Kabát s 3/4 rukávy

Kabát s 3/4 rukávy

Přítomnost různých typů svrchních oděvů je v šatníku pro mnoho. Ne nadbytečný v ní bude srst s krátkým rukávem končícím pod loktem. Tento styl umožňuje otevřít ruku a část ruky kolem středu radiální kosti.

Slovo „kabát“ vypůjčené od Evropanů se objevilo v polovině 19. století a označovalo vzhled vojenského svrchního oděvu. V průběhu času se kabát stal předmětem moderního dámského šatníku. Být klasickým kusem oděvu, kabát dobře zapadne do obrazu dámy, zdůrazňující důstojnost její postavy.

Neobvyklé detaily vytvářejí sofistikovanější ženský vzhled. Otevřená část ruky, žena hraje, flirtuje, ukazuje její linie.

Vlastnosti

Typy rukávů s délkou ¾ se mohou lišit v závislosti na stylu hlavního výrobku. Tento vtachnoy rukáv, raglánový rukáv, rukáv má podobu baterky. Jako konstruktivní prvek oblečení může být rukáv navržen designérem a závisí na jeho představivosti.

Materiály pro šití těchto vrstev mohou být různé. Pro šití mimosezónní srsti je vybrána tkanina, která má dobré zahřívací vlastnosti v důsledku nedostatku zahřívací vrstvy. Látka pro zimní kabáty je vhodnější s vodoodpudivostí.

Existují základní styly

  1. Přímo nasazený kabát
  2. Rozzlobený kabát
  3. Povlak s imitací potahu
  4. Cocoon Coat
  5. Coco Chanel Styl Coat
  6. V souladu s délkou srsti je rozdělena na krátkou délku až do poloviny stehen, střední délky (klasické) a dlouhé modely (od středu nohy a níže).

K obleku

S ohledem na model kabátu s rukávem, délka ¾, lze poznamenat, že vyhovuje téměř všem ženám. Můžete kombinovat tento typ oblečení s jiným, s jiným stylem. To mu umožní nosit jako zaměstnanec úřadu a hospodyně.

Vzhledem k možnosti šití vybraného modelu různých velikostí může mnoho matek nakupovat pro sebe i pro dcery. Umožňuje také umístění dívek do kabátů s krátkým rukávem.

Módní trendy

V módě je vždy vítán všechny neobvyklé a světlé. Podle nových trendů návrháři snížili délku rukávů svrchního oděvu. To nám umožnilo vytvořit více obrázků.

Na modelech mnoha značek jsou zobrazeny možnosti kombinování kabátu s rukávem ¾ s dalšími prvky oděvu. Samotné kabáty mohou být jak jednořadové, tak i dvouřadé, různých délek a šířek. Nejdůležitější je zapadnout do obrazu, který je sledován.

Jak a co nosit

  1. S rukavicemi. Existují modely rukavic s prodlouženou horní částí. Nazývají se "vysoko". Jsou v dokonalé harmonii se zkráceným rukávem. Zajímavým rozhodnutím by bylo hrát na kontrast barvy kabátu a rukavic, které se nosí pod ním.
  2. Za teplého počasí je možné obléknout si kabát a nechat odkrytou část ruky. Přidá se do něj romantika.
  3. Na kabát s rukávem můžete experimentovat hraním s barvou. Výběrem oblečení tak, aby odpovídalo vrcholu, můžete vizuálně vyhladit spodní linii rukávu, a naopak, vyberte ji s jiným barevným schématem.

Stylové obrázky

Ženy

Je povoleno kombinovat tyto kabáty s klobouky, s extravagantními šátky, mimořádnými botami, bez strachu z experimentování. Můžete si vytvořit svůj vlastní jedinečný obraz díky přítomnosti příslušenství, které se nosí na otevřených plochách ruky, například náramky. Taška, brýle, velkolepý pás - to vše je možné použít pro vytvoření vlastního jedinečného stylu.

Dítě

Dětské oblečení by mělo být pohodlné a praktické, ne chladící pohyby. Vývoj, kluci mohou být příliš aktivní, a to by mělo být zváženo při výběru oblečení. Nevkládejte příliš velké oblečení pro děti.Stačí doplnit obraz pěknou kabelkou nebo nosit baret, který s výhodou zdůrazní individualitu.

Velmi dobře vypadající model s přezkou na pase, modely se závěsy, nebo s nestandardním střihem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky