Srst se zipem

Srst se zipem

Kabát - nepostradatelným prvkem šatníku, který svému majiteli dává ženskost. Nyní je tu spousta zajímavých a originálních modelů, ale pokládají kabát se zipem za velmi módní. Tato volba se může pochlubit nejen svým komfortem, ale i působivými styly.

Vlastnosti

Za prvé, výrobek se zipem podléhá méně foukání, na rozdíl od svrchních oděvů s knoflíky. Kromě toho, ne každý chce nepořádek s poslední možností.

Mnozí jsou zaujati neobvyklým designem, který je již dlouho ve stínu. To je skvělé řešení pro ty, kteří milují zvýšenou pozornost ke své osobě a chtějí vyniknout.

Tlačítka lze bohužel šít a zámek je obtížnější měnit. Proto při nákupu, pečlivě zkontrolujte. Pokud se hromadí blesky, požádejte prodejce, aby vám nabídl jiný model.

Umístění a druhy blesků

Klasický model

Tento plášť má ve standardu dlouhý zip. Obvykle je zdoben modely lichoběžníkového tvaru a rovného řezu. Kapuce nebo vysoký límec se s nimi dobře kombinují. Bude vypadat dobře odbočovací límec a výstřih do V.

To je skvělá volba pro ponožky s ležérní, běžné nošení. Pro prezentovaný styl je populární délka dosahující kolen.

Se šikmým bleskem

Tato volba může mít zip diagonálně dosahující středu nebo konce výrobku. Tento design již oceňují mnohé módní ženy. Tento prvek kombinujte pouze s přísnými styly. Příliš zdobený kabátový zámek bude ztracen a možná bude zbytečný.

Ta věc se zdá být elegantnější, takže ji můžete nosit s elegantními šaty nebo kalhotami. Nejzajímavější vzhled krátké produkty.

Boční zip

Obvykle se jedná o rovný zip, umístěný na jedné straně kabátu. Výrobek s vůní by neměl obsahovat výstřih nebo límec. Přímý design úst bude nejvhodnější. Model s kapucí se stane zajímavějším, pokud se liší jeho tkanina a základní materiál. Lze použít například kůži a tvíd.

Srst s postranním zipem dokonale kombinuje sukně a paty. Nejoblíbenější délka je uprostřed stehen.

Jak si vybrat

Je nutné rozhodnout o samotném stylu. Například na namontovaném svrchním oděvu by byla vhodná pouze klasická verze. Originální design ozdobí kabát rovným řezem a lichoběžníkovým modelem.

Pokud si vyberete oblečení pro každý den, je lepší věnovat pozornost přímému a bočnímu zámku. Šikmá verze přitahuje mnoho pozornosti a je kombinována s méně věcmi.

Nezapomeňte zkontrolovat příslušenství, a také nekupujte kabát s nadměrným dekorem.

Nejoblíbenější barvy teplých šatů jsou šedé odstíny, stejně jako černá, vínová a hnědá. Na pestrých a jasných modelech se může naše hlavní postava ztratit.

Co na sebe

Kabát se zipem dokonale kombinuje věci s pouličním stylem. Většina modelů bude vypadat dobře s tenisky nebo tenisky na platformě. Pokud chcete udělat ženský obraz, můžete si koupit kotníkové boty s podpatky nebo klíny. Semiš přes vysoké boty nebo vysoké kožené boty jsou vhodné s bočními a šikmými zipy.

Nyní velmi populární pletené šály, svorky, které dokonale doplňují některý z našich outfitů. Lze použít i šifon nebo kašmírový tippet.

Pokud budeme mluvit o klobouku, pak by to mělo být volbou z dresu ve sportovním stylu a nejlepší ze všech, pokud je kabát zvýrazněn kloboukem. Mělo by být s širokými a pevnými okraji, stejně jako vhodné pro barevné schéma stylu.

S naší hlavní postavou je lepší nosit velké kožené nebo semišové tašky.Přednostně s dlouhým širokým pásem. Měly by být monofonní nebo s kombinací ne více než dvou odstínů.

Stylové obrázky

1. Flared kabát vypadá šíleně originální a stylový, protože zip končí u pasu, který je zvýrazněn pásem. Otevřený zámek otočí přímý výstřih do vratové brány. Dívka si vybrala zcela černý obraz, který je zředěn pouze barvou jejích vlasů.

2. Šedé a růžové odstíny vždy vytvářejí nádherné spojení. Jemný plášť rovného střihu je zdoben rovným zipem, který se děvčátko rozhodlo nestisknout až do konce. Veškeré příslušenství stejné řady vytváří ženský a romantický vzhled.

3. Vezměte prosím na vědomí, že dívka také nepřipevnila boční zámek ke konci. To tvoří určitou pikantnost. Má na sobě šedý kabát, který odráží podpatky. Černé spojky doplňují ponožky a sotva vyhlížející sukni.

4. Dívka navrhla kabát z chrpy-modré semiše s černým pleteným šátkem. V kombinaci s koženými kotníkovými botami. Taška, kalhoty a svrchní oděvy jsou zcela odlišné a kontrastní. Vypadá to jasně a šíleně osvěžující svou milenku.

5. Černé barvy zředěné kalhoty a taška z pastelových odstínů. Krátká srst je zdobena postranním zipem a velmi cool kombajny se stylovým kloboukem. Dobrým příkladem jednoduchého a harmonického obrazu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky