Panama Huf

Panama Huf

Muži, stejně jako poctivý sex, také chtějí vypadat módní a atraktivní, bez ohledu na věk a sociální postavení, které zaujímají. Moderní couturiers a designéři se nevyhnuli pánskému módnímu průmyslu a pokračují v potěšení z očí stylovými mužskými modely různých outfitů.

Ze známých značek se HUF zaujímá místo, které je zaměřeno na výrobu oděvů pro mládež v pouličním stylu. A nejznámějším výrobkem je Panama huf.

Trochu o historii značky

HUF založil fanoušek skate průmyslu Keith Hafnegel. S velkou vášní pro skateboarding, v roce 1992, Keith se stěhoval do města San Francisco. Toto město mu pomohlo uspět a dalo příležitost vidět svět.

Jeho láska a znalosti o jeho oblíbeném koníčku umožnily dosáhnout nové úrovně a již v roce 2002 otevřel Keith Heifneigel svůj malý obchod, kde jste mohli vidět všechny známé značky, které vyrábějí oděvy pro skateboardové fanoušky a pouliční módy. Název obchodu byl „z ruky“ Keithových přátel, kteří ho ve svém vlastním kruhu nazývali Huf a s nímž „jel“ na skateboardu.

Obchod rychle získal jeho popularitu v San Franciscu mezi pouličními lidmi a milovníky skate průmyslu.

Zpočátku si Hafnegel nepředstavoval, že by se jeho obchod brzy proměnil ve velmi výnosnou činnost ve výrobě značkového oblečení. Když si ale Keith uvědomil, že by mohl dosáhnout této úrovně, jeho znalosti a dovednosti pomohly proměnit původně obyčejný obchod na prvotřídní a populární moderní značku HUF, která vyrábí tenisky, ponožky, panamu a různé doplňky pro skateboarding.

Nyní je hlavní kancelář HUFa v Los Angeles a tvůrce značky nezapomíná kontrolovat své potomky. Přestože se legendární pouliční značka „narodila“ v USA, ale její popularita umožňuje její výrobu téměř po celém světě.

Vlastnosti

Nezměněna ve značce HUF, je výroba panam. Ačkoli zpočátku byli považováni za předmět vojenského šatníku mužů, ale tyto časy jsou pryč a tato značka vytváří Panamas pro muže a ženy, což jí umožňuje získat popularitu mezi všemi zástupci.

Po získání takového klobouku budete vždy originální ve svém výběru a snadno rozpoznatelní stejnými milovníky pouliční módy. To vám pomůže vypadat exkluzivně a ne příliš nudně.

Ačkoli HUF produkuje hodně různých oděvů, zvláště, klobouky, ale Panama Huf s konopným listem je obzvláště populární a slavný “v lidech”. Keith Hafnegel se vždy snaží přinést něco nového a nezapomenutelného do každého modelu, který bude odpovídat modernímu módnímu trendu, a uspěje v tom, protože Panama jeho značky je toho přímým důkazem.

Panama s konopnými listy nám dává dobrou příležitost pochopit, co je to ulice. Jedná se o praktickou čelenku s originálním potiskem v podobě listu marihuany. Právě tento tisk jí pomohl získat popularitu mezi zástupci ulic.

Panamas HUF jsou vyráběny v různých barvách, takže si každý může vybrat takové příslušenství pro sebe a svou náladu.

Co na sebe

V létě bude Panama obzvláště prospěšná pro zdraví, chrání hlavu před přehřátím a zakryje obličej očima před přímým slunečním zářením, a pro naprosté pocity nejen člověka, ale člověka s chutí a schopností sebevyjádření, protože chceme nosit v teple na minimum oblečení, které dává kůži "dýchat", ale zároveň vypadat stylově a vkusně.

Panama HUF je velmi všestranná, když je kombinována s různými prvky skříně. Samozřejmě, že se většinou nosí s neformálním oblečením, jako jsou šortky, košile, džíny, ale můžete ho také kombinovat s formálnější formou oblečení: kalhoty, košile a tak dále.

Správná kombinace se zbytkem šatníku bude záviset na zvoleném typu Panamy. Například Panama s listy konopí a jasnými barvami jsou vhodnější pro zástupce mládeže, neformálního oblečení a představitelů neformálního stylu. A lakonické, prosté Panamas s „klidným“ a postelním tónem pro starší lidi.

Ačkoli Panama huf jsou velmi populární mezi představiteli Street-ležérní styl, mohou dobře zapadají do stylů "safari" nebo "vojenské".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky