Kostkované bundy

Kostkované bundy

Dámská kostkovaná bunda v nové podzimní sezóně je opět na vrcholu popularity. Chcete-li si však vybrat skutečně vhodnou možnost, musíte vzít v úvahu parametry vaší vlastní postavy, aktuální trendy a vlastnosti řezu.

Modely

Moderní stylové bundy v kleci jsou rozmanité ve střihu - v módě jako klasické vybavení s jedním nebo dvěma tlačítky a nadměrné blejzry. Navíc zkrácené bundy na obrázku s otočným límcem nebo bez něj vypadají zajímavě.

Při výběru bundy v kleci je třeba věnovat pozornost několika parametrům:

  • Velikost klece: velká postava se vejde do štíhlé a tenké dívky, a malý nebo střední vzor se vejde na celou postavu;
  • Vybavená krátká bunda bude dobře vypadat na „přesýpacích hodinách“ nebo dívkách s obrázkem typu „obdélník“;
  • Volný model bude mít rád vysoký, tenký nebo silný.

Všechny tyto modely jsou relevantní a dobře vyhovují každodenním, obchodním či jiným záležitostem v dámském šatníku. Materiály použité pro módní kostkované bundy jsou také v nové sezóně rozmanité - jak přírodní vlna, bavlna, tak směsi tkanin.

Populární barvy

Dnes se módní návrháři nezastaví u klasických barevných variant kostkovaných bund, které nabízejí zajímavé a ne nudné modely. Například sako z modrých nebo azurových odstínů dodá obrazu svěží vzhled a varianta v červenohnědé kleci bude vhodná v denních i večerních východech.

Velká nebo malá klec je vzor, ​​který sám přitahuje pozornost, a proto při nošení takové věci by měl být vybrán zbytek oblečení, který je klidný a ztlumený barvami. Pokud vám však jasné barvy nevyhovují, můžete si vybrat standardní hnědou klec. Taková bunda se dobře hodí k béžově krémovému gamutu.

Šedá klec také nevyjde z módy - taková bunda vyrobená z dobré vlněné tkaniny bude výbornou skříňovou základnou. Ale ať už si vyberete jakýkoliv odstín, hlavní je kombinovat to se zbytkem oblečení.

Co nosit?

Jednoduchá jednořadová bunda ve středně šedé nebo hnědé střední kleci se dobře mísí s obchodním oblečením a cenově dostupnými džíny. To může být přísná černá sukně, hubená kalhoty, hubená nebo volná "milenci".

Pod bundu můžete nosit top s tenkými popruhy, bavlněné nebo džínové košile. Jako boty je lepší si vybrat boty s podpatky, pánské boty, boty s tlustými podpatky.

Bunda v kleci je navíc kombinována s různými šaty:

  • Příležitostné možnosti střih "půl slunce" (bunda v tomto případě by měla být zkrácena);
  • Obchodní šaty - přísné a husté tkaniny;
  • Koktejlové modely - krátké, s plnou sukní, dlouhé, atd.

Klec v oblečení vyžaduje minimálně šperků v obraze, takže uvedení na takovou bundu je lepší, aby se vzdali módních objemových náhrdelníků, dlouhých náušnic a masivních pásů. Je lepší si vybrat nenápadné každodenní náušnice, originální prsteny nebo řetízek s malým přívěskem.

Taková univerzální věc, jako kostkovaná bunda, je v každém případě užitečná, ale stojí za to připomenout, že taková věc soustředí veškerou pozornost na sebe, takže zbytek oblečení v obraze by měl být klidný a bez zbytečných detailů.

Stylové obrázky

Kostkovaná bunda je nedílnou součástí vzhledu každé sezóny, zejména na podzim-jaro. Aktuální trendy letošního roku určují několik základních principů stylové kombinace takové bundy se zbytkem oblečení:

- jednobarevná bunda ve velké kleci s věcmi preppy (krátká skládaná sukně z vlněné nebo bavlněné tkaniny, kolena, košile s kravatou);

- obraz ve stylu "země": kalhoty nebo džíny, žokejové boty, košile a svetr;

- elegantní klasika v kombinaci s těsně přiléhající midi sukní délky, monofonním topem, bodcem a bundou v malé kleci. Takový obraz je naprosto nadčasový, vhodný pro dívky všech velikostí;

- obraz ve stylu "přítele" pro mladé a odvážné dívky (volné džíny s roztrženými prvky a odíráním, tričko a sako nadměrné velikosti ve světlé buňce). Jako boty jsou vhodné tenisky, módní tenisky nebo mokasíny. Můžete také přidat vhodné příslušenství, ale ne příliš masivní, například kožený náramek nebo velký prsten. Kabát tady musí zůstat přízvukem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky