Pánská Parka Fred Perry

Pánská Parka Fred Perry

O značce

Zakladatelem anglické značky "Fred Perry" je kdysi slavný tenista a fotbalista Tibi Wagner. Po dokončení kariéry sportovce založil společnost v roce 1952 spolu s Frederickem Perrym.

Značka "Fred Perry" načrtla své měřítko pro výrobu pánského oblečení pro profesionální sportovce. Zakladatelé značky velmi rychle získali srdce mnoha slavných tenisových hráčů. Jejich oblečení bylo tak stylové a praktické, že se v nich brzy objevili nejznámější hráči. To je důvod, proč je po dlouhou dobu logo značky Fred Perry - vavřínový věnec - spojováno s „top ligou“ tenisových hráčů.

V 60. letech se značka pomalu „podmanila“ skříněmi profesionálních sportovců z jiných oblastí. Vliv „Fred Perry“ se rozšířil nejen do Anglie a Ameriky, ale také do zemí Evropy. Zvláště významný je vzhled leva Yashina, sovětského fotbalistu, na poli v oblečení této značky.

V letech 1970-1990 značně rozšířila své hranice a nyní se zaměřila nejen na sportovce, ale i na běžné občany. V roce 2000 byla společnost „Fred Perry“ již dobře známá na světovém trhu.

V roce 2009 začal rozvoj sbírek pro ženy.

Vlastnosti a výhody produktů

Samozřejmě, co musíte věnovat pozornost, jsou parky této značky. Faktem je, že park je univerzální možností pro nadcházející chladné počasí, a proto je mezi lidmi velmi populární. "Fred Perry" vás nezklame v akvizici a určitě se stane vaší oblíbenou značkou.

Výhodou parků od této společnosti je vynikající hodnota za peníze. Výplň pánských výrobků je vysoce kvalitní a přírodní. Ve většině případů je to s přidáním peří, které v kombinaci s kvalitním zpracováním materiálu dle moderních technologií udržuje teplo a chrání před zimními mrazy.

„Fred Perry“ se snaží své produkty učinit praktičtějším pro své zákazníky, proto jsou téměř všechny modely parků vybaveny odnímatelnou kapucí s umělou srstí. Pro velkou spolehlivost je zámek skryt pod látkovou stuhou a pod podšívkou je našita další tajná kapsa.

Přehled modelů

  • Pokud hledáte něco velmi praktického, můžete snadno hodit nejen na procházku, ale také jít do kanceláře v tomto, pak možná model pod číslem článku "J9513-126" jen pro vás. Tento park vydává značka ve dvou barvách: modrá a klasická černá. Výhodou tohoto modelu je velmi efektivní vzhled, který je poměrně stylový, ale zároveň konzervativní.

Plnivem tohoto parku je 70% chmýří s přídavkem 30% peří. Materiál pro šití pole produktu sloužil jako polyester. Díky izolovaným rukávům a pohodlné kapuce člověk necítí chlad zimního počasí. Charakteristickým rysem tohoto modelu je stahovací šňůra skrytá uvnitř modelu. S ním může člověk upravit produkt podle svého tvaru.

  • Také určitě mnoho mužů bude mít zájem o model pod číslem článku. "SJ9310-102". Park kombinuje jednoduchost a lehkost - perfektně zapadá do jakéhokoliv obrazu a umožňuje člověku vypadat extravagantně v každé situaci.

Výhodou tohoto modelu je prodloužená silueta, stejně jako pohodlné umístění kapes. Kapuci, pokud si přejete, můžete rozepnout. Výplň je stejná - dole a peří, které kromě polyamidové podšívky zajistí pohodlný pobyt venku v negativním počasí.

Značka vydala tento park ve dvou barevných kategoriích: černý park s červenou a žlutou podšívkou.

Stylové obrázky

S parkem od značky "Fred Perry" stačí vytvořit velkolepý obraz.

  1. Například, pokud jdete do kanceláře, můžete velmi snadno kombinovat produkt této značky s rovnými šaty kalhoty. Chcete-li dokončit obraz, stojí za to vyzvednout pouze zimní boty nebo boty, aby odpovídaly parku.Pro praktické muže designéři značky také prostorné kapsy - pokud si budete přát, můžete odmítnout tašku.
  2. Pod hnědou parkou můžete nosit světlé barevné tričko.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky