Vínová bunda

Vínová bunda

Bunda - stylový prvek šatníku, dlouho získala srdce nejen mužů, ale i žen. Vínová bunda - speciální volba, která dokáže vytvořit jakýkoliv obrázek elegantní a ušlechtilý. V kanceláři nebo na obchodním jednání bude bordová bunda vypadat reprezentativně a solidně. Na společenské nebo společenské akci - elegantně a slavnostně.

Modely

Ženy

S pomocí dámské burgundské bundy si můžete vytvořit jakýkoliv obrázek - od obchodu až po okouzlující a sexy. Milovníci klasiky si mohou vybrat model s dvojitým poprsím a kombinovat jej s přísnými sukněmi a kalhotami. Jednobarevná bunda je ideální pro romantické, slavnostní a příležitostné luky.

Vybavená verze se vejde štíhlé a křivé ženy módy. Model volného řezu pomůže skrýt další palce žen s ladným.

Oříznutý sako vypadá okouzlující s šaty, těsné kalhoty a dlouhé košile a trička. Model bez límce vytvoří uvolněný, lehký obraz.

Muži

Mužské modely bund jsou reprezentovány designéry dvouřadových a jednořadých modelů. Bundy se dvěma řadami knoflíků jsou tradičně považovány za klasiku. Jednořadová verze je méně formální.

Obchodní možnost nosit jednobarevnou vínovou bundu zahrnuje košili, kalhoty v melodii s bundou nebo černou a kravatu.

Neformální bunda je ideální pro vytvoření stylového každodenního vzhledu. Tento model lze kombinovat s kalhotami jakéhokoliv stylu a dokonce i s džíny. Pod bundu můžete nosit tenký svetr nebo tričko. Boty mohou být různé - od klasických až po sportovní modely.

Populární jsou také oříznuté bundy. Je pravda, že mužská verze krátké bundy je o něco delší než ženská verze podobného modelu.

Co nosit?

Perfektní kombinace - bordová s černou. Bordová bunda vypadá skvěle s černými kalhotami jakéhokoliv stylu a sukně.

Burgundsko s šedou je další možností pro vytvoření přísného, ​​klidného obrazu, který není dotekem elegance.

Kombinace vínové bundy s džíny je více příležitostná volba. Pro džíny můžete nosit prostou košili nebo tričko. Boty mohou být jakékoliv - od klasických bot a bot až po tenisky a tenisky.

Na mladé ženy módy vypadá kombinace vínové a světle růžové barvy. Bordeaux a béžová jsou nejluxusnější variantou. Béžová tužková sukně, létající šifónové sukně, béžové hubené kalhoty jsou různé možnosti.

Odvážné módy mohou být kombinovány vínové sako se zelenou. Světle zelená sukně s takovou bundou bude vypadat odvážně a originálně. Kombinace s tmavě zelenou barvou bude elegantní a zajímavá.

Krásné obrázky

Bordová bunda s černou pletenou blůzou a sukní v černé a bílé barvě vytváří elegantní a ženský vzhled. Masivní dekorace vám umožní jít nad rámec klasiky. Luk dokonale doplňuje černou loď a malou černou kabelku.

Dokonalá kombinace vínové bundy a bílé košile je úspěšně kombinována s barevným akcentem - tmavě zelenými kalhotami. Boty jsou v souladu s barvou bundy a taška je přizpůsobena kalhotám. Perfektní výběr odstínů.

Klasická kombinace černé a bílé s vínem je vždy výhodná. Sametová tkanina bundy dodává obrazu zvláštní eleganci. Černý šátek na krku - další zvýraznění.

Monochromatický bordeaux je chytrá volba. Oblek na kalhoty s bílou ozdobou přidal tašku. Černé tričko harmonicky ladí se soupravou. Otevřená platforma boty a vysoké podpatky propůjčují obraz bezútěšný sexuality.

A tady je mužská verze. Vínová srst v kombinaci s džíny a světle modrou košili vypadá jednoduše, ale stylově. Pohodlná obuv doplní tento vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky