Dámské kabáty od firmy Samos

Dámské kabáty od firmy Samos

Žena by měla vždy vypadat úžasně, bez ohledu na náladu, rodinný stav a samozřejmě počasí. S pomocí stylových šatních skříní se ženy již dlouho naučily zdůrazňovat svou krásu. A pomozte jim v tomto moderním výrobci luxusních oděvů, z nichž jeden je Samos.

Navzdory tomu, že tato společnost je téměř 25 let, jsou její výrobky mezi dívkami velmi populární. Jaké je tajemství úspěchu společnosti a jaké novinky potěší mladé dámy v této sezoně?

O značce

Samos se liší od konkurenčních společností především tím, že se po celou dobu své existence zaměřoval spíše na výrobu vysoce kvalitního svrchního oblečení než na propagaci značky, aby rychle generoval příjmy. To je důvod, proč peníze nejsou vždy zaměřeny na reklamní kampaně, ale na dobývání a udržování bezvadné pověsti neustálým zlepšováním svých produktů.

Sortiment této společnosti nemá rozsáhlé kolekce oděvů, protože výroba není uváděna do provozu. V každém vládci není více než pětadvacet modelů kabátů, ale ty, které budou důležité vždy a všude. Modely extra třídy od Samosu se nestydí nosit i ty nejmódnější a nejbohatší osoby, protože hlavním krédem společnosti je vyrábět oblečení nepřekonatelné kvality a elegantního stylu.

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou výrobků od firmy Samos je jeho jednoduchost. Kabáty značky se vyznačují elegantním střihem, který je neodmyslitelnou součástí neustálé klasiky, minimálního množství dekorů a promyšlenosti drobných detailů. Vzhledem k tomu, že výrobní proces svrchního oděvu využívá pouze vysoce kvalitní materiály, mají kabáty luxusní texturu a reprezentativní vzhled, který přetrvává po celá desetiletí.

Drahá vlákna z tkanin, z nichž se vyrábějí povlaky, se vyrábějí v elitních továrnách ve Francii a Itálii. Zajímavé je, že vzhledem a texturou může být obvyklé hedvábí nebo rouška, merino nebo bavlna, angora nebo mohér, koshemir nebo vlna, ale jejich kvalita je neobvykle vysoká. Technologie výroby samotného materiálu je ve většině případů jedinečná svým způsobem a není nikde jinde na světě používána.

Ultramoderní membrána Loro Piana Storm System, která se používá při výrobě nátěrů, činí výrobek neprodyšným a vodotěsným. Je ušitá na mořskou stranu výrobku a díky pórovité struktuře dokonale absorbuje vlhkost, zabraňuje pocení a zamrznutí těla. Díky tomu, že je výrobek co nejhřejší, tato membrána nepřidává objem, protože je tenká a lehká, což je důležitá výhoda.

Další důležitou výhodou nátěrů Samos je promyšlenost malých detailů. Elastická podšívka, která není vrásčitá a netřepaná díky vysoce kvalitním surovinám, které tvoří vlákna. Silné knoflíky a prvky příslušenství šité nejen tak, ale podle potřeby, stylový pás, ne vůbec brání pohybům - důležité funkce, které ocení spotřebitelé po celém světě.

Přehled nejnovějších módních trendů

Kolekce Samos se každoročně pomalu, ale jistě doplňují modely kabátů, které se vyznačují moderními prvky a detaily, které jsou součástí nadčasové klasiky. V kolekci podzim-zima 2016-2017 je více než dvacet stylových modelů kabátů, z nichž každá má své vlastní charakteristiky.

  • Model v černém a rovném řezu se liší délkou pod kolenem. Stand-up límec a stylový pás dávají tomuto stylu eleganci a asymetrická přezka je vrcholem.Kopie identická v řezu a barvě se liší ve zkrácené dlouhé a jednořadové řadě spojovacích prostředků.
  • Ve více izolovaném provedení stejné barvy a střihu jsou přezky skryty za klapkou a límec je zdoben přírodní kožešinou. Další možnost v černé barvě je také klasická, ale liší se v kožešinové úpravě v oblasti lemu.
  • Docela původně vypadají klasické modely v olivové a světle oranžové barvě. Jejich výrazné letět - nedostatek pásu, skrytý za popruhy a přírodní kožešiny na límci. Další model ve stejné barvě dvojřadý, délka kolena.
  • Velmi neobvyklý vzhled je modrý kabát ve stylu kukly. Charakteristickým znakem modelu je stojací límec, velká tlačítka a prošité kapsy. Délka zkrácená - těsně nad kolenem. Ve stejné barvě je sortiment krátkého kabátového modelu bez límce a opasku, stejně jako klasický - s páskem a černou kožešinou.
  • Modely kabátů v béžové, karamelové a tyrkysové barvě se vyznačují stylovým límcem s lemováním srsti a délkou pod kolenem. Klasický styl, osazený pásem, který dává ženě větší ženskost.
  • Kopie v pestré šedé škále je ideální pro každodenní vzhled. Model kabát bunda má dvojitý-breasted límec a miniaturní knoflíky. Srst je doplněna stylovým pásem, díky kterému je postava elegantní, ale může být nošena bez ní.
  • Nejoriginálnější model srsti ze Samosu v této sezóně je kostkovaný. Tisk kombinuje několik barev najednou - olivovou, hnědou a šedou. Model je lehký, jednořadový, je dodáván s kapucí a pásem, délka k kolenu, nejoriginálnější model srsti ze Samosu v této sezóně je pestrá. Tisk kombinuje několik barev najednou - olivovou, hnědou a šedou. Model je lehký, jednořadový, je dodáván s kapucí a pásem, délka do kolena.

Recenze

Soudě podle recenzí forumchanok, již se podařilo koupit kabát ze Samosu, jediným negativním rysem produktů této značky je jeho vysoká cena. Zbytek negativní zpětné vazby není pozorován.

Mnozí z nich si všimli jednoho paradoxního rysu - i když je srst vyrobena ze 100% vlny, ani na dlouhých opotřebeních se na nich neobjeví ani oděrky ani pelety, což je vysvětleno vysokou kvalitou materiálu. Při teplotách od +5 do - 5 se cítíte pohodlně v podzimním modelu.

Fórum ženy si všimnou, že vysoké náklady na srst jsou plně oprávněné, vzhledem k tomu, že bude možné nosit desetiletí, zatímco levnější předměty budou muset po pár sezónách rozloučit.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky