Kabát od Gotti

Kabát od Gotti

Domácí značky svrchních oděvů jsou důvěryhodné. Není třeba rozumět cizím jménům materiálů a pochybovat o pravosti věci, vše je jednoduché a jasné. Jednou z takových spolehlivých značek svrchních oděvů pro muže i ženy je společnost Gotti.

O značce

Běloruská značka Gotti začala svou existenci od roku 2008. Zpočátku společnost vyráběla oděvy pro muže, nicméně v roce 2014 byla také vydána řada dámských svrchních oděvů.

Navzdory malému počtu výrobců svrchních oděvů v Bělorusku Gotti přeceňuje ceny módních modelů a buduje poctivou politiku „ceny = kvality“. Když už mluvíme o kvalitě, nelze říci o koupi společnosti velkého množství italských tvídových tkanin, známý pro jejich trvanlivost a vynikající tepelné vlastnosti.

Vlastnosti a výhody

 • Vysoce kvalitní materiály pro nátěry - to je hlavní rys běloruské firmy Gotti. Slavné italské a čínské textilní továrny jsou pravidelnými dodavateli značky. Mezi materiály můžete najít mohér, panenskou vlnu (mladé merino), alpakovou vlnu a lamu.
 • Povlak Gotti obsahuje různé vměstky vlny. Podzimní modely jsou tedy velmi lehké a pohodlné, protože přítomnost vlny v nich je od 30 do 60%. Zimní modely se 100% obsahem jsou potěšeny vynikajícími tepelnými vlastnostmi.
 • Gotti neomezuje kupce barev. Kromě klasických odstínů můžete najít smaragdové, hořčici, tmavě modré a tlumené žluté materiály. Taková široká škála barev vytvořených tak, aby odrážely náladu každého zákazníka.
 • Společnost potěší své zákazníky jasným a pohodlným místem, stejně jako rozvoj maloobchodní sítě v Minsku.

Přehled nejnovějších modelů kolekce

V této sezoně společnost Gotti potěšila muže a ženy s čerstvými novinkami bund a kabátů, které obohacují modely o světlé tisky a detaily.

Pro muže

 • Muži v této sezoně nebudou moci zmrazit, protože zimní kabát z vlněné směsové tkaniny spolehlivě ochrání před zimou. Izolace ve formě polstrovaného polyesteru potěší nejen tepelné vlastnosti, ale také snadnost.
 • Mezi praktickými a stylovými doplňky v pánské kolekci mohou být kapsy s klopami a také kapsy na hrudi pro ruce. Styl kabátu v nejnovější kolekci se vyznačuje klasikou. Pohodlná délka do poloviny stehna bude vhodná pro motoristu. Mnoho modelů je doplněno kapucí, která odstraňuje pokrývku hlavy.
 • Pro mladé a energické lidi vytvořila značka Gotti stylovou kabátovou linii s prodlouženou siluetou a pohodlnou kapucí. Model je na zip a dekorativní knoflíky jsou jasným přízvukem.
 • Mezi modely pro mladé lidi, kteří dodržují konzervatismus v oděvu, vytvořila značka tenký styl. Průměrná délka, která pokrývá boky, umožňuje nosit model přes bundu a je vhodné podívat se do klasických obleků.
 • Barevná škála pánské kolekce v této sezóně je klidná a měřená. Černé barvy plynule proudí do šedé a jejich směs tvoří na srsti buňky a sotva znatelné pruhy, což modelu dodává ušlechtilost materiálů.

Gotti pro muže láká svým širokým zaměřením. Student a obchodní muž, muž, který cestuje nebo vede měřený životní styl, může najít svůj model.

Pro ženy

 • Gotti v nejnovější kolekci pro ženy se rozhodla odhalit svou ženskost a vytvořit romantický model s pásem kolem pasu. Stand-up límec a rovný střih, současně, přidat nějakou závažnost. V některých modelech z této série je k dispozici objemová kapuce, která vám neumožňuje zamrznout na den.
 • Nadměrná srst Gotti potěší svou jednoduchostí a minimalismem.Tento styl se vyznačuje volným střihem a možností stát se harmonickým v jakémkoli stylu rozhodnutí. Oříznutý kabát tak vypadá dobře s klasickým dnem, stejně jako s teniskami a botami ve stylu sport-chic.
 • Designéři značky znali volatilitu ženské duše a vydali kabát v různých barvách. Najdete zde jemnou melanž nebo klasickou černou, tmavě modrou, tyrkysovou a béžovou.

Je nemožné držet krok s módou, ale značka Gotti vám umožní zastavit toto nekonečné pronásledování tím, že najdete svůj vlastní nesrovnatelný styl v svrchních oděvech své značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky