"Sursk kabát" - přehled modelů a recenzí

Sursk kabát - recenze modelů a recenzí

O továrně Penza "Surskoye Coat"

V roce 2008 se ve městě Penza na břehu řeky Sura objevila továrna na oděvy, která se zapojila do šití špičkových dámských oděvů a stala se známou po celém Rusku a zemích SNS. Vtrhli do obchodů, nesli krásné, módní a levné kabáty, které se okamžitě staly cennými pro milovníky kvalitního oblečení.

Pracovníci továrny na oděvy jsou vysoce profesionální v přístupu k práci a neustále vytvářejí nové modely, čímž doplňují sortiment a každý kabát vytvořený mistry této továrny se vyznačuje nejvyšším stupněm krejčovství. Pro šití těchto vysoce kvalitních modelů, továrna získala moderní vybavení a pouze profesionálové z jejich práce v sestavě.

Kromě švadlen, společnost vyvíjí vlastní vzory pro oděvní design. Tato společnost byla oceněna jako vítěz v nominaci na nátěr od domácího výrobce.

Vlastnosti a výhody

Vlastnosti této továrny lze považovat za skutečnost, že vše je vyrobeno podle unikátních vzorů, modely jsou vhodné pro dívky s různými tvary a různými výškami. Továrna nabízí také širokou škálu velikostí od velikosti 38 do 72. Tyto velikosti jsou někdy nemožné najít v obchodech, a proto mohou být vybrány jako jejich výhoda.

Také továrna se zabývá šitím oděvů na zakázku a aktivně zajímá a zvažuje neobvyklé projekty.

Továrna šije nejen kabáty, ale také bundy, kabáty, bundy, pánské oblečení a dámské oblečení. Lze říci, že továrna není omezena na šití srsti, ale aktivně rozšiřuje svůj sortiment.

Použité tkaniny jsou různé. Je také možné koupit kabát nejen pro demi-sezónu, ale také pro izolaci, což lze říci, že je odlišuje od ostatních továren, a ceny jdou na velkoobchod, což znamená, že jsou mnohem nižší než v obchodě. Kabáty lze zakoupit od 1500 rublů v závislosti na tkanině a velikosti.

Během období prodejních cen klesá ještě více, a to přináší továrnu dopředu, protože i přes nízkou cenu mají vysokou kvalitu šití a kvality tkanin.

Továrna také aktualizuje své sbírky týdně, což umožňuje najít nové a krásné modely. To je nepochybně dobrý trend, protože ženy jsou častěji v delším hledání svého kabátu a továrna Surskoye Coat vám umožňuje zvolit si, co chce každý zákazník, bez ohledu na věk nebo pozici.

Prohlédněte si modely z nejnovější kolekce

Móda je řeka, která neustále mění svůj průběh a je téměř nemožné s ní držet krok. Různé styly se navzájem nahrazují a každá barva je barvou nové sezóny a také se mění. To je důvod, proč většina společností podniká takový krok jako všestrannost ve výrobě oděvů. To je důvod, proč továrna "Surskoe Coat" může vždy nabídnout ženám kabát pro každý vkus, bez ohledu na módní trendy. Nová kolekce kabátů ohromuje rozmanitostí stylů a barev prezentovaných zákazníkům. Rozsah velikostí zůstal nezměněn, což je velmi dobré. Pro ty, kteří se již ujistili o kvalitě srsti a důvěřují této továrně.

V této sezóně továrna sbírala všechny barvy a dokonce kombinovala barvy ze stejné palety barev, ale liší se v odstínech.

Nejoblíbenější z nově vyvinutých modelů však získává klasický rovný střih ozdobený pásem, krásnými knoflíky, různými kombinacemi odstínů a kapucí, která bude cestou v chladném počasí.

Také mezi kombinacemi odstínů stejné barvy můžete najít nová řešení, například kombinace žlutých a modrých, pískových a žlutých barev. To vše přidává k obrazu nadšení a přitahuje oko.

Zvláštní místo v nové kolekci srsti zaujímá kabát s kulatým krkem, který může být ozdoben jakýmkoliv šátkem a učiní váš vzhled atraktivnějším. V každém kabátě je pásek, který vám umožní obrys pasu, pokud ho potřebujete.

Pokud jde o zvážení zimních kabátů, stojí za zmínku, že zde s květinami je všechno jiné. Převažují převážně monotónní odstíny, například: šedá, vínová, tmavě hnědá, černá. Obruba límce je vyrobena z přírodní mývalí srsti. Izolace v takovýchto vrstvách - pálení. Pálkování je pletená tkanina s hustou hromadou, která dobře drží teplo a je šitá pod podšívkou oděvu.

Na místě si můžete vybrat nejen kabát, ale i bundy. Shromáždili také všechny barvy, které jsou nasyceny jasnými odstíny. Co se týče pánského oblečení, kabáty a bundy jsou vyrobeny v klasických pánských barvách. Nejsou plné barev jako ženy, ale zdrženlivé a elegantní. Zapadají do jakéhokoliv oblečení a nezáleží na tom, zda nosíte džíny nebo klasické kalhoty. Neodstupují od klasiky, raději si vytvářejí obraz reprezentativního muže, a to je dobré.

Recenze podle velikosti (přečtěte si recenze od ostatních uživatelů a uzavřete obecný závěr o většinovém názoru)

Většina žen, které nakupují modely továrny Sursk Coat, je nestandardních velikostí, což ztěžuje nalezení oblečení pro sebe. Takže první a hlavní výhodou továrny budou přesně rozdělit rozsáhlý rozsah velikostí, který vám umožní vybrat si model, který dokonale sedí.

Švy jsou vyrobeny úhledně a tkanina je příjemná pro tělo. Ve velikosti všechno sedí jako rukavice, což nepochybně potěší zákazníky značky, kteří milují krásné věci tolik, ale nemohou je vždy najít.

Nicméně, tam jsou nevýhody, někdy pro dívky s nestandardními formami to je těžší koupit oblečení kvůli disproportionalitě a kabáty a bundy v hrudi mohou být malé.

Pokud mluvíme o teplých modelech, pak jsou opravdu v teple. Kožešina vypadá elegantně. Tkanina na srsti je velmi tlustá, což umožňuje udržet teplo a teplo v zimě.

Barvy srsti jsou nasycené a jasné, takže jsou příjemné na pohled a strhující pozornost. Nezmizí a zůstávají tak jasné i po mytí. Bylo také poznamenáno, že forma, tkanina, švy - vše se provádí ve výšce, která potěší zákazníky značky. Všimněte si také, že kabáty se nosí po dlouhou dobu a jsou pohodlné. Velikosti odpovídají.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky