Kabát ze společnosti Pompa

Kabát ze společnosti Pompa

Přichází studené si myslíte o koupi svrchního oblečení. Dívka se chce chránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale zároveň je atraktivní.

V poslední době ženy a muži opouštějí obvyklé bundy a bundy, preferují kabát. Ne všechny obchody však mohou nabídnout zajímavé a hodnotné modely. Pokud jste na zahraničních odděleních nic nenalezli, doporučujeme vám věnovat pozornost domácímu výrobci.

Ano, v Rusku není také snadné najít skutečně kvalitní značku, která se může pochlubit stylovými a originálními věcmi. Pompa je členem této malé skupiny a rychle získává popularitu. Ve svých obchodech nabízí obrovský sortiment jedinečných a stylových možností kabátu. Každá dívka ji najde.

O značce

Tato ruská společnost působí na trhu již více než 25 let. V loňském roce vyhrála soutěž o titul "Nejlepší ruský výrobce". Značka má svou vlastní výrobu a všechna plátna, která kupuje v Evropě. Výrobky se mohou pochlubit originalitou a kvalitou. Koneckonců, nejprofesionálnější švadleny pracují v Pompe.

Je třeba říci, že všechny obchody jsou vybaveny pohodlnou montáží a příjemným designem. Vždy vám bude pomáhat reagující obchodní poradce, který se dobře orientuje v módních trendech. Je důležité, aby zaměstnanci pomohli kupujícímu vybrat si věc, která mu vyhovuje.

Přes Rusko, více než osmdesát obchodů, které se nacházejí ve čtyřiceti regionech země. Obrovská výroba se nachází ve třech velkých továrnách. Všechny výrobky jsou šity výhradně v naší zemi. To znamená, že kvalita je pečlivě sledována ve všech fázích.

Nejzajímavější je, že Pomp za rok je až čtyři sbírky. To znamená, že každý výrobek je vhodný pro konkrétní počasí a odpovídá způsobu v daném čase.

Výrobce má vlastní internetový obchod, který vám umožňuje nakupovat zboží vzdáleně. To je dobrá volba pro ty, kteří ještě neměli tuto známou značku ve městě.

Jsem rád, že hromadné nákupy jsou k dispozici za výhodných podmínek. A pro ty, kteří chtějí investovat rentabilně, nabízí Pomp franšízu. Tak, máte kompletní, připravený obchodní plán a obrovské množství bonusů.

Pro pravidelné zákazníky jsou poskytovány klubové karty. Můžete k nim připojit své telefonní číslo, abyste mohli dostávat veškerá oznámení o promo akcích a nově příchozích. Tato karta navíc poskytuje slevu ve výši 5%, stejně jako 15% týdně před narozeninami a týden poté.

Stojí za zmínku, že nejnovější kolekci představila slavná herečka Nonna Grishaeva, která má vynikající smysl pro styl. Můžete si prohlédnout video s ní, které vám řekne o nejnovější inovace značky.

Vlastnosti a výhody produktů

Hlavním rysem je, že produkty jsou zaměřeny na ruské ženy. To znamená, že jsou našité na našich vzorech a ideálně sedí na obrázku. V zahraničí se mnoho dívek může pochlubit vysokým růstem, takže pro nás jsou některé zahraniční výrobky příliš dlouhé. Pomp, na druhou stranu, bere v úvahu skutečnost, že v Rusku je mnohem více dívek a také bere na vědomí mnoho dalších nuancí.

Značka má obrovský rozsah různých stylů. Existují možnosti pro mladé lidi, stejně jako pro zralé ženy. Rozsah velikosti je aktualizován pouze jednou za sezónu, ale je velmi velký.

Evropské tkaniny mají neuvěřitelnou kvalitu, kterou již odhaduje obrovské množství žen všech věkových kategorií.

Je třeba říci, že značka se vyvíjí z hlediska různých inovací.Pro svrchní oděvy jsou prezentovány moderní technologie, které vám umožní lépe udržet teplo. Kromě toho výrobce představil unikátní nátěr, který odpuzuje vodu a nečistoty.

Jediná věc, která je matoucí, je relativně vysoká cena produktu. Bohužel mnoho žen si takový luxus nemůže dovolit. Proto v obchodě jsou vždy prodeje s poměrně odpovídající ceny.

Přehled nejnovějších modelů kolekce

Nová kolekce je úžasná svými elegantními siluetami. Každá srst je jedinečná a hodná pozornosti. Kolekce je prezentována v uklidňujících barvách. Dokonce i světlé barvy jsou trochu utopeny, ale to je nyní módní trend.

V této sezoně je populární minimalismus, který dokáže charakterizovat svrchní oděvy ruské značky. Chvilku si zaslouží minimum doplňků, jasné hranice a správný střih.

Uvažujme o několika nejoriginálnějších a nejzajímavějších modelech, které jsou představeny v této sezóně.

Potřete membránou

Povlak je odolný proti větru a vodě. Speciální technologie vám umožní chránit vás před prudkým poklesem teploty. K dispozici je propustnost par.

Čerpadlo je jediným výrobcem nátěru s membránou. Je jedinečný nejen svými vlastnostmi, ale i externími daty. Tato inovace neovlivňuje objem výrobků ani zdrojového materiálu.

Vezměte prosím na vědomí, že kolekce s unikátní technologií vypadá velmi žensky a stylově. Nevydává své obrovské výhody v průběhu počasí.

Všechny výrobky jsou vyrobeny z přírodní vlny s přídavkem dalších ušlechtilých materiálů. Převažují modely přímého řezu a příslušenství.

Můžete si všimnout spoustu věcí s úhlednou kapucí, která vám zachrání před silným větrem. Pokud vás tento prvek zaměňuje, podívejte se na možnosti s vysokým límcem. Většina modelů má jen takový krk.

Barva s membránou se neliší v barvách od ostatních modelů. Spousta základních barev a jasných barev.

Transformující srst

Další zajímavou vlastností nové kolekce. Mají tři různé styly a více než deset unikátních modelů.

První styl je kabát, který má odnímatelnou kapuci a manžety z prošívané tkaniny. Můžete vytvořit až tři obrázky:

  • s kapucí a dlouhými rukávy
  • pravidelná srst, ale krátké rukávy
  • s rukávy, ale bez kapuce

Každý outfit vypadá jinak, takže můžete použít nový vzhled pro zvláštní příležitosti.

Druhý styl je spojen s bundou dolů. Získáte také tři obrázky:

  • kabát s krátkým rukávem
  • vesta s vykukující bundou a rukávy
  • plná bunda

Třetí model je také kombinován s bundou, ale má kapuci. Srst má odnímatelné dno, krátké rukávy a rovný střih. Na funkcích je podobný druhému stylu.

Transformátory se mohou pochlubit různými barvami a jedinečným střihem. Mnohé z nich jsou vybaveny membránovou technologií.

Vyhřívaný kabát

Tato inovativní technologie existuje pouze u čerpadla. V kabátě je nám známa membrána a speciální detail ohřevu.

Jak pracuje? Zadní strana výrobku je vybavena speciálními vlákny, která jsou propojena s baterií. Teplotu nastavíte sami pomocí senzoru umístěného ve vnitřní kapse na zámku.

První režim vytápění se používá, když je venku velmi chladno. Teploty do -25 stupňů. Režim se co nejrychleji zapne a zahřeje. Výrobce nedoporučuje jej používat velmi často a nechat ho pracovat déle než jednu a půl hodiny.

Druhý režim pracuje až dvě hodiny. Je vhodný pro průměrnou teplotu vzduchu. Při -15 stupních se budete cítit pohodlně.

Třetí úroveň může být zapnuta na 2,5 hodiny a použita při teplotách do -10 stupňů.

Každý režim je snadno přepínatelný a nemusí být vůbec využíván. Dodává se s baterií, nabíječkou a návodem k použití.

Samozřejmě, že tato inovace fascinuje, ale trochu zmatený ruský lid. Neboj se, společnost provedla různé kontroly a zkoušky. Proto se nemůžete starat o jejich bezpečnost.

Omezený sběr

Tato kolekce obsahuje pouze tři modely, z nichž každý je svým způsobem úžasný. Jedná se o prémiově omezené položky.

V prvním modelu je materiál Alpaca opatřen ozdobným materiálem. Obojek zimní srsti je zdoben finským norkem. Produkt je zapnut a má membránový povlak. To je věc přímého střihu, který je zdoben malým bohatým vzorem po celém povrchu.

Druhá vrstva je šitá z vlny s použitím kašmíru. Zdobené norkami, copánky a kamínky. Výrobek má přímý střih na kolena a krátké rukávy.

Třetí styl je pozoruhodný svým luxusem. Rovný plášť rovného střihu z vlny a kašmíru je zdoben šátkem ze stříbrné lišky. Mimochodem, tento je odstraněn.

Všechny možnosti jsou ohřívány membránou.

Hodnocení zákazníků

Kupující aktivně vyjadřují svou vděčnost společnosti a chválí zboží. V Pompu je skupina ve známé sociální síti, která tyto recenze přijímá. Zde si můžete prohlédnout dotazníky skutečných lidí, kteří skutečně nosí výrobek a jsou vděční jeho výrobci.

Je třeba říci, že v této skupině existuje zpětná vazba. Mnoho dívek se zajímá o různé nuance a na jejich otázky reaguje odpovědný správce.

Můžete se setkat s několika negativními recenzemi, které společnost také chápe.

Například dvě dívky řekly, že zhoršily kvalitu materiálu a jsou s ním nespokojeni. Odborník na otázky odpověděl okamžitě. Jedna dáma nabídla, že přiveze zboží do obchodu za účelem vrácení peněz. A druhá žena vypustila původní poznámky, ale i bez nich můžete pochopit, že jí vrátili peníze a odpověděli velmi zdvořile.

Je třeba říci o děvčatech, které vyjadřují svou nespokojenost s vysokou cenou. Správce vysvětlil, že náklady odpovídají kvalitě jejich oblečení. A poradila dívce, aby si koupila klasický model, který bude trvat několik sezón. Koneckonců, je lepší koupit jednu dobrou věc, než pár produktů, které se budou během jednoho měsíce opotřebovávat.

Jsem rád, že značka adekvátně reaguje na různé reakce a situace svých zákazníků. Jsou připraveni se s nimi setkat a je to velmi cenné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky