Módní pánské pláště

Módní pánské pláště

Srst je na vrcholu popularity není první sezóna. Dlouhou dobu se muži snažili tomuto oblečení vyhnout a používali ho jen ve vzácných případech. Nyní však můžete najít obrovské množství mladých lidí, kteří nahradili své obvyklé bundy a sportovní bundy tímto stylovým a moderním produktem.

Vlastnosti

Kabát se objevil v 18. století a byl velmi populární mezi fanoušky jezdeckých sportů. Byla to forma jejich výcviku a vystoupení. O něco později, Britové začali nosit tuto věc, ale jako ležérní oblečení. V každém případě byl kabát od samého počátku výhradně maskulinní šatní skříní.

Tento obchodní oděv je schopen zdůraznit stav a dobrý vkus mladého muže. Dokonale rozlišuje ramena a silně klade důraz na držení těla. Muž v tomto produktu se zdá být přísnější a zároveň elegantnější.

Nyní můžete najít poměrně velký počet stylů a barev srsti. Většina zástupců silnějšího pohlaví však upřednostňuje přísné siluety a klidné barvy.

Pouze ty zoufalé módy mají světlé odstíny a barevné tisky. Tyto detaily navíc výrazně ovlivňují celý obraz jako celek. To znamená, že tandem s oblekem nebude možný. Ačkoli samozřejmě existují výjimky.

Divize podle sezóny

Léto

Letní kabát je šitý z nejlehčích materiálů a má průsvitnou podšívku, na které se značka výrobku často chlubí. Maximální délka pro tuto sezónu je možnost kolen. Příliš dlouhé modely mohou vypadat hloupě a podivně.

Samozřejmě je nejlepší nosit takovou věc na chladném dni. Ženy mohou použít tento kus oblečení a teplé večery a nahradit je svetrem. A zástupci silnějšího pohlaví nestojí za to riziko. Pokud jste výjimkou z pravidla, pak dávejte přednost alespoň zkrácené srsti.

V létě jsou nejvíce ceněny lehké oblečení bez dalších detailů. Minimální dekor a výtisky budou jen ozdobit váš vzhled.

Světelná sezóna

Samozřejmě, že demi-season možnost by měla být mnohem teplejší a vážnější. Obvykle je doplněn pevnou podšívkou a někdy má vodotěsnou přední stranu.

Pokud necestujete autem, zapomeňte na prodloužené produkty. Bohužel, oni budou shromažďovat všechny nečistoty na stylovém lemu. Kromě toho musí být srst zavřená a nefoukaná. Tyto nuance jsou zvláště důležité v pozdním podzimu a na jaře.

Během těchto období muži preferují mírně tlumené barvy. Příliš tmavé barvy však ztmaví obraz. Doplňkové doplňky ve formě šátků a klobouků nebudou zbytečné. Měly by být také kombinovány s celým souborem.

Zima

Kabáty na chladnou sezónu by mu měly sedět. Nezanedbávejte pevné výrobky s dobrou podšívkou. Základní materiál nátěru by měl být také teplejší a odolný proti větru.

Jedním z hlavních oděvů oblečení může být kožešinový obojek. Zapomeňte na stereotypy, že tento detail je součástí pouze ženského obrazu. Také by bylo hezké vypadat hluboké kapuce, zdobené načechranou hromádkou na okrajích. Mohou být hozeny na hlavu ve sněžení nebo na velmi větrný den.

Barevné věci vždy zvednou náladu, takže i tmavé odstíny zvítězí nad černou. V zimě mnoho lidí dává přednost těmto tónům.

Populární styly a modely

Single breasted

Jednobarevný kabát lze bezpečně přičíst klasice. To je považováno za velmi univerzální a hodí většinu oblečení. Kromě toho může být nošeno bez rozepnutí.V tomto formátu vypadá věc velmi výhodně a stylově.

Nejčastěji je výrobek zdoben otočným límcem a malým výstřihem. Kapsy mohou být rovné a diagonální. Jakékoliv kovové knoflíky nebo náramky budou vypadat hloupě a podivně. Většina jednobarevných kabátů miluje klasické věci.

Dvojité breasted

Tento styl je zdoben dvěma řadami knoflíků a dvojicí širokých stran. Můžete si zapnout dvouřadový kabát, jak chcete. V lidech se takové svrchní oděvy nazývají armáda, protože to velmi připomíná formu vojáků. Výrobek nejčastěji zdobí otočnou bránu širokými klopy.

Tento model nebude jako všichni mladí lidé. Navíc, tento outfit velmi často vyjde z módy, pak se vrátí. Tato věc proto není vhodná jako základní šatní skříň.

Vybaveno

Nasazený kabát by neměl být zcela v souladu s postavou, ale zaměřit se pouze na pas. Velmi často se k tomu používá nejen speciální řez, ale i pás. Límec může být zcela odlišný, ale „stojan“ je považován za nejběžnější.

Délka by neměla být pod koleny, jinak bude váš obraz vypadat zženštile.

Přizpůsobený výrobek nemá rád extra detaily a světlé barvy. Měla by být diskrétní a jednoduchá. Ne všichni muži tento styl milují, protože to nepovažují za univerzální.

Anglicky

Anglický styl má oficiální název - "Chesterfield". Tvrdí se, že toto jméno získala na počest jednoho ze zástupců grófské rodiny.

Obvykle anglický kabát má jeden prsa design, ale v některých výjimkách dvojitý-breasted je používán. Známý výrobek se vyznačuje skrytou sponou a dvěma bočními kapsami. Nad pravou je obvykle další malá kapsa a může být také na hrudi. Křupavé klopy a mělký výstřih vhodně doplňují tento oděv.

Francouzský kabát

Tento model lze charakterizovat širokými klopy a třmenem na zádech. Ramena jsou často zdobena ramenními popruhy a manžety rozeznávají malé pásy.

Klasický styl by měl být dvouřadový se dvěma řadami tlačítek. Většina možností také zdobí pás s kovovou přezkou. Samotný kabát však má volný střih a mírně uvolněný střih. Vypadá to stylově a mládí. Nejvhodnější je především pro pozdní jaro nebo začátek podzimu, protože je rád šitý z tenkých materiálů.

S kožešinovým límcem

Velmi relevantní a stylový formát pro chladné období. Můžete si koupit kabát, který vám bude sloužit několik sezón. K tomu potřebujete najít variantu s odnímatelnou kožešinou. Tyto modely jsou velmi časté, takže vaše hledání nebude trvat dlouho. Navíc takové tajemství může úplně změnit věc.

Samozřejmě, že nejelegantnější vypadá přirozená hromada. Dává výrobku luxusní vzhled a vysoký stav. Kožešina by měla být hladká, protože je to on, kdo dokáže srst proměnit.

Se stojáčkem

Vysoká, stojící brána vypadá poněkud zvláštní a někdy dokonce kazí svrchní oděvy. Nejlepší je najít možnost, která bude schopna se transformovat. Obvykle se otáčí ze stojanu na otočný límec.

Tento zajímavý detail je však velmi užitečný v chladném období. Koneckonců, tento prvek dokonale zakrývá krk a dává příležitost vyhnout se foukání.

Plášť se stojanem má nejčastěji osazený střih, který je velmi oblíbený pro doplnění pásu. Takové modely budou vypadat vhodně s délkou ne nižší než kolena.

Park

Park může být nejen sportem, ale i klasickým modelem. Obvykle je šitý na stejném řezu jako populární model, ale ze zcela jiného materiálu. Velmi často je doplněna koženými vložkami.

Tento kabát může být bezpečně přičítán sportovní eleganci. Jeho charakteristickým rysem je zip a hluboká kapuce, často zdobená kožešinou. Taková věc by vypadala trapně s oblečením v klasickém stylu.

Bombardovací kabát

Typicky, tento model má zkrácený styl, který v řezu se podobá bundě. Materiály však plně ospravedlňují jeho příslušnost k klasickému svrchnímu oděvu.

Bunda bombardéru má dvouřadový styl, který se vyrábí ve dvou řadách knoflíků. Brána je často přeměněna z rozestavení na postavení. Jedním z předpokladů je malé pletené dno. Boční hrany by měly tvořit pouze částečně. Mnozí designéři rádi tento model doplňují, nejsou příliš nápadné nárameníky.

Nadměrné

Jedná se o kabát z volného řezu, který má vypouklá ramena a široký pas. Je dvouřadový, takže jako obvykle je zdoben dvěma řadami spojovacích prostředků. Nicméně, nejvíce stylový to vypadá v unzipped verzi. V tomto formátu ji mladí lidé rádi nosí.

Zámořské se nelíbí žádné další prvky, které jen přidávají na jeho objemnost. Styl má otočný límec a výstřih do V. Předpokládá se, že většina tohoto produktu ocení mládež. Většina starších mužů bude v tomto oblečení vypadat směšně.

Vojenské

Přeloženo z angličtiny, „armáda“ je vojenská. Kabát v tomto stylu je označován jako sako. Námořníci byli první, kdo začal nosit tento styl, a o něco později se hrách stal součástí každodenního života.

Jedná se o dvouřadový kabát se širokými a ostrými klopami. V klasické verzi by měla být knoflíky kovová, ale nyní je rádi nahradí kostními. Totéž platí pro barvu tohoto originálního modelu. Základní zbarvení hrachu je tmavě modré nebo špinavé zeleně. Kamufláž je nejoblíbenější mezi mladými lidmi.

Atletický

Sportovní kabát má nejčastěji rovný nebo volný střih. Je zdobena kapucí a pás je nahrazen upevňovacími tkaničkami. Ujistěte se, že jsou tam kapsy a různé upevňovací prvky. Mnoho modelů je zdobeno aplikacemi a neobvyklými prvky.

Nestandardní materiál charakterizuje především sportovní styl. Nejběžnější je pláštěnka. Ne vždy se však chlubí sama. Rádi s ní spojují nekompatibilní materiály, které nám připomínají, že máme kabát a ne bundu.

Povlak

Tento model vstoupil do každodenního života z formy armády. Obvykle se jedná o přísný kabát, který je vyroben z vysoce kvalitního hustého materiálu. Na zadní straně je záhyb a krátký pás, který nechodí na přední stranu.

Jedná se o dvouřadový styl s kovovými knoflíky, které postupně vystupují z módy. Brána se širokými klopami může být zvednuta, pokud fouká silný vítr. Nejčastěji má kabát délku pod koleny.

Polo

Polo začíná svůj příběh ze stejné hry. Jakmile britští důstojníci použili tento kabát jako oteplovací oblečení mezi stranami. O něco později se však tento styl zamiloval do Američanů a poté do celého světa.

Má rovný řez a standardní délku těsně pod koleny. Tam jsou často dva nebo tři řady tlačítek na stranách, stejně jako náplast kapsy. Odbočka má široké klopy, které jsou často zdobeny malými pruhy. Někdy má tento oděv opasek. Klasický odstín pólu je béžový.

Raglan

Tento kabát byl pojmenován po Fitzroy James Henry Somerset, baron Raglan, který bojoval v bitvě u Waterloo a nosil tento styl. Jeho hlavní rys je považován za rukávy, které mají jeden celek s rameny.

Věc má rovný střih a vratnou bránu, která často není doplněna výstřihem, ale mírně zakrývá krk. Jedná se o jednobarevný kabát, který je zdoben malými pásy na manžetách. Výrobek nemá rád zbytečné díly a prvky.

Duffle kabát

To je jeden z nejstarších stylů, který, stejně jako mnoho modelů, k nám přišel z vojenské uniformy. Jeho největší výhodou byla délka lýtek a velmi tlustá vlna, ze které byl šitý duffle kabát.

Samozřejmě, délka se může lišit stejně jako materiál.Nicméně, srst je vždy zdobena hlubokou kapucí, která byla předtím nosena přes vrchol čepice. Dřevěné knoflíky, které jsou vyrobeny tak, aby se daly snadno upevnit i velmi mraženými rukama, jasně charakterizují duffle kabáty.

Pláště velkých velikostí pro obézní muže

Naštěstí nyní existuje tolik různých stylů a forem, že i velmi plnohodnotný člověk najde pohodlný a stylový kabát.

Jeden z nejvíce módních a společných možností je považován za nadrozměrný model. Tato věc má vypuštěné rukávy a volné nošení. Výrobek nevydává siluetu vůbec, ale pouze změkčuje prominentní místa. To je důvod, proč v takovýchto svrchních oděvech bude těžké vaši postavu rozpoznat.

Dobrá volba by byla kabát přímého střihu, který velmi jemně chodí kolem pasu a vytváří jednu hladkou linii.

Tmavé odstíny samozřejmě pomáhají vizuálně korigovat tvar. Pokud jde o výtisky, doporučujeme zvolit svislý pás. Je schopen vizuálně snížit hlasitost.

Módní trendy

Správný styl je patro případu, protože hodně záleží na jiných nuancích. Existují určité módní trendy, které se mění každou sezónu. Musí být dodrženy, pokud chcete vypadat stylově a moderně.

Délka

Dlouho

Maxi je v současnosti jedním z nejpopulárnějších trendů. Kabáty mohou dosáhnout telat nebo dokonce kotníků. Velmi záleží na vašem základním stylu, stejně jako na dopravních prostředcích.

Pokud máte auto, pak se tato možnost bude líbit. Mnoho mužů sundá věc, aby se cítili volněji, když se interiér zahřívá.

Je nepravděpodobné, že ti, kteří cestují veřejnou dopravou, ocení kabát na podlaze. S největší pravděpodobností budou sbírat stopy jiných lidí a křičet na ulici. Je lepší se podívat na midi, který sotva dosahuje kolen. Tento formát vypadá velmi stylově a zároveň prakticky.

Nesrovnatelnou výhodou je, že je v takovýchto oděvech velmi teplý, zejména v zimě.

Krátké

Krátká srst je vybrána mnoha mladými lidmi, kteří milují pohodlí a svobodu pohybu. Samozřejmě, tato možnost je mnohem pohodlnější, i když je v ní snazší zmrazit.

Obvykle je taková délka určena myšlenkou stylu. Například kabát bombardéru by měl být zkrácen a namontovaný řez by neměl končit pod koleny.

Kromě toho jsou tyto modely méně špinavé, protože srst se nejčastěji nosí v takových obdobích.

Mnoho mužů, kteří nosí obleky dávají přednost této konkrétní délce. Vypadá nejvhodnější volba, která sotva dosáhne středu stehna.

Délka kolena

Snad tento formát může být bezpečně přičítán klasice, která nikdy nevyjde z módy. Výrobek pokrývá všechny části těla, které v chladném období obvykle zmrazují. Vypadá to rezervovaně a trochu skromně, ale některé styly mohou tuto rigoritu zředit.

Kabáty na kolena nejčastěji nosí dospělí, sebevědomí muži. Mohou takovou věc zkombinovat nejen s obchodní, ale také s neformálním stylem.

Materiál

Vlna

Vlna obvykle sestává z přírodního materiálu, ke kterému rádi přidávají různé syntetické nečistoty. Kombinované tkaniny se nazývají vlněná směs.

Za prvé, toto plátno je lepší než mnoho schopných udržet teplo. Je odolný vůči jakémukoliv znečištění, ale není třeba ho žehlit. Vlna je vodotěsná, ale snadno absorbuje páru, což je důvod, proč schne tak dlouho. Tento unikátní materiál je navíc vzduchotěsný. Takže se silným větrem bude teplo.

Tweed

To je jedna z odrůd vlny, která zdobí malou hromadu. Tweed šíleně trvanlivý, a proto trvanlivý. Kromě toho tento materiál neumožňuje vlhkost a vzduch. Udržuje teplo i v nejchladnějším dni.

Kromě toho je tato tkanina velmi příjemná pro tělo díky své měkkosti a přesto je beztíže.Další důležitou výhodou je skutečnost, že tvídový kabát není pomačkaný. A nejde o to, že by nemělo být žehleno, ale ve své čisté podobě v jakékoli situaci.

Downy

Nejčastěji, dolů náplň plněná pláštěnka. Tato tkanina se pyšní vynikající vzduchotěsností a schopností odpuzovat vlhkost. V tandemu s dolů je vytvořen nejlepší tepelný efekt. Takový výrobek vás může zahřát i v těch nejtěžších mrazech. To je důvod, proč mnoho mužů dává přednost této možnosti.

Pleťová srst nemusí být velmi objemná a objemná. Často můžete vidět tenké modely podzimu.

Denim

Denimová vrstva může být jednovrstvá a izolovaná. Proto je tento styl nejvhodnější v pozdním jaře, na podzim a v létě. Denim byl v módě po velmi dlouhou dobu, což znamená, že taková věc by byla vhodná v každém ročním období. Dobře se hodí k běžnému nošení.

Denimový materiál je šíleně trvanlivý a hygroskopický. Pokud chcete, aby věc lépe udržovala tvar, vyberte si kabát s velkým podílem bavlny. Syntetická vlákna činí tkaninu pružnější.

Prošívaná

Prošívaný kabát se nejčastěji chlubí vodotěsnými tkaninami. Tyto materiály jsou schopné chránit před větrem a vlhkostí. Steh značně zdobí takové věci a dává jim nějakou chuť.

Pokud se rozhodnete koupit takový kabát, pak mějte na paměti, že velké položky jsou nyní v módě. Velké čtverce budou vypadat velmi stylově a originálně. Co se týče malých stehů, to něco zjednodušuje a není tak teplé.

Kašmír

Ano, nejde o nejlevnější kabát, ale rozhodně to stojí za pozornost. Kašmír je vyroben z dolů horských koz speciálního plemene, které se nevybírají velmi často. To způsobuje náklady na zboží. Konec konců, kašmír se ukazuje neuvěřitelně měkký a jemný. A pořád je v pohodě.

Takový produkt je rozhodně užitečný pro podnikatele s vysokým statusem. Koneckonců, kabát kašmíru vypadá velmi drahý a prestižní. Vyžaduje však zvláštní péči. Je bezpečnější a bezpečnější čistit předmět.

Kůže

Šíleně módní materiál pro svrchní oděvy. Kožený kabát vypadá neuvěřitelně stylově a zároveň odvážně. Může se pochlubit trvanlivostí, odolností proti vlhkosti a schopností chránit před větrem.

Nicméně, někteří muži považují tento materiál za vulgární, aby srst. Pokud si to myslíte také, vaše víry se snadno mění. Doporučujeme věnovat pozornost kombinovaným materiálům. Kůže se dobře hodí k velkému množství tkáně. Doplňuje je a činí obraz velmi originálním a stylovým.

Drape

Jeden z nejběžnějších materiálů pro svrchní oděvy. Drap má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Plátno je velmi odolné vůči různým nečistotám, které se snadno čistí štětcem. Není to foukané větrem, ale není to úplně tolerovat mokré počasí.

Plášť této tkaniny bude mít svůj tvar po dlouhou dobu, což vám dává jasnou siluetu. Nevýhodou je skutečnost, že vrchní oděv je poměrně těžký. Nicméně, pro silné mužské ramena takový nuance je naprosto bezvýznamný.

Aktuální barvy a výtisky

Béžová

Jeden z nejlepších odstínů na kabát. Nejvhodnější pro teplé počasí, protože je velmi značkový. Hodí se k mnoha barvám a výrazně osvěžuje člověka.

Černá

Klasický základní odstín, který nikdy nevyjde z módy. Svrchní oblečení dělá elegantnější a přísnější. Černý kabát je jednou z nejdůležitějších věcí, které musí být v šatníku každého muže.

Brown

Krásná barva, která bude vždy vhodná. Doplňuje spoustu věcí, což je činí zajímavějšími. Nyní je nejmodernější odstín považován za "hořkou čokoládu".

Šedá

Šedá barva je jedním z nejpraktičtějších. Snadno se kombinuje s různými barvami a styly.Tlumený tón téměř nikdy nevyjde z módy. Proto je vrchní oděv v této barvě základní.

Modrá

Tato sezóna je nejoblíbenější tmavě modrý odstín. Vypadá to trochu přísně a zdrženlivě, ale stále není tak nudné a ponuré jako černé. Může se pochlubit praktičností a všestranností.

Bílá

Muži obvykle obcházejí oslňující bílou barvu, preferují šedavě bílé a slonovinové odstíny. To je volba pro lehké pláště, které vypadají nejlépe v létě.

V kleci

Geometrické tisky jsou jedním z nejpopulárnějších trendů. Velký vzor vypadá nejlépe na vlněných látkách a na tenkém plátně je malý. Vícebarevné čtverce zředí jakýkoliv outfit.

Červená

Ne každý bude vyhovovat červené barvě. To velmi přitahuje pozornost a vypadá docela odvážně. Věnujte pozornost polotónům této barvy. Vypadá velmi hodný burgundský odstín.

Zelená

Mnoho odstínů zelené není nyní v módě, ale rozhodně se nedotklo tmavozeleného tónu. Jeho sytost zajistí, že každý kabát bude naprosto stylový. Vypadá to drahé a velkolepé.

Pruhované

Další populární geometrický tisk, který často zdobí svrchní oděvy. Nejlepší kombinace černo-bílých a šedo-černých pruhů. Mimochodem, tento vertikální vzor vizuálně odstraňuje několik centimetrů v pase.

Jak si vybrat

Hodně záleží na stylu vašeho šatníku. Koneckonců, pokud stále jdete v oblecích, pak se vám samozřejmě nebude hodit sportovní kabát. Je nutné, aby oblečení bylo kombinováno s většinou oblečení.

Vždy věnujte pozornost materiálu a kvalitě výrobku. Vysoce kvalitní tkanina, která obsahuje minimum nečistot, se může pochlubit nejlepšími vlastnostmi. Pokud chodíte hodně pěšky, potřebujete nejteplejší a nejpraktičtější kabát. Nakupujte věci od spolehlivých výrobců, kteří vám slibují dobrou životnost materiálu.

Nejlepší je alespoň jednou investovat do drahého a kvalitního kabátu, který vám bude sloužit mnoho let. Hlavní věc je, že to byl klasický styl a barva.

Co se týče obrázku, je zde také několik tipů. Pro muže s širokými rameny jsou vhodnější výrobky se širokými klopy a pro miniaturní mladé lidi s úzkými. Nezapomeňte, že volný řez může vizuálně skrýt některé nedostatky. Obraz může také ovlivnit délku. Maxi je nejvhodnější pro vysoké mladé lidi a krátké modely vizuálně prodlužují nohy těch, kteří to potřebují.

Co na sebe

Rovný střih kabátu se bude dobře kombinovat s oblekem a zároveň štíhlými džíny v tandemu s svetrem. Vlněný jednobarevný kabát bude vypadat skvěle módní kalhoty s účastí. Nahoře můžete nosit můstek nebo tričko.

Děravé džíny a volný top vypadají skvěle s nadměrným kabátem nebo pláštěm. Pravidelné běžné nošení je vždy skvělá kombinace se styly jako je duffle kabát.

Ti, kteří milují volný styl, si zamilují park a sportovní kabát. Lze je dokonce kombinovat s trikotem a olympijskou košili.

Nejdůležitějším bodem v kombinaci věcí je správná kombinace stylů. Omezené modely budou vypadat skvěle s oficiálním oblečením a sportem s pohodlnými každodenními věcmi.

Příslušenství

Mnoho mladých lidí neradi nosí klobouky, ale marně. Nyní existuje spousta módních modelů čepic, které mohou doplnit kabát.

Jedním z nejmodernějších modelů je sportovní styl, který je často zakrytý. Vypadá dobře ve spojenectví s přísným svrchním oblečením. Hlavní věc je, že boty s ním ve stylu. S naprosto podobným způsobem, čepice s účastí a klobouky jdou dobře dohromady. Čepice doplňují ležérní styl.

Hodně dokáže opravit krásný a kvalitní šátek. S volnými modely můžete nosit snood nebo široké stoles.Classic miluje skromné ​​možnosti, skryté pod límcem.

Boty

S teplejšími možnostmi kabátu jsou boty dokonale kombinovány. S jednoduchým každodenním kabátem můžete nosit běžné krajkové boty, které nemají příliš velkou plošinu. S klasickým kabátem bude chelsea vypadat skvěle a dodá obrazu eleganci.

V teplém období, klasické oxfords nebo mokasíny budou vyhovovat rovně řezané modely. S pláštěm bombardéru nebo zákopem, tenisky a tenisky s plochou podrážkou vypadají dobře.

Novinky značky

Slavná značka Hugo Boss představila další kolekci kabátů, která je plná klasických rovných modelů. Převažují tmavé odstíny.

V takových obchodech jako H & M a Zara najdete spoustu protáhlých modelů, které nemají nic zbytečného. Všechny produkty se mohou pochlubit elegancí a nádhernou kombinací materiálů.

Značce Ostin dominují upravené styly, které jsou často zdobeny pásem. V mužských aktualizacích více šedé a černé odstíny.

V nové kolekci Montgomery je mnoho modelů duffle kabátů. Převažují hnědé a šedé odstíny. Jedním z hlavních materiálů je kašmír.

Tom Tailor a S. Oliver se mohou pochlubit novinkami klasického opotřebení. Oboustranný límec a tmavé, ale nasycené barvy potěší mnoho mužů.

Recenze známých výrobců kabátů

Mnoho mužů tvrdí, že je lepší koupit si dobře známé značky, které slouží několika sezonám než možnosti, které se rozpadnou za měsíc.

Tvrdí, že Prada a Gucci jsou považovány za jednu z nejkvalitnějších značek. Tyto známky jsou k dispozici téměř v každém městě. V teplých obdobích jsou často prezentovány se slevou.

Z levných modelů jsou YMC, Zara a Guess nejcennější. Mohou se také pochlubit dobrou kvalitou a slušnými styly.

Pokud jde o zimní kabáty, mnozí preferují Moncler a Massimo Dutti. V Pull Bear a Bershce je spousta možností pro poloviční sporty, ale většina mladých lidí říká, že tyto produkty jsou na jednu sezónu.

Stylové obrázky

  • Dobrým příkladem toho, že srst je přímým střihem, se dobře hodí tenisky a ležérní džíny. Klasická spojka činí obraz formálnějším.
  • Bunda bez přezek se nejlépe kombinuje s klasickými obleky. Muž vypadá stylově a elegantně.
  • Krátký plášť vlny doplňuje čepici sportovního stylu. S tímto každodenním způsobem perfektně kombinuje.
  • Na plášti mladého muže, který je zdoben kožešinovými klopami. Hladká černá hromada je velmi stylová v kombinaci s tmavě modrým produktem.
  • Věnujte pozornost tomu, jak světlý odstín tohoto muže osvěžuje. Módní prodloužená srst je velmi zdobená jednoduchými džíny a svetrem.
  • Vynikající příklad kombinace jasných kalhot s přísným a tmavým svrchním oděvem. Překrývající se barva obuvi a tašek také dobře zapadá do těchto kontrastů.
  • Klobouk a klasické kalhoty mají jeden odstín, který okamžitě zachytí oko. Tento harmonický obraz je vytvořen v jednom měřítku. Tento mladý muž má jasnou chuť.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky