Elis Coat

Elis Coat

O značce

Historie značky Elis vznikla v roce 1929 z továrny v Rostově na Donu. Zpočátku byla výroba založena na výrobě oděvů pro armádu. Od té doby začíná rychlý rozvoj značky. Během několika let přešel Elis na výrobu výhradně svrchních oděvů: pláště, pláštěnky a bundy.

Dnes Elis je celá síť obchodů s jednou značkou po celém Rusku a sousedních zemích. Oděvní výroba se již rozrostla na celou řadu oděvů: sukně, kalhoty, halenky, vesty a bundy. Obrovskou kategorií je osvědčená značka outdoorového oblečení.

Elis využívá nejnovější výrobní technologie, kvalitní tkaniny, pravidelně rozšiřuje výrobu a spolupracuje s mezinárodními společnostmi.

Zaměříme se podrobněji na známé Elisovy kabáty, které se vyznačují svou milostí a žensostí.

Vlastnosti a výhody

Věková kategorie, na které je svrchní oděv orientován, je dostatečně široká - od 25 do 45 let.

V závislosti na stylu, který dáváte přednost, můžete snadno najít kabát v klasickém, ležérním nebo koketním stylu.

Kabát Elis je zaměřen na ženy s naprosto libovolným typem postavy. S ohledem na vaše výhody a nevýhody najdete styl, který potřebujete - vybavený, rovný nebo volný. Délka se také mění od krátkého, přibližně do středu stehna, k maxi, do středu tele.

Výhodou značky je vynikající poměr cena / výkon. Za relativně nízkou cenu můžete snadno najít stylový, a co je nejdůležitější, vysoce kvalitní kabát, který vám vydrží více než jednu sezónu.

Kabáty Elis jsou vždy relevantní a luxusní, ale ne méně kvalitní než mnoho světových značek.

Prohlédněte si modely z nejnovější kolekce

Rukavice

V trendu netopýra rukáv. Tyto nátěry vypadají velmi stylově, pohodlně v nich a neomezují pohyby. Tento model dokonale skrývá vady postav.

Srst s krátkým rukávem netopýra vypadá úžasně. Zaměřuje se na krásu rukou a dlouhé rukavice.

Tyto kabáty jsou perfektně kombinovány s klasickým stylem a botami s podpatky. Můžete ji bezpečně nosit s tužkovou sukní nebo kalhotami s pruhy.

Minimalismus styl

To je další z módních trendů ve světě módy. Takové nátěry se vyznačují závažností linií, nedostatkem nadměrného dekoru, jemnými zklidňujícími barvami. Vizuálně se tyto styly podobají mužskému stylu.

Elegance přidává límec, styl rukávů a opasek s důrazem na pas. Dokončete obraz dokonale přizpůsobený tippet.

Nejoblíbenější odstíny takových nátěrů jsou modré, béžové, šedé, černé, tlumené korály, světle fialové a mnoho dalších.

Zámořské

Samozřejmě, že tento trend nemohl obejít kabát značky Elis. Značka navíc neustále zohledňuje nejnovější trendy ve vývoji vlastního designu.

Volný střih, snížený rukáv, velké náplastné kapsy vytvářejí velkolepý obraz.

Často mají tyto pláště zkrácenou délku - nad kolenem. Nemají pás, zatímco vytvářejí mírný nedbalost.

Recenze

Fanoušci značky nejsou unaveni zdůraznit, že kabáty jsou vždy vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, módních odstínů, někdy zdobené velkolepým dekorem a vždy s ohledem na módní trendy.

Mezi modelovou řadou najdete lehké kabáty pro teplý podzim a také kabát z hustšího materiálu s vysokým obsahem vlny pro chladné počasí.

Dalším bodem je elegance a ženskost všech modelů bez výjimky.Barevné schéma srsti vám umožní kombinovat ji s množstvím oblečení.

Velkou výhodou je, že všechny kolekce značky Elis jsou vedle svrchních oděvů dokonale kombinovány a vzájemně sladěny. A to není překvapující, protože značka je přesně zaměřena na vytvoření celkového vzhledu.

Takový kabát si můžete zakoupit a vydrží vám více než jednu sezónu. Laconic design a barvy budou vypadat vhodným způsobem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky