Stříbrná liška

Stříbrná liška

Stříbrná liška

Přírodní srst byla vždy oceňována. Je schopen zahřát člověka v silných mrazech, stejně jako zdůraznit jeho sociální postavení a postavení. Obzvláště populární u žen má srst stříbrné lišky.

Tato srst patří k elitním odrůdám. Klasický je kabát s límcem nebo manžety ze stříbrné lišky, taková věc je vždy módní.

Kožešinové rysy

Lišky s černohnědou barvou jsou vzácným druhem zvířat, jejich správným názvem je liška stříbrná. Charakteristickým rysem stříbrné lišky je dlouhá a velmi svěží hromada. Kožešiny, krátké kožichy, vesty a klobouky jsou z těchto kožešin šité a límce.

Vzhledem k tomu, že skutečná srst stříbrné lišky je poměrně drahá, používá se místo ní liščí srst. Chcete-li koupit skutečnou stříbrnou lišku, musíte znát vlastnosti této kožešiny:

  • Vlákna stříbrné lišky jsou dlouhá a tlustá, pokud pozorně zkoumáte ochlupení, můžete vidět, že je trikolorní. Pile lisopesa, která je často vydávána pro stříbrnou lišku, malovaná ve dvou barvách;
  • Skutečná stříbrná liška nemůže být levná. Pokud vám bude nabídnuta srst za nízkou cenu, pak je to možná falešný nebo již použitý produkt;
  • Někdy výrobci snižují výrobní náklady, aby snížili výrobní náklady. Tato technologie umožňuje snížit náklady na výrobek a snížit jeho hmotnost.

Stříbřitá liška je rozmarná srst, s takovým kožichem by se mělo zacházet opatrně. Chcete-li udržet její vzhled po dlouhou dobu, nemusíte ho nosit při vysoké vlhkosti nebo příliš jasném slunci. Také produkty ze stříbrné lišky se nedoporučují pro dívky, které tráví mnoho času v autě.

Populární modely

Tradičně, kožich se nazývá produkt, který dosáhne kolena. Kratší nebo delší kožešinové svrchní oděvy se označují jako kožichy. Nejoblíbenější z žen má kabát s kapucí.

Pletené

Použití pletené kašmírové základny k vytvoření kožichu vám umožní vytvořit velmi krásné a stylové produkty. Princip výroby je velmi jednoduchý:

  1. Kožešinová kůže se rozřeže na tenké pásy rovnoměrné tloušťky.
  2. Připravené pásy kožešiny se přišijí na hotový kašmírový kabát. Směr může být horizontální nebo podélný.
  3. Hromadu stříbrných fox hromádky v jednom směru. Protože je poměrně dlouhý a silný, základní materiál se stává téměř nepostřehnutelným.

V této technice můžete vytvořit kabát jakéhokoliv střihu a délky.

Kůže

Pravá kůže a kožešiny jsou vždy dobře kombinované. Zvláště vítězná stříbrná liška vypadá na černém koženém kabátu. Hladký hladký povrch příznivě zdůrazňuje luxusní srst a stříbřitá liška začíná hrát s novými barvami.

Z pláštěnka

Moderní syntetické tkaniny umožňují velmi teplý zimní kabát. Jejich kožešinové ozdoby jsou kožešinové límce a manžety.

Límec ze stříbrné lišky je nejčastěji odnímatelný. To značně usnadňuje údržbu svrchních oděvů. Odnímatelné límce navíc umožňují vytvářet nové obrazy jednoduše změnou příslušenství.

Při rozpouštění

Tato technologie poskytuje konstruktérům větší volnost při navrhování výrobků. K šití srsti "v rozpouštění" se kůže rozřeže na velmi tenké pruhy kožešiny, ne tlustší než 1 cm, pak se znovu sešívají a vytvářejí nové textury.

Také v popularitě je nejoblíbenější technologie.V tomto případě se mezi jednotlivými pruhy kožešiny sešívají stejné tenké pruhy kůže nebo semiše. Výsledkem je zvýšení velikosti a zvýšení světelnosti.

Obě technologie mohou výrazně snížit spotřebu kožešin a tím i cenu výrobku.

Se stříbrnými kapsy na fox

Jedním z posledních módních trendů je kabát, jehož hlavní výzdobou jsou velké náplasti ze stříbrné lišky. Styl samotného kabátu je v tomto případě velmi stručný.

Stříbrný límec

Límec ze stříbrné lišky je klasickou zkouškou. Toto příslušenství může ozdobit kabát z roušky, kašmíru a jiných typů kožešin.

Jelikož je liška stříbrná drahá, je často pro výrobu hlavního produktu používána cenově dostupnější srst. Stříbřitá liška jde dobře s polární liškou a mutonem.

Jak si vybrat

Nejdříve musíte zvolit správný styl. Pokud je srst zcela vyrobena ze stříbrné lišky, pak bude poměrně objemná. Toto by mělo být vzato v úvahu při výběru. Takové produkty vypadají dobře na štíhlých ženách. Délka srsti stříbrné lišky by měla být buď velmi krátká, nebo naopak co nejdéle.

Můžete také čerpat z kombinované srsti, kde hlavní ozdobou je liška stříbrná a hlavní produkt je z jiného materiálu.

Než si koupíte kabát, musíte vyhodnotit kvalitu srsti. Pečlivě zvažujte klky, jejich barva může být odlišná, ale každé ochranné vlákno musí být tříbarevné.

Nejčastěji bude vlasový kořen šedý, uprostřed se změní na bílou a špička je téměř vždy černá. Je to tato přirozená barva, která umožňuje rozlišit přírodní stříbrnou lišku od padělku.

Jak a co nosit

Můžete nosit kabát ze stříbrné lišky s kalhotami, sukněmi a šaty. Vzhledem k tomu, drahé kožešiny je vždy elegance, zbytek sady by měla být uzavřena. Kožešiny a kožichy dobře nesedí s džíny, ani se sportovním oblečením. Výjimkou jsou velmi krátké modely pro mládež.

Volba obuvi je dána délkou srsti. Čím kratší je, tím delší budou boty. Můžete také nosit bodce, pokud se chystáte na večeři nebo jiné oslavy.

Při výběru rukavic a tašek je lepší dát přednost koženým výrobkům. Neměli by být nadměrné dekor, protože hlavní věc v sadě je stříbrný fox kožich.

Stylové obrázky

Chcete-li vytvořit stylový obraz, je třeba, aby byl harmonický a úplný. Všechny položky sady by měly být navrženy ve stejném stylu a barevném schématu.

Elegantní obraz pomůže vytvořit srst stříbrné lišky se siluetou ve tvaru písmene A a kapucí. S ním vypadají sofistikované boty nebo boty s tenkou patou.

Srst srsti je velmi populární v této sezoně. Neměl by se nosit s objemnými věcmi. V takovém kožichu je nejlepší nosit svetr a těsné kalhoty.

Krátké kabáty jsou ideální pro mladé a aktivní dívky. Toto je jediné oblečení, které může být oblečeno s džíny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky