Kabát z Dolce Gabbana

Kabát z Dolce Gabbana

O značce

Společnost Dolce Gabbana dnes má roční objem prodeje registrovaných oděvů a doplňků, odhadovaný na téměř půl milionu eur. Tento název zní po celém světě jako příklad klasického designu v tradici italské módy.

Dámské a pánské oblečení, doplňky, spodní prádlo, šály a kravaty, sluneční brýle - to není úplný seznam výrobků vyráběných slavnou firmou. Mistři navíc začali vydávat knihy o nejlepších modelech svých sbírek, stejně jako slavných fotbalistů, filmařů a zástupců hudebního světa.

Domenico Dolce a Stefano Gabbana se rozhodli otevřít své podnikání již v roce 1982. Oba designéři měli co do činění se světem módy od narození. Dolce strávil celé dětství v otcově oděvní továrně v Palermu na Sicílii. O Gabbaně je známo, že je nemanželským synem slavného milánského stylistu. Oba mistři se profesionálně zabývají kresbou po absolvování uměleckých škol.

Značka byla vydána v roce 1986, kdy dva asistenti z jednoho z módních ateliérů otevřeli v Miláně malé studio a uspořádali premiérovou show vlastního designu.

Od té chvíle začala historie vývoje lídra ve světě módního průmyslu - společnosti pojmenované podle tvůrců. V roce 1993 vyvinuli konstruktéři exkluzivní sérii šatů pro představení Madonny, které jsou vášnivými obdivovateli kreativity. Madonna v roce 2009 se stala tváří prestižní značky, představující novou jarní kolekci.

Vlastnosti a výhody

Domenico Dolce a Stefano Gabbana neztratili kontakt s tradicemi italských mistrů 50. - 60. let. Pracují neorealisticky, s využitím nejlepších motivů italské klasiky módního žánru.

Prakticky každá sbírka má sicilské téma - to je černé a sněhobílé dámské oblečení s krajkou, z hromadně texturovaných tkanin. Pokud popíšete kreativní způsob Dolce Gabbany, pak první slova, která chci říct a která přijdou na mysl, budou vzácná elegance a minimalistické oblečení.

Bez nadsázky vytvářejí modelové sbírky těchto předních designérů módní trendy pro celý svět.

Prohlédněte si oblíbené modely z nejnovějších sbírek

Pro ženy

V nejnovějších sbírkách na téma matka a fresky ve starobylém byzantském stylu se žena objevuje v podobě korunované královny a milující matky. Dámská móda v chápání Dolce & Gabbana současně ovlivňuje závažnost linií a něhy. Proto spolu s tradičními sicilskými černými a červenými kabáty ženského sousedního stylu je řada měkkých broskví, zelené a modré, béžové odstíny. Dámské kabáty jednobarevné a dvouřadé, pončo s kožešinou. Pro dekor byla jako symbol vybrána červená růže.

Plášť je viděn designéry jako hlavní část soupravy, včetně šatů vyrobených ze stejné tkaniny nebo materiálu v tónu, naprosto identického stylu s kabátem. Krátké elegantní šaty mohou mít jak dlouhé rukávy, tak tři čtvrtiny, rovné nebo lichoběžníkové od pasu. Mottem designérů nebyly kalhoty, jen šaty a sukně. Obuv na kabát je také elegantní a klasická - to jsou boty na podpatku pro teplý italský podzim, elegantní boty.

Šátky a klobouky z módního domu patří k opravdovým mistrovským dílům šicího umění. Vyzdvihnout takovou věc na kabát je velmi jednoduchá - modelová řada nabízí kombinovatelné předměty pro módní skříň. Návrháři nezapomněli doplnit kolekci rukavicemi, brýlemi a světlými taškami.

Pro muže

Muži ve sbírkách slavných návrhářů jdou na pódium v ​​kabátě, což nás přivádí zpět do světa klasiky. Pro většinu modelů jsou vybrány šedé a šedo černé látky. Na téma výrobků z kostkovaných materiálů v dílech Dolce Gabbany můžete napsat celý příběh, protože jsou prezentovány různými způsoby. Velmi velké a malé buňky, rybí kosti a pásy, tvídové barvy zdobené lakonické kabáty z tohoto modelu domu.

Pro pánskou módu ve stylu Dolce Gabbana je charakteristickým rysem vybavená silueta, elegantní na obrázku. V sezóně podzim-zima jsou v této sezoně nabízeny jednobarevné kabáty a dvouřadový oříznutý kabát v broskvovém stylu s mosaznými knoflíky a prošívané bundy s kapucí.

Recenze

Kupující produktů společnosti zaznamenávají nespornou kvalitu věcí. Oblečení slouží po dlouhou dobu, vzhled je zachován několik let bezvadně. Dekor je pevně a pevně upevněn tak, aby nezměnil svou strukturu. Funkcí jsou praktické tkaniny.

Fanoušci produktů této značky říkají, že oblečení od Dolce Gabbana změnilo svůj životní styl a zdůraznilo jejich individualitu. Když jsme se snažili kdysi obléknout kabát, který se vyznačuje elegancí a elegancí, je obtížné takové věci ve vašem šatníku odmítnout. Téměř všichni kupující dali nejvyšší známky na stupnici kvality oděvní značky a to je zasloužené.

Proto lidé, kteří mají od této společnosti oděvy a nosí je po celou dobu, mají v úmyslu do budoucna nakupovat výrobky Dolce & Gabbana.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky