Drapovye kabát: ženy, muži, děti

Drapovye kabát: ženy, muži, děti

Srst je univerzální vrchní oděv nejen pro ženy a muže, ale i pro děti. Dokonale se zahřívá na mrazivých dnech a činí obraz reprezentativnějším.

Jednou z nejoblíbenějších tkanin pro tento výrobek je rouška. Praktické plátno má mnoho výhod, díky kterým měl obrovské množství fanoušků.

Vlastnosti materiálu

Drap je považován za vynikající materiál pro nátěr. Věci z ní často zdobí obálky časopisů a různých publikací. Hlavním rysem je, že z této tkaniny můžete šít oblečení pro každou příležitost.

Jak to vypadá

Vzhled zakrytí závisí na závitu, se kterým je kombinován. Může být krátkosrstá, lisovaná nebo chlupatá a někdy se skládá z různých vzorů. Vše záleží na kvalitních komponentech tohoto výrobku a na zvláštním vzájemném propletení nití.

Možná vizuálně to někdy vypadá jako kašmír nebo vlněný kabát. Některé věci vypadají elegantní a pevné a některé jsou upřímně levné.

Druhy

Nejčastěji je rouška velurová, vzorovaná a existují i ​​takové typy jako lahvička a ratin. Třída Melange je vyrobena z vícebarevných nití.

Je třeba říci, že materiál, který je tkaný z čistých vlněných vláken, je považován za příkladný materiál. Jeho předností je nejen vzhled, ale i kvalita. Vypadá stejně chladně zepředu i zezadu. Proto, když se srst opotřebovává, díly jednoduše zaměňují místa.

Pomocí syntetických nití můžete získat ne příliš kvalitní a volnou roušku. Od něj jako otshivat pracovní forma.

Výhody

Hlavní výhodou tkaniny je její hustota a trvanlivost. Navíc je odolný proti větru a perfektně drží tvar. Drape kabát vám bude sloužit po dlouhou dobu a v něm nebudete mrazit. Zvažte, že hodně závisí na složení a správném prokládání vláken.

Dobrá rouška se během praní nevybledne a také nevypadá pod slunečními paprsky. Jednou z příjemných výhod je, že tato tkanina se nezmačkává a nevytváří záhyby. Plášť rouška rychle eroduje pachy, ale také je absorbuje rychlostí blesku.

Mnoho lidí je zmatených, že materiál je poměrně těžký a ramena v takovém vnějším oblečení se rychle unaví. To je důvod, proč nyní existuje tolik modelů syntetických tkanin. Nemohou se pochlubit řadou výhod, ale snadno se nosí.

Populární styly a modely

S kožešinou

Nyní velmi populární kabát, zdobený kožešinou. Kromě toho, stereotyp, že takové modely lze nosit pouze v zimě, je již dávno pryč.

Kožešina nejčastěji zdobená na límci výrobku nebo kapuce. Není to tak dávno, že návrháři rádi zdobili kabáty na manžety a spodní lem. Tento dekor se vztahuje pouze na dámské a dětské modely.

V drahých verzích se používá přírodní kožešina a více demokratický falešný. Je třeba říci, že tento styl v každém případě vypadá velmi reprezentativně a originálně.

Mimochodem, existuje mnoho modelů, kde je načechraný materiál odnímatelný. Je neuvěřitelně pohodlný pro lehký kabát. Konec konců, brzy na jaře nebo na podzim se výrazně liší od pozdního období ročních období.

S kapucí

Mnozí se domnívají, že kapuce se používá pouze na sportovní oblečení, ale není to tak. Koneckonců existuje několik druhů tohoto detailu, které se od sebe liší.

První verze kapoty je označována jako skládací.Obvykle visí na zádech a má fuzzy tvar. Když si ho položil na hlavu, vztyčil se, pevně zabalený a obecně nevypadal.

Druhý typ se nazývá Schalk. Jemně visí z ramen a vypadá jako šátek. S přímým jmenováním kapuce vypadá slušně. Jemně teče, tvoří záhyby. Vypadá elegantní a módní.

První varianta je vhodnější pro styl jednoduchého každodenního oblečení. Pokud jde o šály, perfektně se hodí k elegantnímu oblečení a přísným věcem.

S koženými rukávy

Návrháři neuvěřitelně milují kombinovat různá plátna. Zvláště silně ráda pleť a rouška. Dva husté materiály se dokonale doplňují a vypadají harmonicky. Tento kabát vypadá stylově a neuvěřitelně originální.

Pokud chcete vyniknout, neomezujte se pouze na klasickou černou kůži. Tmavě zelené, modré a hnědé rukávy jsou nyní populární. Zajímavý odstín výrazně zdobí texturu. Tento design byl milován ženami a muži všech věkových kategorií.

Bez podšívky

Bez podšívky se nejčastěji nacházejí mužské modely a možnosti teplého počasí. I když, pokud je kabát vyroben z kvalitního materiálu, zahřívá svého majitele na dlouhou dobu.

V některých modelech se obložení používá k uzavření volné nitě na nesprávné straně tkaniny. Nepostradatelný interiér je nejen mnohem levnější, ale také výrazně snižuje hmotnost srsti. Nicméně, bezohlední výrobci používají tento trik, který nemůže v žádném případě pokrýt špatnou stranu.

Na druhou stranu tento styl vypadá méně objemně a lze ho snadno kombinovat s některými světelnými věcmi a doplňky.

S kaskádovým závěsem

Tento dekorační prvek je v této sezoně neuvěřitelně módní. Používá se nejen k ozdobení svrchních oděvů, ale i pro různé vesty a bundy.

Nejčastěji kaskádové závěsy ovlivňují klopy nebo spodní část výrobku. Pro tento účel je lepší použít měkké a tvárné rouška, protože tlustá tkanina nebude proudit.

Tato asymetrie pomáhá vytvořit módní vzhled, který vypadá skvěle s elegantním oblečením. Mimochodem, v některých případech se neobvyklá věc může nosit s věcmi ze sportovního stylu. Džíny a tenisky budou vypadat skvěle.

Kabát s draperie přesně odlišuje vás od davu a sbírat spoustu komplimentů od ostatních.

Kombinované

Jak již bylo zmíněno dříve, závěsy milují kombinovat s jinými materiály. Ale to se týká nejen rukávů, ale i jiných předmětů.

Kůže a semišová láska zdobí kapuci, kapsy a límec. Ne méně často můžete najít široké vložky na bocích svrchních oděvů. Mimochodem, poslední výzdoba vizuálně opravuje postavu.

Přikrývka v kombinaci s pláštěm vypadá velmi neobvykle a někdy i směšně. Prošívaná pláštěnka pomůže vytvořit velkolepý vzhled. Vypadá to dobře v kombinaci s rouškami z čisté vlny. Obvykle zdobená strana nebo částečně přední část. Rukávy, které se ¾ skládají z pláště do deště, se zdají neuvěřitelně originální.

Vojenský styl

Jedná se o přísný dvouřadový kabát, který připomíná vojáka.

Tyto modely se vyznačují otočným límcem a kovovými knoflíky na obou stranách věci.

Samice modely používají štíhlý fit zbavit příliš impozantní vzhled. Mimochodem, produkt je často zdoben ramenními popruhy na ramenou, stejně jako pásy na manžetách.

Kapsy jsou vždy jasně vyznačené a diagonální. Délka vojenského stylu obvykle končí těsně pod boky.

Proto mají barvy hnědou, tmavě zelenou nebo špinavě šedou barvu.

Přímý řez

Kabát rovný řez vypadá velmi slušně, a také jde dobře s mnoha styly. Jasné linie vyhladí siluetu a nevydávají příliš mnoho. Délka může být zcela odlišná, ale nyní v režimu maxi.

Tento styl nemá rád různé části a šperky. Nepotřebuje další design. Zajímavá barva pomůže, aby byly tyto šaty elegantní.

S tímto kabátem vypadají skvělé klasické oblečení a kancelářské apartmány. Ale bylo by také hezké kombinovat s ním tenisky a hubené džíny. Pro poslední snímek je třeba upřednostnit nátěr s rozevřeným límcem a délkou do středu lýtka.

Aktuální barvy a výtisky

Černá

Základní odstín, který nejčastěji zdobí svrchní oděvy. Je milován pro univerzálnost, praktičnost a nenápadnost. Světlé věci se nedají nosit dlouho, protože jsou nudné nejen pro samotného člověka, ale i pro ty, kteří jsou kolem něj. Černý kabát nevyjadřuje žádné speciální akcenty. Samozřejmě, pokud je to jednoduchý řez.

Výhodou je, že může být kombinován s různými barevnými doplňky. Pokud ho nezdobíte ničím, dostanete poněkud nudný a ponurý obraz.

Černá barva se dobře hodí k elegantním věcem, stejně jako vhodná do kancelářského šatníku.

Žlutá

Ženy a děti budou mít toto zbarvení rád, ale ne silný sex. Světlý odstín povznášející a vypadá velmi nápadně. Srst by měla být z dobré roušky, která doplní neobvyklou barvu.

Můžete rychle unavit šťavnaté barvy, takže dávejte přednost lehkému nebo tlumenému tónu.

V mládí stylový barevný bude skvělé kombinovat s hrubou obuv a běžné nošení. S vydáním hlavní postavy je kombinovat s kontrastem, ale elegantní věci.

Modrá

Jedna z nejběžnějších barev rouška. Tam jsou dva hlavní odstíny, které jsou radikálně odlišné od sebe navzájem.

Bohatý modrý chrpy vypadá neuvěřitelně slavnostně a originálně. Přitahuje velkou pozornost. Nicméně, s nekvalitní tkaninou nebo špatný styl bude vypadat hrozně levné.

Tmavě modrá barva je mnohem univerzálnější než předchozí přítel. Bude dokonale zapadat do jakéhokoliv obrazu a stylu. On je často vybrán vážnými muži, protože tento odstín dokonale kombinuje s obleky.

Béžová

Béžová rouška vypadá romanticky a svěží. Jeho hlavní nevýhodou je nepraktičnost a značnost. Ale ušlechtilý odstín velmi zdobí svého majitele.

Faktem je, že tato barva dokonale doplňuje různé věci. Může být vhodný pro lehké kancelářské šaty nebo pro večerní nošení. Je jemný a nenudí se tak rychle. Může být vždy zředěn barevnými akcenty.

V kleci

Každý vzor vždy zdobí svrchní oděvy. A protože nyní jsou geometrické tisky v módě, buňka je obzvláště cenná.

Nejzajímavější není monochromatická buňka, ale barevná buňka. Kruhové čáry jsou dostačující, stejně jako ve skotském vzoru. Utopené barvy jsou vítány, protože příliš nasycený vzor zjednoduší kabát. Nyní je populární používat kombinaci černé, vínové a bílé.

Kostkované šaty mohou být použity pro každodenní nošení i pro spojení s kancelářským obrazem. Neuvěřitelně roztomilé děti vypadají v takovém kabátě.

Červená

Nejpozoruhodnější světlý odstín, který vždy zaujme oko. Zvýší vaši náladu na šedé, zatažené dny. V červeném kabátě se každý člověk cítí trochu lépe, a co je nejdůležitější, sebevědomější.

Stojí za to kombinovat s klidnými a jednoduchými věcmi, protože samotný tón je složitý a těžký. Doplňky jsou vítány v tmavých nebo světlých barvách. Černé, světle růžové a šedé detaily vypadají nejlépe.

Dívky mohou jít do rouška červeného kabátu pro práci, a po změně pokles tam a na stranu. Budete se zdát mnohem elegantnější, když si doplníte rty rudou rtěnkou.

Délka

Krátké

Krátká srst určitě osloví muže i ženy pro každodenní nošení. Standardní délka takového modelu je uprostřed stehna.

Vypadá to dobře s obchodním stylem, stejně jako vhodný pro chod do klubu. Nejoblíbenější styl s krátkou délkou je vhodný. No, pokud bude pas zdůrazňovat pás. Pokud je počasí již mrazivé, děti by si neměly kupovat kabát s takovou délkou.

Zkrácené

Oříznutý kabát obvykle končí těsně pod kyčlí. Doporučuje se také použít přizpůsobený styl, protože v této verzi vypadá hodněji.

Muži si mohou koupit oříznutý kabát pro příležitostný vzhled, ale nebude to vypadat s obleky.

Dívky musí být s touto věcí mnohem opatrnější. Měli byste nenosit takové oblečení s maxi šaty, protože sukně by neměla dávat pozor z pod produktem. Pokud jde o mini, bude to ještě více vulgární. Je lepší dát přednost kalhotám nebo džínám.

Na koleno

Omezená a nejklasičtější verze délky srsti. Preferují ji ženy a muži všech věkových kategorií.

Svrchní oděvy na koleno se perfektně kombinují s jakoukoliv věcí. Muži milují tento formát v produktech přímého řezu. Ta věc vypadá velmi důstojně s oficiálním stylem.

Pokud jde o děti, je to také velmi pohodlná volba. Za prvé, dítě nezmrzne, a za druhé, nebude držet pohyby, na rozdíl od dlouhých šatů.

Dlouho

Maxi je nyní velmi žádaná. Dlouhá rouška má svůj tvar dobře a vypadá neuvěřitelně stylově. Doporučuje se preferovat přímé styly.

Tento oděv lze bezpečně nosit s dlouhými šaty nebo sukněmi. Nejmódnější délka pro ženy je délka kotníku. Není však příliš pohodlné pohybovat se po městě, pokud nemáte auto.

Mužům se tento formát nelíbí, protože to považují za staromódní. To bude apelovat na mladé lidi, kteří milují kombinovat neslučitelné styly. O to více mohou děti takové oblečení nenávidět, protože je v nich nepohodlné hrát.

Až do lýtka

Délka tele je nyní označována jako midi. Ona je nejen pohodlnější maxi, ale také trochu zajímavější.

Mladí lidé používají tento styl jen zřídka, ale dívky naopak. Rovný střih a midi je moderní kombinace, která se může měnit podle potřeby.

Nejvíce se mu líbila kombinace takového kabátu s pouličním stylem. Kalhotové džíny a tenisky vypadají mimořádně originální s klasickou tkaninou. Pokud zvolíte správné odstíny, i takový obraz může vypadat slavnostní.

Co na sebe

Pokud vezmeme v úvahu přizpůsobené možnosti, pak by měly být nošeny s elegantními klasickými věcmi. Pokud se dívka chce nosit kalhoty, pak nechte být kalhoty, ne džíny. Dalším pravidlem je zúžené dno. To znamená, že bloomery nebudou vypadat s takovým pláštěm, takže dávejte přednost trubkám nebo koženým legínkám.

Boty by měly být také jednoduché a elegantní. Pro muže jsou to mokasíny, boty nebo chelsea. Dívky by měly nosit kotníkové boty s širokým patem nebo botičkou.

S rovným nebo volným řezem se můžete chovat trochu uvolněněji. Dívky i muži všech věkových kategorií mohou kombinovat různé styly s tímto kabátem.

Mladí lidé budou vypadat stejně stylově v obleku a džínách s svetrem. Pro první možnost, samozřejmě, vhodné boty. V druhém případě doporučujeme podívat se na módní boty nebo tenisky.

Totéž platí pro dívky. Šaty s botami nebo teniskami s tričkem - vyberete si.

Klasická rouška může být nošena každý den a kombinuje se s jednoduchými a nevšedními věcmi.

Příslušenství

S kloboukem

S rouškou, ne všechny klobouky vypadají slušně.

Módní varianta, nazvaná „ponožka“, bude vyhovovat semi-sportovnímu stylu. Lze jej nosit v původním formátu nebo lehce sklopených hranách. Pletené modely vypadají stejně zajímavé. Věnujte pozornost velkému pletení, protože je v současné době velmi módní. První a druhá možnost je vhodná pro každého a třetí samozřejmě jen pro ženy.

Jeden z nejvíce stylových odborů je považován za klobouk a kabát.Dívka, bezpochyby, bude mít rád doplněk z plsti se širokým okrajem a muže s úzkými.

S šátkem

Šátek by měl doplňovat hlavní produkt a nepozorovat pozornost. Proto zvolte kontrastní odstíny. Velmi oblíbené jsou nejen monofonní modely, ale i různé vzory, tisky.

Pokud jde o styly, obvyklý rovný šátek osloví jakékoli pohlaví. Také v poptávce pletené LIC a stoles. Světlé šály zdobí výstřih u rozestavení. Tento malý doplněk vás nejen zahřeje na chladný den, ale také radikálně změní obraz.

S taškou

Textilní tašky a příliš elegantní spojky nevypadají jako kabáty. Muži oblek klasickou aktovku nebo tašku.

Dívka pro denní pohled bude potřebovat malý a elegantní doplněk a pro večerní procházku můžete získat batoh.

S vrchním oděvem cool kombinovat velké modely, které nejsou vždy relevantní v létě. Všechny druhy tašek, tašek hobo, doplní uvolněný luk.

Kolik

Vše závisí na kvalitě plexu a složení výrobku. Například minimální cena začíná od 2 500 rublů. Při nákupu dobrý kabát můžete setkat 10 000 rublů. Pokud tedy něco známé značky, pak to bude stát nejméně 30 000. Dobrý drape kabát vám bude sloužit po velmi dlouhou dobu a ospravedlní jeho cenu.

Velké modely pro obézní ženy

Svěží dámy by měly vyzvednout výrobky, které se nevejdou na jejich strany nebo břicho. Jednou z nejlepších možností jsou kabáty rovného řezu a nadměrné velikosti. Zjemňují siluetu, takže všechny problémy budou skryté. Kabát, který se rozpíná těsně pod hrudník, dělá totéž. Je to neviditelné velké boky a velké břicho.

Také se doporučuje zaměřit se na něco jiného. Například, busty krásy by měly dostat kabát s V-neck. Plné ruce budou skryty v rozšířených rukávech.

A samozřejmě stojí za to si vzpomenout na květiny. Tmavé odstíny vždy vizuálně upraví siluetu.

Dětské a dospívající pláště

Pro dívky

Dívky jako barevné kabáty, které dosahují kolena. Je lepší zvolit verzi s pásem, aby nedošlo k vyfukování. No, pokud bude model kapucí s kožešinou, která pomůže chránit dítě ve větrném počasí. Nezapomeňte, že dívky milují různé dekorace. Dekor s knoflíky nebo kombinovanými materiály bude příjemný pro každou malou holčičku.

Pro chlapce

Chlapci naopak nenávidí extra design, takže srst by měla být co nejjednodušší. Oboustranný límec bez řezu ochrání hrdlo a délka kolenního kloubu zachrání dolní část zad. Kluci milují diskrétní barvy a tisky. Produkt šedé nebo černé barvy potěší dítě. Pokud chcete něco zajímavého, můžete si vybrat buňku.

Stylové obrázky

1. Muž v šedém krátkém kabátu preferoval každodenní věci. Svetr má něco společného se stylovou obuví a džíny odstín s hlavní postavou. Jak vidíte, neobvyklé kombinace mohou vypadat neuvěřitelně stylově.

2. Vynikající příklad duetu obleku s pláštěm. Muž se rozhodl použít odstíny modré a svrchní oděvy a další věci. Černé boty dokazují eleganci obrazu a bílá košile ji osvěžuje.

3.Velmi stylová kombinace kabátu a klobouku. Vezměte prosím na vědomí, že rukavice jsou přizpůsobeny barvě boty a pytel k svrchnímu oděvu.

4. Kontrolní kabát s přímým řezem vypadá perfektně s vlastními botami, džíny a kloboukem. Svetr a bílé vlasy dívky osvěží tmavé barvy této sady.

5. Na chlapci přehozený kabát na kolena modrá. Boty a výzdoba na svrchních oděvech jsou zajímavě ozvěny a červené a bílé pruhy na rukávech dávají věci další zvýraznění.

6. Na dětském korálovém kabátu, zdobeném mnoha velkými kapsami. Leopard obojek radikálně mění produkt k lepšímu. Kožené boty s pletenou gumičkou logicky doplňují každodenní černé šaty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky