Pánská Parka u Kamenného ostrova

Pánská Parka u Kamenného ostrova

V poslední době získávají sportovní parky aktivní oblibu mezi mladými lidmi. Jeden z nejpopulárnějších je italská značka Stone Island.

O značce

Stone Island je známá globální značka. Byla založena v Itálii v roce 1982. Zakladatelé společnosti chtěli světu přinést inovativní nápady. Nechtěli vytvářet oblečení, které by duplikovalo stávající modely na trhu. Proto při šití oblečení používali neobvyklé materiály.

Zároveň návrháři nezapomněli na smysl pro styl, takže jejich oblečení vypadalo atraktivně a zapadalo do moderních módních trendů. Stylový svrchní oděv z této značky si rychle získal popularitu mezi mladými lidmi.

Vlastnosti a výhody

Vlastnosti a výhody produktů Stone Island byly poprvé hodnoceny sportovci a fotbalovými fanoušky. Po dlouhou dobu se jednalo o tyto parky značek s větrnou růží, které zdobily každý kus, který byl nejoblíbenější mezi různými subkulturami fanoušků. Ale teď, kdy výrazně vzrostla konkurence, mladí lidé stále oceňují svrchní oděv Stone Island.

Výrobky z Stone Island kombinují vynikající italský design a praktičnost, kterou milují všichni sportovci. Při šití svých flotil používají designéři Stone Islandu velmi futuristické tkaniny. Populární modely hustých nylonových, teplem citlivých a vodotěsných tkanin, které vám umožní nosit park za každého počasí.

Přehled modelů

Parky této značky jsou reprezentovány velkým počtem modelů. V chladnějším období byste měli věnovat pozornost prodlouženým modelům vybaveným přídavnou teplou podšívkou a kožešinou zdobenou kapucí. Zpravidla se podšívka na bázi husí kůže používá k oteplování a srst na kapuce je přirozená.

Podzim a jaro jsou parky s vodotěsným povrchem, která bude vynikající alternativou pláštěnek a větrovek. Kratší modely takového plánu osloví aktivní mladé lidi, kteří tráví hodně času v pohybu.

Zajímavou novinkou ze značky je tzv. Bundy, které mění barvu v závislosti na teplotě. Takový park potěší znalce neobvyklých a barevných věcí.

Stylové obrázky

  • Praktické parky z Stone Islandu se snadno hodí do moderních, stylových luky. Například podlouhlá šedá parka může být kombinována se světlými věcmi, jako jsou rovně roztrhané džíny a šedobílé tenisky.

  • Mladší kluci mohou nosit kombinaci úzkých černých džíny a klasické parky v tmavě šedé barvě. Bílý vysoký krk svetr může být nošen na dno pro kontrast. Kukla je doplněna parkem, takže za teplého počasí se dá bez šálu a čepice docela dobře. Tento jednoduchý, ale stylový luk bude doplněn hrubými černými botami.

Parky z Stone Island jsou úžasnou kombinací stylu a praktičnosti. Časem prověřená kvalita a moderní přístup k vytváření oděvů vám umožní pevně prohlásit, že parky této značky neztratí dlouhodobou relevanci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky