Blejzry bez rukávů

Blejzry bez rukávů

Bunda bez rukávů se stala trendem této sezóny. Nádherné možnosti na pódiu a každodenních lukách hvězd doplňují četné možnosti katalogů a časopisů. Sjednocuje je skutečnost, že bunda bez rukávů je základem obrazu a dobře zapadá do jakéhokoliv stylu. Jak zkrotit současnou novost a použití ve vašem šatníku?

Vlastnosti

Bundy a bundy bez rukávů nemají zvláštní jméno, takže se často nazývají vesty. Skutečný kus oděvu má funkci: může také mít ramenní vycpávky, límec, knoflíky, podšívku a lem. Pokud se módní dámské vesty někdy nosí „přímo na těle“, pak bunda bez rukávů vyžaduje další vrstvu. Ale návrháři s velkým potěšením experimentují s siluety a délkou. Díky této rozmanitosti může každá dívka najít svou vlastní verzi a vytvořit nový obrázek.

Modely

V této sezoně je kladen důraz na dlouhé a protáhlé modely, takže podlahy klesají daleko pod pás. Délka běhu je přibližně uprostřed stehna. Pokud jde o volbu siluety, existuje mnoho možností:

  • Populární zámoří je praktická volba pro ulici, to se vyznačuje rovné a mírně volné fit.
  • Vybavené doplňky na pozadí se stávají elegantním doplňkem, který „opravuje“ postavu a vytváří pas.
  • Dlouhé bundy bez rukávů mohou soutěžit s šaty. Taková bunda je lepší než zbytek doplní fantastickou a elegantní halenku.
  • Praktické modely s delší zadní stranou. Asymetrická délka dodává výraznost a umožňuje vytvářet neobvyklé kombinace, je to kompromis mezi módou, oblékáním a stylem.

Materiály

Vesty jsou určeny pro větrné a chladné počasí, takže k jejich tvorbě používají tlusté a teplé materiály, což není v teplém období příliš běžné. Současně musí být tkaniny dostatečně prodyšné a dostatečně světlé, aby mohly úspěšně tvořit soubory se zbytkem prvků. Bundy z přírodních texturovaných tkanin (tvíd, trikot, boucle, kašmír) vypadají elegantně a elegantně. Pevnější varianty si udržují perfektní tvar, ale vyžadují chuť a kompetentní prezentaci. Mezi tyto materiály patří kůže.

Bunda na džíny se nejlépe hodí pro příležitostné a všestranné možnosti. Vypadá dobře v různých modelech v kombinaci s dalšími oděvy a doplňky.

Jak si vybrat

Aby se koupená bunda potěšila, je důležité si ji vybrat s ohledem na několik bodů.

  • Sezónnost;
  • Úplnost;
  • Obrázek;
  • Vlastní styl.

Dlouhé a dlouhé verze jsou dobré v demi sezóně. V létě jsou zajímavé kombinace s krátkými a protáhlými bundami (ne méně než uprostřed stehna), protože tato délka je lépe kombinovaná se šortkami a sukněmi. Pro chladné období musíte zvolit krátké možnosti: taková bunda plní spíše dekorativní funkci. Dodatečný objem dlouhých modelů a hmotnosti může být v aplikaci nepříjemný.

Koupená bunda bez rukávů by měla být v souladu s věcmi z vašeho šatníku. Skutečné univerzální barvy (černá, bílá, tmavě modrá), světlé odstíny se mohou stát zvýrazněním, a pastelové "marshmallow" tóny vytvoří romantický měkký obraz. Vyberte si světlé a pastelové odstíny, pokud jste přesvědčeni, a úspěšně kombinovat je ve vašem šatníku.

Délka bundy a její styl by měly brát v úvahu vlastnosti obrázku. Dlouhé modely jsou vhodné pro vysoké dívky, pro miniaturní krátké verze jsou dobré. Vestavěné bundy pomohou "vytvořit" pas, zdůraznit to s pásem. Tato možnost může klást důraz na velkolepou poprsí. Patch kapsy pomohou odvrátit pozornost od vrcholu nebo vytvořit další hlasitost.

Zajímavá varianta výběru bundy podle typu obličeje: klasické tvary, přírodní texturované, lehce fleece tkaniny vyhovují jemným a zaobleným prvkům. Tento efekt dodá ženskost, měkkost a romantiku. Pokud jste náchylní k korpulenci, pak se vyhněte "načechraný" efekt, preferring hladší materiály. Sharp funkce zvýrazněny lícní kosti fit "tvrdé" možnosti s prvky z kovu, kůže a světlé doplňky, vojenský styl, khaki, možnosti pro "bundu". Taková bunda dodá výrazným rysům a doplní obraz, učiní z něj více sexy a organickou.

Co na sebe a zápas

Bunda bez rukávů je jasná a nejednoznačná věc, takže si musíte moudře vybrat „společníky“.

Lehkou letní verzi lze doplnit o pastelové košile, šortky nebo sukni. Pokud jsou šortky vybrány monofonní, zaměřené na základní barevné schéma, pak můžete experimentovat se sukní. Sukně volného, ​​snadného a létajícího stylu, válců atd. Jsou dobré Můžete si vybrat květinový tisk, a můžete si vybrat další populární trend a přidejte skládaný sukně na přídi. Velmi užitečné budou letní šaty a šaty se záhyby, volným lemem nebo tkaninou se vzorem v barvách.

Letní vzhled města snadno doplní malé elegantní tašky a spojky, boty na platformě nebo klíny. S výškou paty, můžete experimentovat, s ohledem na vlastnosti obrázku.

Neformální vzhled je často doplněn o džíny, s bundou bez rukávů toto pravidlo také funguje. Hubený, rovný, hubený, legíny a dýmky vypadají skvěle s nadrozměrnými a bundami s rovnou siluetou. Taška měkkého tvaru a přísné boty, kotníkové boty, platforma a klín doplní obraz městské módy. To je často vybráno pro chůzi hvězd, protože tato možnost je univerzální a pohodlné, může být pestrá s velkým příslušenstvím. Roláky, trička a svetry, vyberte v souladu se sezónou.

Šaty na podlahu, doplněné bundou bez rukávů, působí jemně a elegantně. Vestavěné modely saka a vůně doplňují bohémskou eleganci a zdobí večerní vzhled. Mohou také transformovat jednoduché dlouhé šaty a vytvořit perfektní pár pro rande. Tento obraz je lepší doplnit paty nebo klasické boty.

Krásná kombinace může být sestavena z vestavěné bundy a jednoduchého kancelářského vybavení (šaty na šaty, sukně na tužky) midi. Použijte přísné klidné boty a tašku. Klobouk nebo světlý šátek pomůže oživit obraz. Dlouhá černá nebo tmavá bunda bez rukávů vypadá dobře s čerpadly a odvážnou halenkou s volnými kraťasy a rovnými kalhotami. Tento obraz je také považován za univerzální.

Bunda bez rukávů otevírá nové možnosti stylu: můžete hrát se známým šatníkem, aktualizovat svůj vzhled. Můžete vytvořit zcela jiný módní luk přidáním jasu a módních prvků. Bunda dodá důvěru a vyváží obraz, takže je trochu světský. Je důležité, abyste se v těchto kombinacích cítili pohodlně a cítili jste se krásně a stylově.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky