Nadměrný stylový kabát

Nadměrný stylový kabát

Vlastnosti řezu

Bez ohledu na to, jak rychle se móda změnila, srst po celou dobu zůstala na vrcholu hitparád. S ohledem na nové trendy, návrháři sezóny po sezóně ukazují, kabát modely, které splňují módní trendy. V této fázi je obzvláště důležitý zámořský styl. prezentovány plus-velikosti oblečení, představovat volné fit, lakonické, ale pozornost-popadl detaily, jako jsou široké klopy, velké náplasti kapsy, široké pásy.

Zámořské předpokládá široká ramena, která kreslí analogii se styly, které jsou na vrcholu popularity v osmdesátých letech minulého století., s výjimkou trendu směrem ke zúženým modelům. V této sezoně je móda loajálnější a demokratičtější, střih umožňuje variace směrem ke spodnímu dnu nebo jednoduchou rovnou siluetu, která dělá Nadměrná srst s všestranným oblečením, jak pro štíhlé ženy krásné poloviny lidstva, tak pro majitele nádherných forem.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Zde se všechny ženy mohou radovat, protože pro tento styl neexistují žádné kontraindikace. Naopak, křehké a štíhlé dámy budou opět schopny zdůraznit svou stinutivnost a dámy v těle budou schopny k obrazu přidat kouzlo, které úspěšně zakryje excesy postavy. Hlavní věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je styl. S pomocí dobře zvoleného modelu můžete vizuálně znatelně snížit počet let a vytvořit obraz, který odpovídá vaší náladě. - od loutky po hooligan, od klasiky až po extravagantní.

Pro těhotné ženy

Jak již bylo zmíněno, zámořský styl je relevantní v každém věku a v jakékoliv váhové kategorii. Pokud jde o takové chvějící se období v životě ženy jako těhotenství, je to dar z nebes, který umožní nastávající matce, aby se cítila módní, stylová a neodolatelná. Objemná ramena odvrátí pozornost od zaobleného bříška a lichoběžníkový řez dodá postavě půvab. Srst „netopýr“ bude také vypadat skvěle.

V poslední době se velmi populární stali vlněné vázačky.. Vyznačují se zvláštním závěsem, který skrývá žaludek, který se pak snadno přemění na závěs pro nošení novorozence. Špičkové pohodlí a pohodlí, umožňující matce a dítěti být na chvíli odděleny!

Jeden z těch, kteří přímo prokázali osobní příklad výhody nadměrného kabátu pro těhotné ženy, byla vévodkyně z Cambridge Kate Middleton.. Svrchní oblečení manželky prince z Walesu se vždy vyznačovalo elegancí a období předcházející narození dítěte nebylo výjimkou. Budoucí maminky by se měly určitě blíže podívat na ty rovné shora a modely, které jsou mírně rozšířené od pasu až po délku kolena nebo mírně vyšší.

Plné

Dámy, které spadají pod úroveň Rubensovy krásy, jsou často zhřešeny neúspěšnými pokusy zamaskovat chyby postavy bezrozměrným oblečením, ale ne v případě nadměrného kabátu! Výběrem jednobarevného modelu rovného řezu máte jistotu, že chytíte obdivné pohledy. Preferovaná délka je mírný mini těsně nad kolenem nebo midi, ale ne na podlahu.

Pro nízké

Základní zásadou při výběru svrchních oděvů pro malé dívky a ženy je co nejméně detailů, které vizuálně zkracují siluetu. Ideálním řešením by bylo lehce rozřezané koleno.Pastelové nebo světlé barvy také pomohou. Tmavé odstíny by měly být vyloučeny.

Populární styly a modely

Kromě klasického rovného řezu, lichoběžníkové modely a zúžené směrem dolů, připomínající kuklu ve tvaru, získaly největší oblibu.. Zoufalé ženy módy se mohou podívat na kabát s krátkými rukávy, které v kombinaci s dlouhými rukavicemi pomohou okamžitě vytvořit elegantní a extravagantní obraz.

Příznivci funkčnosti a praktičnosti jistě ocení tzv. „Dva v jednom“ modelu s kapucí. Už se nemusíte starat o svůj vzhled, protože vlasy neztrácejí svůj tvar a v chladném počasí se nedostanou pod hlavičku.

Dvojitá prsa nadměrná srst je dobrá, protože na první pohled je obtížné ji označit za dohled. Volný ramenní opasek vyvažuje proporce, dělá siluetu miniaturní, a v rozepnutém tvaru, řez vizuálně vypadá jako lichoběžník.

Délka

Dnešní sezóna kromě standardu mini a midi nabízí super-dlouhé věci, jehož lem se netýká pouze kosti nohy, ale jde doslova na zem v doslovném smyslu slova. Samozřejmě se předpokládá, že se jedná o volbu pro velmi sebevědomé osoby a ne pro každodenní nošení. Když podávám zprávu, rád bych poznamenal, že tento trend nezískal v našich zeměpisných šířkách velkou popularitu kvůli nepohodlí způsobenému zvláštnostmi místního klimatu.

Krátká srst v trendu vždy. Výhodná délka kolena nebo mírně vyšší. Hlavním principem při kombinování je, že oděvy skryté pod kabátem jsou řádově kratší, jinak vrstvení vytvoří obraz zelí.

Materiál

Nyní není období srsti omezeno na chladné období. Moderní technologie a vznikající duplicitní materiály změnily proces krejčovství, takže lehké modely lze nalézt na módě i v létě. Od klasických designů v oblíbené vlně, svitcích a pleteninách.

Vlněný kabát

Materiál pro výrobu jsou čisté vlněné tkaniny jako gabardine, tvíd, bobr; a směs vlny jako kašmír. Nadměrný vlněný kabát je nejen módní, ale také teplý, protože poskytuje optimální teplotní podmínky při opotřebení v důsledku pronikání vzduchu. Za druhé, vlněné výrobky se nerozpadají, jsou velmi lehké a měkké. Ve třetí, dokonale přístupné čištění. A za čtvrté, kabát z vlny určitě dá svému majiteli dobrou náladu na celé chladné období.

Boucle

Název srsti byl prezentován hrubou tkaninou příze, která má ve své struktuře velké uzly, což činí povrch knobby. Je třeba mít na paměti, že srst může ztratit své kouzlo s nepřesným opotřebením, s obláčky a prodlouženými smyčkami.

Pletené

Dáma v pletené bundě vypadá elegantně a elegantně, materiál příznivě zdůrazňuje siluetu a skrývá nedostatky. Pro letní sezónu je důležitý odlehčený model ve stylu Chanel, který se vyznačuje minimálním obložením a jednoduchým střihem, což činí z kabátu všestranný oděv kombinovaný s jakoukoliv formou oblečení. Jsou zde také zahřáté varianty pletených kabátů na zimu.

Aktuální barvy a výtisky

Barva je bezesporu hlavním kritériem při volbě objemné srsti.

Ženský obraz dává pastelové barvy, prezentovány v nové sezóně růžové, modré, béžové odstíny a světlé barvy jako červená, modrá, zelená jsou stejné společníci extravagantní luk. Nicméně naposledy se honosné barvy trochu vzdálily, ale pokud jde o klasiku, černá a bílá, stejně jako jejich deriváty nikdy nezklame. Je-li cílem je vytvořit chuligán, trochu chlapecký obraz, pak byste měli dát přednost šedé a romantický obraz je doprovázen růžovou, světle fialovou, mléčnou.

Znak dobré chuti lze považovat za černý kabát. Stejně jako malé černé šaty nepodléhají módním trendům a vždy vypadají luxusně, stylově, s podílem dramatu. Bude vhodné se v něm objevit, a to jak v práci, tak v termínu. Předpokládá se, že černá barva je štíhlá a vizuálně činí majitele srsti vyšší.

Neztrácí svou relevanci a tisk. Kolekce Lindsey Thornburg Fashion House nabízí etnické motivy.

Ozdoba na látkách pro svrchní oděvy vypadá chytlavě, neobvykle, zajímavě.. Návrháři široce používají abstrakce, pruhy, velké a malé buňky. Modely s potiskem imitující hadí kůži, leopardí kožešiny už nejsou v hanbě a spěchají k vrcholům módních grafů.

Dámy, které se obávají tvaru boků v bocích, je doporučeno zastavit volbu na srsti těsně pod kolenem v malé buňce. Malý tisk odstraní hlavní přízvuk ze spodní části obrázku a učiní siluetu štíhlejší.

Co a jak se nosí

Elegantní oděv nebo klasická tužková sukně je ideální pro objemný kabát. Křehké dívky ocení soubor s kraťasy. Hlavní je, aby srst byla delší než zbytek oblečení a otevřely očikterý, navzdory vrcholu top bude vydán v dívce elegantní a elegantní dáma. Stejně důležité jsou zde boty. Bezkonkurenční možností by byly klasické boty nebo elegantní boty s podpatky, ale ne cvočky! Dohled nad kabátem naznačuje styl s nádechem nedbalostia stabilní pata v tomto případě bude vypadat mnohem lépe. Není také zakázáno doplňovat luk punčochami.

Velmi Dobrá kombinace může být srst s těsnými kalhotami nebo džíny. Barevné schéma musí buď odpovídat vnějšímu oděvu nebo radikálně kontrastovat.

Bez ohledu na to, jak paradoxně to může znít, dnes je velmi módní nosit kabát s kabátem. Je nutné brát v úvahu pouze to, že by měly být vzájemně kombinovány střihem a stínem. Srst srsti a kožichu vypadá na lehkém letním kabátě skvěle.

Budete také v trendu, pokud ji zkombinujete s opotřebovanými roztrhanými džíny nebo koženými kalhotami a vintage tričkem. Nezapomeňte na důležitý detail: svrchní oděvy by neměly být zapnuty, aby ukázaly oblečení, které se pod ním skrývá a zdůrazňují jeho miniaturu. Zapínaný kabát je výhodnější s oblečením na kalhoty než na šaty.

Příslušenství

Objemný kabát je tak stylový kus oblečení, který sám netoleruje excesy v příslušenství. DLunární rukavice, malé sáčky, hedvábný šátek, vynikající šátek s kloboukem nebo baretem, brýle v módním rámečku - to je nezbytné maximum pro vytvoření módního obrazu.

Světlý lak může být zachycen černým lakovaným pásem. A další prvek může sloužit jako dekorace na krku.

Boty

Jak již bylo řečeno, nadrozměrné podpatky, kotníkové boty a punčochy vypadají skvěle s nadměrným kabátem, ale kromě této klasické sady doporučujeme milovníkům aktivního životního stylu vybrat pohodlné mokasíny nebo semišové boty ušlechtilé barvy, které mají dlouhé přechody pro chodce nebo potřebu trávit dlouhé hodiny na nohou.

Také velkolepý pouliční luk lze snadno vytvořit kombinací nadměrného kabátu s teniskami. Tady hlavní věc není přehánět s barvou.

Výběr hvězd

Zámořský styl preferují mnohé domácí i zahraniční hvězdy. Mezi nimi jsou herečky, špičkové modely, politici, zástupci show businessu. Plášť je tak univerzální, že umožňuje vytvářet jedinečné obrazy pro všechny příležitosti. Navrhujeme zvážit několik možností vytvořených obecně uznávanými krásami naší doby.

Stylové obrazy a luky hvězd

  • Špičkový model Natalia Vodianová si nemohla popřít potěšení z módního nového oblečení. V prvním případě si vybrala dvouřadový kabát z pastelové barvy s délkou mírně nad kolenem, která příznivě zdůrazňuje křehkou postavu a krásné nohy.

  • Ve druhém případě se hvězda objeví v elegantním černém kabátě, který kombinovala s botami s pevnou patou.

  • Slavná móda Sarah Jessica Parker také přijala způsob, jak přidat milost sama sobě a objevila se před fotografy v elegantním světlém kabátě, který vypadá skvěle s džíny i šaty.

  • Ikona Victoria Beckham má nadměrný kabát pro všechny příležitosti v jejím šatníku. Navíc sukně dávají přednost souborům s kalhotami.

  • Kim Kardashian je živým příkladem šikovného využití nadměrného stylu ve svůdných formách.

  • Monica Belluci si vybrala dlouhý kabát, který úspěšně kombinoval s texturovanými kalhotami a semišovými kotníkovými botami.

  • Jennifer Aniston dává přednost černé barvě, která není z módy.

  • Na rozdíl od své bývalé manželky má Angelina Jolie slabost pro bílou.

  • Evelina Khromtchenko ví všechno a ještě více o módě, takže je to hřích neposlouchat její názor. Naléhavě běžte do obchodu a získejte elegantní překrytí kabátu!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky