Modrý ženský park

Modrý ženský park

Dámské parky jsou módní, univerzální a dynamické vrchní oděvy. Parka se etablovala jako jeden z nejpraktičtějších modelů bundy, s nímž můžete vytvořit stylový městský luk.

Blue Park - je jednou z nejoriginálnějších variant parků. Vyznačuje se novým trendem módy, ženského a neméně praktického.

Vlastnosti a výhody modré

Všichni jsme zvyklí vidět park ve své klasické barvě - olivové. Ale občas můžete experimentovat a přinést do skříně něco nového.

Modrý park je skvělým řešením pro chladné období, osvěží obraz a zvedne náladu.

Modrá - ušlechtilá barva, která má mnoho odstínů. Blondýnky i brunetky určitě najdou svůj odstín. Modrá padne všem, bez výjimky.

Jak si vybrat

 • Ohodnoťte svůj tvar a preference. Jaký styl vám bude nejvíce vyhovovat - volná, volná, se sníženou linií, rameny atd. Délka je také velmi důležitá - ať už se jedná o zkrácený park do poloviny stehna, klasika nad kolenem nebo prodloužená pod kolenem.
 • Dále věnujte pozornost materiálu, musí vás chránit ve špatném počasí - před deštěm a větrem. Většina parků je vyrobena z polistirnyh materiálů s impregnací a nátěrem.

Návrháři neustále přicházejí s novými řešeními, která jsou schopna vyzdobit stručné styl. Jedná se o náplasťové kapsy, stahovací pásy a šněrování atd.

Módní trendy

S kapucí

Někdy se zdá, že park a kapuce - neoddělitelné věci. To je skvělý doplněk v chladném počasí. Budete se cítit ještě pohodlněji.

Součástí kapoty parku je ještě stylovější. Výhodou je, že může nahradit čelenku, kterou ženy někdy nemají rádi.

S kožešinou

Kožešina okamžitě dává půvab každému produktu. Takže s takovým šatním artiklem vůbec nebude zasahovat jako park, ale naopak to bude ještě univerzálnější.

Kožešina může tvořit vnitřní obložení parků, záměrně vyhlížející ven, na okraj kapuce, ať už jsou rukávy kapsy.

Asymetrické

Takový módní trend byl v parku velmi užitečný. Zpravidla se jedná o zkrácenou přední část parků a prodlouženou zadní část. Často se v poslední části nachází další řez ve středu, který je utažen šitými tkaničkami.

Co nosit: tajemství stylistů

 • Vzhledem k tomu, že nahoře dostáváme objemný, měl by být vybrán dno. Park vždy vypadá win-win s úzkými kalhotami nebo hubenými džíny. Džíny by však měly být odlišeny od barvy vašich parků, například šedé, tmavě modré, černé, světle modré a další.
 • Kompletní s parkem vypadají skvělé sukně. Hlavní věc je, že lem šaty nebo sukně nekoupí nepozorovaně zpod parků. Je lepší dát přednost délce mini, a pokud má park prodloužený styl - midi

Tyto barvy jsou perfektně kombinovány s modrým parkem: černá, hnědá, vínová, šedá, světle růžová, modrá, bílá, červená a řada dalších barev a odstínů.

 • Silhouette parky umožňují nosit objemné svetry nebo vícevrstvé soupravy, například jumper přes košili.
 • S botami nejsou žádná omezení.
 1. Milovníci bot s podpatky si mohou dovolit kotníkové boty s elegantními podpatky, vysokými botami se stabilní patou nebo klínem.
 2. Pro ty, kteří dávají přednost botám s plochými podešvemi - boty s hrubou podrážkou, boty s přezkami, sportovní obuv - kluzáky nebo tenisky.
 • Dokončíme obraz originálním šátkem a čepicí. V režimu objem pletené šály a klobouky. Upřednostňujte kontrastní barvy, které se liší od parků a celkový obraz.

Stylové ženské obrázky

 1. Oříznutý modrý park.
 2. Světle modrý park každý den
 3. Světle modrá parka z lehké tkaniny.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky