Ricco Coat

Ricco Coat

O značce

Značka Ricco a samotná továrna byla založena v roce 1992 na Ukrajině. Tato továrna na krejčovství se stala největší díky úsilí a dobře koordinované práci manažerů a kreativního týmu módních návrhářů a designérů, kteří přivedli společnost na novou úroveň. Od založení společnosti zabývající se návrhem a tvorbou dámského svrchního oděvu.

Značka rychle získala popularitu ve velkých zemích, jako jsou sousední země a Německo. Sebevědomě vstoupila do světa evropské módy.

Již v roce 2009 se továrna začala specializovat na pánské svrchní oděvy.

Vlastnosti a výhody

Tato značka nabízí řadu variant kabátu a modely pro sebevědomé ženy a muže, kteří také oceňují styl a snaží se zdůraznit individualitu. Všechny společnosti byly vytvořeny zkušenými designéry, kteří sledují trendy módního průmyslu a tkanina byla vytvořena speciálně pro zakázky nejlepších evropských materiálů. Všechny odstíny, které se objeví před námi v nových kolekcích vytvořených speciálně pro společnost Ricco.

Tato značka se odlišuje od jiných kombinací stylu a moderních trendů, elegance a originality obrazů, stejně jako rafinovaného stylu a jedinečnosti designových řešení.

Technologie

Na samém počátku návrháři společnosti přicházejí s novými a zajímavými modely kabátů, které vycházejí z trendů světové módy a nechávají se inspirovat.

Pro vytvoření kabátu používá Ricco pouze ty nejlepší evropské materiály, a to vlněné tkaniny různých odstínů. Tyto tkaniny jsou vyráběny individuálně pro továrnu.

Poté následuje řezání kabátu, kde mistři specifikují velikost a styl budoucí kolekce, která bude prezentována v obchodech.

Poté následuje basting, který vám umožní konečně upravit a opravit model.

Šití kabátu firmy Ricco se odehrává na moderním vybavení a pouze profesionálními řemeslníky.

A už jsem prošel celou dlouhou etapou, takže na figuríny v obchodech padá srst a potěší ženy.

Přehled nejnovějších módních trendů

Nová podzimní kolekce Ricco zaujme svou trvalou klasikou v kombinaci s novými trendy v módním průmyslu. V nových obrázcích z Ricca jsou klasické a moderní tkané dohromady. Neobvyklý střih některých modelů přitahuje pozornost.

Na některých modelech jsou výšivky, stejně jako kabáty zdobené kožešinou na límci, což dává obrazu ještě větší ženskost a něhu. Mimochodem, vyšívání se rozhodně stalo trendem podzim-zima 2016 sezóny, což naznačuje, že společnost sleduje trendy a přijímá zahraniční designéry s nejlepšími možnostmi pro zdobení různých kabátů.

Také modely vytvořené továrnou jsou ideální pro dívky jako s proporcionální postavou a tenkým pasem, stejně jako pro dívky, které jsou baculaté. Dávají větší citlivost, lehkost obrazu.

Vezměme si srst s výšivkou, kterou vytvořili mistři v srpnu 2016.

Šedý kabát s velkou růží od lemu k bederní linii bude vypadat perfektně s vysokými podpatky, dlouhými koženými rukavicemi a tmavou taškou. Neměli byste si vybrat světlé příslušenství pro takový kabát, protože dekorace by neměla zmizet na pozadí Vámi zvoleného příslušenství. Tento kabát lze nazvat klasikou, protože kombinuje barvy vlastní základní skříni. Nebude to honosné, přesto vám to umožní přitáhnout pozornost.

Jen skvělým příkladem kombinace klasiky a nových designových řešení v nové kolekci Ricco bude černý kabát ve stylu nejnovější kolekce společnosti Chanel.Tato srst je spíše jako srst z období ruské éry, kdy byly populární instituce pro vzdělávání šlechtických dívek. Taková srst bude ideální pro vytvoření lehkého romantického vzhledu a zároveň bude hovořit o vaší formalitě a serióznosti. Hravá sukně bude jemně hrát ve větru, někdy vám umožní holé nohy a dát jí trochu hravosti.

Pokud mluvíme o zbytku sbírky, pak obsahuje prvky z různých časů a období. Zdá se, že moderní a minulost tančí spolu a vytvářejí nádherné obrazy, které podmaní muže a nýtují pohledy konkurentů. V kabátě Ricco budete vždy elegantní, jemní a ve výšce. Nepopírejte si radost z vytvoření jedinečného a nového obrazu, který vás bude přemýšlet o vás.

Recenze

Většina žen různých velikostí mluví o továrně pozitivně a říká, že i ten největší kabát je vždy elegantní a stylový. Kvalita tkaniny a krejčovství je vynikající.

Tento kabát bude dokonalým doplňkem pro každou šatní skříň. To pomůže vytvořit stylový a ležérní vzhled, aniž by přidal nějaké vzdorné detaily. Všechny švy, podle hodnocení zákazníků, jsou velmi dobré.

Mnoho modelů srsti vizuálně redukuje tvar. Všechny dívky, které si tento model koupily, nadále nakupují kabáty společnosti Ricco a radí této společnosti svým přátelům.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky