokud se vám nelíbí klasika, vyberte si džínsovou bundu. S ním vypadá dobře světle pruhované šaty. Soubor bude doplněn jednoduchými tmavými botami a nějakým jasným doplňkem, například červenou taškou.

Vytvořit obchodní image Kombinujte černé sako s kalhoty s tonálními šaty. Bílé tričko s límcem doplní toto monochromatické kancelářské oblečení.

Vyzkoušejte navrhované luky, vymyslete si vlastní, kombinujte zkrácené bundy se všemi klasickými a módními věcmi.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky