Dámské a pánské kabáty z PULL & BEAR

Dámské a pánské kabáty z PULL & BEAR

Základem módního podzimního šatníku je svrchní oděv. Dámské a pánské kabáty z PULL & BEAR - jedna ze stylových možností oteplování v mimosezóně.

O značce

Španělská společnost PULL & BEAR byla založena v roce 1991. Cílem značky bylo od samého počátku vytvořit stylové a pohodlné oblečení pro mladé. Hlavními kritérii byly a zůstaly pohodlí, praktičnost, uvolněný styl a dodržování nejnovějších módních trendů. V Portugalsku byl otevřen první obchod PULL & BEAR. Pak byly pobočky firmy v jiných zemích. V roce 2004 se značka objevila v Rusku.

Sbírky společnosti jsou rozděleny na dvě hlavní linie pánského a dámského oblečení. První kombinuje pohodlné každodenní modely pro kluky a dívky. Jedná se o trička, mikiny, svetry, džíny, šortky. Druhá řada představuje oblečení pro tvorbu klasických, ale moderních obrazů. Jedná se o košile, kalhoty, šaty a sukně.

V širokém sortimentu je vyrobeno svrchní oblečení. Také ve firemních prodejnách můžete přidat obrázek s příslušenstvím, klobouky, vybrat boty a parfémy.

Dnes je společnost zastoupena v 63 zemích a má více než 800 obchodů navržených ve stylu newyorských loftů. Design oddělení a hudby jsou speciálně navrženy tak, aby vytvářely příjemnou atmosféru a odpovídající náladu návštěvníků. A výrobek je umístěn s maximálním pohodlím výběru.

Sortiment obchodů je doplňován dvakrát týdně. To vám umožní pravidelně potěšit nové zákazníky, kteří chtějí držet krok s nejnovějšími trendy v módě a preferovat různé oblečení.

Obyvatelé měst, kteří nemají značkové obchody, si mohou své produkty zakoupit prostřednictvím internetu. Oficiální stránky prezentují všechny dostupné modely s fotografiemi.

Vlastnosti a výhody

Popularita značky PULL & BEAR je pochopitelná.

  • Široká nabídka. Produkty společnosti jsou rozmanité. Jedná se o přísné věci pro obchodní oblečení, pohodlné modely pro odpočinek a stylové možnosti pro romantické luky.
  • Vysoká kvalita. Pro výrobu oblečení a obuvi používá značka nejmodernější vybavení, nejnovější technologie, kvalitní tkaniny a spolehlivé příslušenství.
  • Styl Se značkou PULL & BEAR lze snadno sledovat nové módní trendy. V každém modelu zakoupeném v obchodě společnosti budete vypadat stylově a působivě.
  • Cena. Vynikající kvalita výrobku je příjemně kombinována s dostupnými cenami. Cílem společnosti je přiblížit módu lidem a zpřístupnit ji všem segmentům obyvatelstva.

Přehled nejnovějších módních trendů

Pro ženy

v kleci

Tisk "buňky" je často používán PULL & BEAR ve sbírkách svrchních oděvů. Jednou z posledních možností je lakonický model rovného řezu těsně pod kolenem. Neutrální šedá, klasický límec a dvojtlačítková spona umožňují kabátu zapadnout do obchodního i ležérního stylu. V kombinaci s tenisky a džínovou čepicí můžete získat stylový venkovní luk s nádechem elegantní elegance.

s kožešinou

Měkký, útulný model pleteniny s bílou srstí je všestrannou možností pro každou příležitost. Barevná „šedá melanž“ v kombinaci se sněhobílým lemem límce a manžet vytváří svěží a jemný vzhled. Srst je nádherně kombinovaná se sukní a kalhotami.

Pro muže

klasické

Klasický jednovrstvý plášť z pískové tkaniny je ideální pro obchodní cestující. Nicméně, v neformálním obrazu, tento model vypadá skvěle. Mikina s kapucí a tenisky dávají oblečení náladu mírné nedbalosti. A v kombinaci s přísnými prvky šatníku získáte skvělou kancelářskou příď.

pletené

Originální model pleteniny s kapucí se zahřeje na chladný den a vytvoří stylový vzhled pro mládež. Zip a náplast kapsy jsou detaily, které přidávají pohodlí. Šedá barva je univerzální a umožňuje různé barevné kombinace.

Džínové modely

Denim modely jsou reprezentovány značkou krátkých bund, středně dlouhých džíny a prodloužených modelů.

V jedné z nejnovějších kolekcí byl také tradiční modrý džínový dámský kabát s náplastnými kapsami. Kolenní model měl rovný střih a zapnul.

Bombardér

Kromě pláště, PULL & BEAR pravidelně vydává nové modely bund. Jeden z nejpopulárnějších stylů - bombardér, milovaný mladými lidmi obou pohlaví.

Kolekce dámských bombardérů udivuje různými barvami.

  • Znalci diskrétních snímků mohou získat černobílý model černé, šedé nebo hnědé.
  • Romantická příroda ocení nebesky modré, béžové, vínové varianty a květinové potiskové bundy.
  • Kromě tradičních materiálů používají značkové designéři samet, satén, umělou kůži a kožešiny.

Pánská kolekce je také plná zajímavých řešení.

  • Stylové modely letošního roku jsou spojeny sešitím, výšivkou, kombinací tkanin různých barev v jednom výrobku a dalšími nápady na design.
  • Použitými materiály jsou umělá semiš, kůže, pláštěnky a další.
  • Řada barev se liší od klasické černé, tmavě modré a khaki až mléčné a barvy zaprášené růže.

Recenze

Většina recenzí o oděvu PULL & BEAR je pozitivní. Kupující označují stylový vzhled a dobrou kvalitu výrobků. Ačkoli objednávky přes internet nejsou spokojeni. Věc může být jemnější, než se očekávalo. Pokud je to možné, je lepší nakupovat v reálném obchodě s armaturou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky