Krátký pánský kabát

Krátký pánský kabát

Vlastnosti

Pánský kabát je jednou z variant pánského svrchního oděvu. Muži sledují slušnost svého vzhledu na rovnoprávném základě se ženami. S největší pravděpodobností to vysvětluje zvláštní pozornost a popularitu kabátů pro muže v poslední době.

Hlavním rysem krátké srsti je, že je vhodný jak pro dospělé muže, tak pro mladé. V klasickém kabátě budete vypadat striktně, solidárně a zajímavě. Kabát nikdy nevyjde z módy, proto každý rok módní návrháři představují nové, vylepšené modely.

K obleku

Když si koupíte kabát, musíte vzít v úvahu váš styl, to znamená, zda vyhovuje vašemu oblečení. Pokud jste fanouškem klasických obleků, pak je nejlepší volbou kabát pro vás.

Volba modelu srsti závisí na vaší výšce. Vysokí muži často volí dlouhé kabáty. Nejčastěji se jedná o muže ve věku. Mladí lidé dávají přednost krátkým možnostem. Krátká srst má své výhody: v krátké srsti je vhodné sedět za volantem; krátká srst je méně pravděpodobná, že bude špinavá než dlouhá.

Krátká srst je tedy volena hlavně muži krátkého vzrůstu. Pokud je však člověk vysoký, neznamená to, že by mu krátká srst nevyhovovala. Hlavní věc, kterou si vybrat vhodný styl.

Populární styly a modely

Vybaveno

Osazený model kabátu je ideální pro muže, kteří chtějí trochu upravit horní část figurky. Model má přizpůsobený střih. Kabáty zvýrazňují linii pasu, ale ne pevně, a nezdůrazňují žaludek. Těsné modely jsou lepší pro ty, kteří mají ideální postavu. Univerzální model je plášť typu kabátu, těsně pod hýždě.

Dvojité breasted

Dvouřadé přehozené modely padnou mužům s jakýmkoliv typem postavy a vzhledu. Dvouřadový kabát modely budou vyhovovat jak klasické formální oblek a džíny a sportovní kalhoty. Styl kabátu může být jednoduchý nebo například světlými vložkami. Zvláště pohodlné jsou dvouřadé kabáty. S pomocí dvouřadového kabátu můžete vytvořit obchodní image pro práci a jasný obraz v neformálním stylu.

Skutečné barvy

Šedá

Šedá, na rozdíl od černé, nevypadá tak přísně. V této šedé srsti bude vypadat perfektně s klasickým oblekem a botami. Více často než ne, aby se vytvořil ležérní vzhled, muži dávají přednost kabát šedé. S šedou je snazší experimentovat. Můžete kombinovat hubené džíny, mokasíny a sportovní cvičení s šedým krátkým kabátem.

Černá

Černá barva je neměnná klasika. Černá barva je vhodná pro oblečení jakéhokoliv stylu. Krátký černý kabát by měl být v šatníku každého muže. Černá barva dodá vašemu vzhledu eleganci a trochu přísnosti. Černý kabát je perfektním doplňkem klasických kalhot, bundy a klasických bot. Navíc, z roku na rok návrháři představují velké množství různých modelů. Proto si můžete snadno vybrat kabát, který vám vyhovuje.

Černý kabát je také vhodný pro vytvoření neformálního vzhledu. V tomto případě může být srst kombinována s džínové kalhoty, tenisky a tenisky. Mějte však na paměti, že to, co si pod kabát položíte, by mělo být monotónní. V tomto případě bude obraz harmonický.

Materiály a povrchové úpravy

Pro šití srsti používají designéři vysoce kvalitní materiály, které jsou obzvláště odolné.Kabáty jsou rozděleny na letní, zimní a demi-sezónu, na rozdíl od sezóny.

Letní kabáty. Letní kabáty jsou vyrobeny z lehkých prodyšných materiálů, které nepotřebují zahřívání.

Celokovový povlak. Pro výrobu polodrahokamů s použitím bavlněných tkanin a kůže. Velmi oblíbené byly loni velveteenské kabáty s velkými fleeci. V této sezóně zástupci silnějšího pohlaví preferují modely z kůže a vlny.

Zimní kabáty. Pláště na zimu jsou vyrobeny z materiálů, které zahrnují vlnu. Vlna si udržuje teplo lépe než jakákoliv jiná tkanina a zároveň umožňuje pokožce dýchat.

Nejčastěji se srst zdobí různými knoflíky. Nicméně, to je docela běžné modely s koženými vložkami, kapsy jasných barev, vložky v podobě ikon a emblémy.

Stylové obrázky

  • Krátký tmavě šedý kabát. Srst je vyrobena z vlněného materiálu. Má čtyři kapsy: dvě hrudi, dvě obyčejné strany. Srst je zdobena knoflíky na rukávech, ramenou a límci. Srst se hodí jak do klasického obleku, tak do denimových kalhot.
  • Jednoduchý plášť rovný střih, hnědý. Tento plášť je upevněn jedním tlačítkem, má po stranách dvě kapsy. Kabáty se nejlépe kombinují s klasickým oblekem v černých nebo pastelových barvách. Můžete dokončit vzhled klasickými lakovými botami.
  • Srst je jasně žlutá. Samozřejmě, že kabát světlé barvy si užijí ne každý. Nicméně, designéři pokaždé ve svých sbírkách kabátů různých barev. Žluté kabáty lze kombinovat s tmavými kalhotami a roláky.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky