Dámský kabát z vlněné vlny

Dámský kabát z vlněné vlny

Vařená vlna není ve své kvalitě horší než u jiných moderních modelů. Teplé a stylové kabáty tohoto materiálu postupně získávají na popularitě, objevují se ve sbírkách mnoha designérů.

Co je to vařená vlna

Vařená vlna je speciální typ tkaniny, který se vyrábí pomocí speciální techniky tkaní nití. Nejčastěji z tohoto materiálu vytvářejí vesty, kabáty nebo vesty. Jeho vzhled vařené vlny se podobá plsti.

Technologie tvorby tohoto materiálu se zachovala od středověku téměř beze změn. Dělají vařenou vlnu a obarvují hotovou látku v mýdlové vodě.

Do roztoku se nepřidávají žádné další chemické prvky. Tkanina je natřena po úplném zpracování. Vzorky se aplikují na barvenou tkaninu. Po úplném zpracování se získá vysoce kvalitní teplá tkanina.

Vařená látka se vyrábí hlavně v Rakousku, ale na jihu Ameriky se vyrábí i velké množství materiálu. Další název tohoto materiálu je „loden“, tj. V doslovném překladu z německé „vlasové tkáně“. Pod tímto názvem je materiál znám v Rusku.

Klasická barva loden je modravě zelená. Ale dnes je zde mnoho dalších barev, mezi kterými určitě najdete něco pro sebe.

Výhody

Plášť vařené tkaniny má mnoho výhod. Tento materiál je velmi teplý, což znamená, že vrchní oděv lze nosit od poloviny podzimu do začátku zimy. Tkanina samotná je vysoce kvalitní a trvanlivá. V kabátě vařené látky, můžete chodit v dešti nebo sněžení, protože tkanina se navlhčí na dlouhou dobu a nedovolí vítr přes.

Plášť vařené tkaniny je také velmi plastický a perfektně se hodí na postavu, což zdůrazňuje všechny jeho výhody.

Populární modely

Přítomnost velkého množství modelů kabátu vařené vlny na rozdíl od sebe navzájem umožňuje každé dívce a ženě vybrat si něco pro její styl a postavu.

S pásem

Elegantní plášť vařené vlny, jak již bylo zmíněno, sedí na obrázku velmi dobře. Ale pro více elegantní vzhled, můžete jej doplnit pásem ze stejného materiálu jako samotný kabát. Pás může být úzký i široký, což účinně doplňuje obraz a činí jej jasnějším.

Unlined

Podsazené podzimní kabáty jsou velmi lehké a pohodlné. Nebudou vás ohřívat v divokých mrazech, ale perfektně padnou na podzim. Nekrytý kabát je vhodný pro mladou dívku a zralou dámu.

S kapucí

Funkční kapuce může doplnit kabát z vařené vlny. Srst tohoto střihu je velmi pohodlná, protože vás ochrání před povětrnostními vlivy, i když doma zapomenete na klobouk a šátek. Vařená vlna nepropustí vodu, takže ani chůze v dešti v takových šatech nebude pro vás děsivá.

Plíce

Na začátku podzimu a na jaře jsou lehké kabáty z vařené vlny dokonalé. Vyberte si model příjemné pastelové nebo světlé barvy a dokonale doplní váš šatník, který byl aktualizován na změnu ročních období.

Kdy a s čím nosit

Srst převařené vlny dobře vyhovuje téměř všem věcem. Lze jej nosit s elegantními šaty nebo sukněmi as jednoduchými džíny. Jelikož však srst patří do seznamu klasických věcí, nejlépe se hodí do obrazů v oficiálním stylu.

Z bot je nejlepší zvolit čisté boty nebo kotníkové boty s podpatky. Přidáním lukem na základě kabátu z vlněné vlny s teniskami nebo hrubými šněrovacími botami získáte zajímavý neformální vzhled.

Z příslušenství stojí za to si vybrat šátek nebo tippet vhodný pro kabát, stejně jako pohodlnou tašku nebo batoh. Pro chladné počasí je třeba posunout luk rukavicemi z textilií, vlny nebo kůže a kloboukem.

Srst převařené vlny je vhodná pro nepříliš chladné počasí. Můžete ji nosit od poloviny podzimu až do zimy, až do mrazu. Doporučuje se nosit nenakrytý kabát s teplým svetrem, aby nedošlo ke zmrazení.

Stylové obrázky

Na základě světle hnědého kabátu můžete vytvořit elegantní městský luk pro začátek podzimu. Na sobě nadměrnou srst nad černými kalhotami a tmavým svetrem budete zdůrazňovat výhody svého vzhledu s kontrastem. Hubené kalhoty se perfektně hodí na boty s tenkou patou.

Stylový a mládí vypadá jasně modrý kabát z vařené vlny. Takový nasycený přízvuk je dobře zředěn monochromatickým monochromatickým lukem, který se skládá z černých kalhot a bílé mikiny. Crossbody taška doplní obraz, zdůrazňovat jeho demokracii a jednoduchost.

Modely značek

Lebetti

Světlé a stylové kabáty najdete ve sbírkách od společnosti Lebetti. Návrháři této značky pravidelně potěšují své mladé fanoušky kabátů v módních barvách. Můžete například najít modrý, fialový nebo růžový kabát z vařené vlny.

Ethnoart

Kabáty značky Etnoart ještě nezískaly mnoho slávy, ale kupujícím se již podařilo ocenit vysokou kvalitu tohoto oblečení. Kvalitní nátěry vařené vlny od firmy Ethnoart se liší v originálním provedení. Otevřené švy, volné rukávy a přizpůsobená silueta se často nacházejí v dílech designérů Ethnoart.

Recenze

Pláště vařené vlny jsou populární mezi mnoha dívkami a ženami. Lehké a příjemné na dotek, výrobky z tohoto materiálu dobře sedí na obrázku. Vařená vlna nezpůsobuje alergie vzhledem k tomu, že chemikálie nejsou používány při výrobě nátěrových hmot.

Jedinou nevýhodou, kterou zaznamenali téměř všichni majitelé vařených vlněných kabátů, je, že je těžké se o takové oblečení starat. V případě nesprávného praní ztrácí srst svůj tvar a atraktivní vzhled. Vzhledem k tomu, že je nátěr kontaminován, je lepší ho vzít do čistírny. Oděvy z vařené vlny se však ponořují poměrně pomalu.

Plášť vařené vlny je skvělou volbou pro svrchní oděvy na podzim a v zimě. Doplňte svůj šatník a vy budete moci nezávisle vyhodnotit všechny jeho výhody.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky