Kabát od Huga Bossa

Kabát od Huga Bossa

Lidé, kteří ocení praktičnost, pohodlí, kvalitu a zároveň chtějí zdůraznit svůj status pomocí oblečení, často nakupují šatní skříně od jedné známé značky, která by po staletí potvrzovala bezchybnost jejich výrobků a nepřekonatelnou reputaci.

Jednou z těchto značek je německá módní oděvní společnost Hugo Boss. Téměř století historie, značka, která se již stala kultem, vydržela mnoho transformací a úprav, ale neztratila hlavní rys podnikání - ochota vždy držet krok s dobou a přizpůsobit se současným trendům. Chcete-li se dozvědět tajemství popularity značky, musíte se podívat do její historie.

O značce

Společnost Hugo Boss byla založena v roce 1923 a zdědila jméno zakladatele zpočátku na výrobu oděvů pro pracovníky a sportovce. Od začátku války, uniformy pro vojáky a armádu byly vyrobeny v továrnách Hugo šéfa. Již v poválečných letech začali vyrábět pracovní obleky pro pošťáky a pracovníky železnic, ale navzdory obrovskému rozsahu výroby zůstala společnost málo známá.

Kupodivu, ale značka získala celosvětovou slávu po odchodu svého zakladatele, nebo spíše v roce 1954, kdy Hugovi vnuci patentovali značku a vydali klasický pánský oblek. Dnes se společnost stala jednou z nejvlivnějších a nejúspěšnějších na světě.

Oblečení linky

Pod názvem známé značky se vyrábí hned několik oděvních řad:

  • Black Label - pánské šatní skříně, šité v klasickém stylu.
  • Orange Label - jednoduché a pohodlné oblečení pro každodenní nošení, ale ne sport.
  • Hugo - oblečení pro aktivní mladé lidi, kteří ocení praktičnost, ale chtějí vypadat stylově.
  • Baldessarini - elegantní šatní skříň položky pro večerní pohled.
  • Výběr je něco mezi klasickou a moderní sofistikovaností.
  • Green Label - sportovní oblečení pro golf.
  • Boss Woman - řada klasických kabátů a obleků pro ženy.

V roce 2014 se stal novým kreativním ředitelem Hugo Boss Jason Wu. Muž, který je nejoblíbenějším designérem Michelle Obama, dokázal učinit z nejnovější řady oblečení více originální. Zvláštní pozornost je věnována sbírkám oděvů, které spotřebitelé vždy oceňují.

Vlastnosti a výhody

Nejznámější kabáty z Hugo Bossu se vždy vyznačovaly přísným a demokratickým střihem a nejvýstižnějšími barvami, což je důvod, proč byli obzvláště oceňováni obchodníky. Současní mladí lidé mají rádi kabáty z této značky, protože jsou pohodlné a umožňují aktivní pohyb za každého počasí.

Neuvěřitelně teplé oblečení Hugo Boss je vyrobeno z přírodní velbloudí nebo ovčí vlny smíšené s kašmírem. Tyto materiály mohou být obsaženy v každém modelu v různých poměrech, takže jedna kopie může být nošena v chladném podzimním období a druhá v drsné zimě.

Přehled nejnovějších módních trendů

Modely kabátů z nejnovějších kolekcí nejsou v praxi praktičtější než ty předchozí, protože si zachovaly klasické rysy střihu - všechny stejné obojky nebo jednořadé obojky, dlouhé vtachnye rukávy, pohodlný zip ve formě hada s ventilem nebo knoflíky a délkou, která může dosáhnout kolena, být vyšší nebo pod ní. Ale některé zajímavé rysy v moderních modelech ještě existují.

Pro muže

Mužské modely kabátu Hugo Boss se staly více omezené, pokud jde o barvy a řez. Nemají žádné další díly a jsou doplněny buď sešitými kapsami, nebo kapsami s klopou.Pokud jde o rozsah barev, je standardní - černá, tmavě šedá, tmavě modrá, tmavě zelená a vínová.

Pro ženy

Modely kabátů pro ženy mají elegantnější střih a jsou často doplněny stylovým popruhem, který dává siluetu sofistikovanosti. Barevné schéma je rozmanitější, protože existují modely v barvách růžová, písková, fialová, hnědá, modrá. K dispozici je také kabát se zvířecími potisky.

Recenze

Lidé, kteří měli štěstí, že dostali pravý kabát z Hugo Boss, tvrdí, že věc je pohodlná a nosí se neuvěřitelně dlouho bez ztráty prezentace. Dokonce i podšívka, která je obvykle vždy třena, si zde zachovává svůj původní vzhled. Vzhled samotného kabátu je vždy tak všestranný, že pro něj je ideální téměř jakýkoliv prvek skříně.

Ale je tu jedna nevýhoda - musíte zaplatit spoustu peněz za kvalitu, zejména když se dolar stává dražší. Žádné další negativní komentáře týkající se Hugo Boss byly nalezeny, ale spotřebitelé jsou upozorněni, aby nezapomněli, že tato položka oblečení může být zkažena nesprávnou péčí. V žádném případě nelze prát v pračce. Je lepší postupovat podle pokynů na štítku pro suché čištění, aby se model značky poslal na suché čištění.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky