Bundy v anglickém stylu

Bundy v anglickém stylu

Modely

Muži

Klasická anglická bunda se objevila v Anglii v polovině devatenáctého století. Jednobarevná (někdy dvouřadová) bunda, upevněná třemi knoflíky, se stala módní. Pohodlná a praktická, stala se puncem anglické elity. Konec konců, charakter obyvatel mlhavé Albion byl vždy odlišen omezením a ztuhlostí. Bunda je nejvhodnější pro životní styl Angličana.

V devatenáctém - brzy dvacátém století, bunda byla zvažována oděv, který hodí se nosit jen muži. Vyhrazená šedohnědá gama, buňka, přírodní anglická vlna - to vše vyznamenalo bohatého muže s vynikajícími způsoby, kteří věděli, jak nosit tak elegantní věc.

Ženy

Ve dvacátých letech devatenáctého století, ženy začaly následovat příklad mužů: oni také začali se oblékat do bund. Coco Chanel udělal hodně popularizovat jeho sako. Klíčové místo v historii bundy patří "bunda Chanel" - miniatura, vyrobená z tlusté tkaniny, bez límce, s copem na hrdle a rukávech. V polovině dvacátého století dal Yves Saint Laurent ženám příležitost nosit pánské bundy a kalhoty. Vypadali v nich obzvláště nádherně

Materiály

Dámské bundy modely se liší: bundy, krátké a vybavené bundy, přísné tvídové bundy. Pláště materiály mohou být úplně jiné: vlněné, bavlněné, sametové, dokonce i olejové plátno! Vždy se můžete rozhodnout podle svého vkusu.

Modely vytvořené v minulém století, dodnes neztrácejí mezi ženami svou popularitu. Výhodně zdůrazňují individualitu vlastníka věcí.

Co nosit?

Dnes můžeme kombinovat bundu s mnoha věcmi, ale to musí být provedeno kompetentně. Pro tvídové sako je lepší zvolit rovnou sukni nebo kalhoty. Tento obrázek je vhodný pro obchodní jednání. Je také vhodný pro pozdní večeři s kolegy: v tomto případě může být obraz „zředěn“ brožem nebo prostým šátkem uvázaným kolem krku. Přísné lodě dodají kouzlo a ženskost.

Bundu lze nosit nejen v kanceláři: lehká bavlněná bunda je ideální pro romantická procházka. Lze jej nosit s létajícími šaty s květinovým potiskem nebo s nadýchanou sukní-kopulí. Hravý obraz vás zavede do romantických šedesátých let - stylů a rychlého tance.

Chystáte se na procházku? Bunda jde dobře s džíny. Skinny džíny, pruhované tričko, sako a tenisky - co by mohlo být lepší pro pohodlnou a pohodlnou zábavu na povaze nebo na pikniku.

Jít na procházku? Bunda jde dobře s džíny. Skinny džíny, pruhované tričko, sako a tenisky - co by mohlo být lepší pro pohodlnou a pohodlnou zábavu na povaze nebo na pikniku.

Historie anglické bundy je nekonečná - mnozí módní návrháři každý rok ve svých sbírkách najdou různá řešení pro aktualizaci obvyklých modelů. Každé takové rozhodnutí si zaslouží zvláštní pozornost a chválu. Jsou modernizovány starodávné tradice a dávají nám nové obrazy, na kterých jsme rádi, že si to začneme vyzkoušet.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky