Dámský dlouhý kabát

Dámský dlouhý kabát

V očekávání chladného období si každý přeje zahřát si vlastní šatní skříň s vysoce kvalitním svrchním oblečením. Mezi hojnými teplými bundami, saka, kabátem a kabátem si moderní dámy stále častěji vybírají kabát. A názor, že tento prvek skříně je studený, bez ohledu na to, jak je zahřátý, je špatný, protože pokud si zvolíte kratší, ale delší model, zahřeje se stejně dobře jako kožich.

Je zajímavé, že ženy v poslední době považovaly za teplou a elegantní věc a tato myšlenka se proměnila v myslích lidí spolu s časem. Jaký je rozdíl mezi moderními protáhlými modely od předchozích?

Vlastnosti

Současní módní návrháři diverzifikovali prodloužené modely dámských kabátů na nemožnost, ale první styly, které se objevily v 18. století, byly nudné, monotónní a byly více pracovním oblečením než stylovou věcí.

Již v 19. století získaly styly ženský vzhled, vyznačovaly se sofistikovaností siluety, jednořadovým střihem a elegancí. V 20. století získaly modely kabátů modernější vzhled a koncepty lichoběžníkového a štíhlého střihu se objevily v módním každodenním životě.

21. století je poznamenáno novými technologiemi a umožňuje dívkám zdůraznit svou vlastní individualitu stylovými styly kabátů v každém ročním období. Výběrem lehkého modelu bez rukávů můžete svítit v kabátě, která vypadá jako prodloužený plášť i v létě.

Po zastavení na dlouhém a robustním vlněném modelu na topení nebude možné zamrznout ani v těch nejtěžších mrazech. Hlavní funkcí moderních modelů srsti je však ochrana před vlhkostí v nestabilní mimosezóně. Ale stojí za to zvážit, že taková univerzální délka není vhodná pro všechny mladé dámy.

K obleku

Nejlepší ze všech je, že model s prodlouženým kabátem je vhodný pro dívky vysoké a střední výšky. Na malé, dlouhé délce vypadá přinejmenším směšné, a navíc silueta také přistane. Ale o postavě se nemůžete bát: délka srsti na vzhledu dívky nemá nepříznivý vliv, i když je to velmi nestandardní a načechraný objem, i když je to znatelně tenká postava. Ale ideální model pro typ postavy by se ale dobře naučil zvolit:

  • Dívky s typem postavy "hruška" se hodí k srsti s objemnou horní částí. Může se jednat o obojek nebo jakýkoliv prvek dekoru, který učiní siluetu proporcionálnější. Je lepší zvolit vhodný styl a délku - pro kotníky nebo níže.
  • Široce osazené mladé dámy lépe vybírají model, který nemá v horní části dekorativní prvky. Řez může být lichoběžníkový nebo rozšířený. Můžete si vybrat model kabátu s plisovanou sukní, ale hlavní je, že je poměrně objemný.
  • Pro dívky obdélníkové siluety je důležité zdůraznit pas, takže pro ně jsou ideální modely prodloužených kabátů s pásy. Sukně může být v tomto případě asymetrická nebo rozšířená a horní část šatů může být doplněna plisováním.
  • Děvčata s oblékáním si lépe vybírají na vůni vzorový kabát. Hlavní věc je, že není zdobena množstvím dekorů a měla přísný vzhled. Pokud nechcete zvolit monochromatický model tmavé barvy, můžete si vybrat kabát se svislým potiskem. Délka může být pod kolenem nebo dosahovat středu kotníků.
  • Nejjednodušší způsob je vybrat si kabát pro mladé dámy se siluetou přesýpacích hodin. Pro ně se každý protáhlý model stane ozdobou, pokud se velikost vejde.

Populární modely

V této sezóně se návrháři rozhodli vytvořit prodloužený kabát hlavním prvkem českého obrazu. Bez ohledu na řez a vzhled jsou jejich moderní modely elegantní a elegantní. Přitahují pozornost různých monotónních odstínů, včetně smaragdově zelené, žluté hořčice, červené, karmínové, modré, fialové a modré.

Skutečná móda je klasická řada kombinující odstíny černé, šedé a hnědé. Seznam módních vzorů zahrnuje abstrakci, buňku a proužek, ale rád bych věnoval zvláštní pozornost současným populárním stylům.

Unlined

Model dlouhého kabátu bez podšívky vypadá jednoduše, nenápadně a je ideální pro teplé období. Ve většině případů jsou takové kabáty bez límce a kapuce, ale existují výjimky.

Poměrně často může neřízený plášť jít bez upevňovacích prvků, když jediným upevňovacím prvkem je pás, ale to je jen v případě chladných modelů. Pláště pro teplou mimosezónní sezónu jsou také často neopracované, ale pro tento typ oděvu se liší.

Teplé

Izolované modely dlouhých kabátů mají vždy podšívku, pod kterou může být vrstva polstrovaného polyesteru a odpaření. Vnější část výrobku je vždy šitá z teplého materiálu, jako je 100% vlna nebo její odrůdy.

Dvouřadý model vlněné srsti je nejteplejší, protože široký proužek se dvěma řadami knoflíků neumožňuje proniknutí větru pod výrobek. Dalším důležitým prvkem teplého kabátu je kapuce. To je nejvíce často hluboký a izolovaný stejně jako zbytek produktu.

S pásem

Pás je vždy doplněn o vybavené modely kabátu. Tento styl je nejoblíbenější, protože umožňuje mladým dámám zdůraznit ženskost a zjemnění siluety. Hlavní rys a výhoda tohoto stylu je univerzálnost, protože v kabátě s pásem každá žena, bez ohledu na typ postavy, vypadá skvěle. Je zajímavé, že pokud přidáte plášť klasického střihu s pásem, bude vypadat stejně elegantně jako v případě rozšířené sukně.

Zámořské

Megavrebovanny trend, který se dostal k svrchnímu oděvu. Nadměrná srst může být rovná nebo osazená, ale hlavní je, že nadměrná velikost zcela zakrývá hrany silueta. Stojí za to zvážit, že tento model srsti je ideální pouze pro dívky s nedostatkem váhy. Pokud jde o délku, pravidlo funguje nejlépe: čím déle, tím lépe. Harmonicky takové modely vypadají asymetricky, když má lem sukně výrobku jinou délku.

Vojenské

Omezení vojenského řezu v prodloužené verzi srsti vypadá docela dobře, i když silná chuť při pohledu na model stále zůstává. To je způsobeno tím, že v takovém modelu nejsou žádné dekorační díly a prvky, které jsou přítomny, již nehrají dekorativní, ale praktickou hodnotu. Jedinou výjimkou jsou ramenní popruhy, které nyní ztratily svůj původní význam. A tak, klopy na rukávech, které jsou navrženy tak, aby je vytáhly nahoru a široký pás, který dělá siluetu elegantní a sofistikovanou - to vše v obchodě.

Klasika

Rovná čára siluety, nejmenší množství dekoru, stylový pás a nic zbytečného - to jsou hlavní rysy klasiků, které se v této sezóně staly obzvláště v poptávce. Návrháři se však rozhodli, že to nestačí a upravili klasický model rovných a osazených kabátů zvýšením jejich délky. Ve sbírkách Dior a Giorgio Armani, takové modely dosáhnou kotníků, zatímco kopie Emilio Pucci a Elie Saab dosahují téměř až k podlaze.

Ostatní konstruktéři však postupovali podle „prodlouženého pravidla“ a srst, kterou nelze nazvat zkrácenou, je nyní přítomna ve sbírkách Maxe Mary, Fendiho a Balmaina. Narciso Rodrigues, Protagonist, Delpozo, Zimmermann a Balmain byli také spokojeni s prodlouženými novinkami. Ani Dolce & Gabbana, Burberry a další nemohli odolat masové hysterii.Zajímavé je, že modely těchto designérů, i když spadají do kategorie protáhlých, jsou stále zcela jiné.

Možnosti délky

Dlouho

Pod tímto popisem se vejde kabát, který dosáhne délky kotníků nebo dosáhne jejich středu. V této sezóně vyrobili Dolce & Gabbana, Dior, Stella MacCartney a Kaelen takovéto kabáty klasické, polotovarové. Jejich charakteristickým rysem je minimalismus v dekoru a přísný výstřih do V. Živé zlaté a smetanové barvy dělají klasiku různorodější, i když existují modely ve více známém měřítku.

Přední kratší zadní

Vícevrstvý kabát - plášť z kolekce Mulberry je odlišný v tom, že má asymetrickou délku. Jeho přední část vypadá mnohem kratší než zadní a velká oranžová buňka na bílém pozadí dává produktu jeho identitu. Coat - poncho ze sbírky Dsquared2 má také tuto funkci, ale na rozdíl od předchozího modelu je naplněn národními mexickými motivy. Ano, takové kabáty nemohou být oblečeny na formální akci, ale perfektně zapadají do každodenního obrazu.

Na podlahu

Délka, která může nejlépe přeměnit jakýkoli vzhled, je maxi. Emilio Pucci a Elie Saab si tuto skutečnost všimli už dávno a vytvořili v této sezóně model kabátu. V prvním případě se jedná o černý kabát s hvězdným potiskem ve zlatém gamutu a ve druhém - klasický černý model jednobarevného maxi kabátu. A i když tyto nátěry nejsou vždy praktické, zejména pokud jste zvyklí na neustálý pohyb, neexistuje lepší způsob, jak zdůraznit svou eleganci.

Materiály

Kašmírové kabáty byly vždy považovány za nejteplejší a všechny proto, že jsou neobvykle lehké a měkké. Pokud však chcete takový kabát koupit v rozšířené verzi, bude to stát úhlednou částku. Dlouhé tvídové kabáty jsou velmi trvanlivé, ale protože obsahují vlnu, budou muset být chráněny před můrami. Dlouhý kabát velur je velmi krásný, ale ne praktický, protože ztrácí svůj tvar. Moderní ženy módy nejčastěji preferují následující typy materiálů.

Kůže

Je možné bez nadsázky říci, že takové modely kabátů nám přišly z nebe, protože byly původně noseny pouze piloty. Oni byli také preferováni být nosen řidiči a bezpečnostními důstojníky v 20. století, ale oni se objevili v ženském šatníku kvůli Christianovi Dior. Ve věku 50 let se kožený model podlouhlé srsti stal velmi populárním, ale protože móda je v této sezóně cyklická, dívky si ji mohou dovolit znovu nosit. Model, doplněný hrudními nebo kyčelními kapsami, může dosáhnout délky středu kotníků a může být docela dlouhý.

Z pláštěnka

Dlouhý model kabátu ze syntetického materiálu - pláštěnka je ideální pro nepředvídatelné mimosezóny. V mokrém počasí, bez obav, můžete jít ven, protože tkanina je vodoodpudivá. Není třeba se bát, aby se obarvil lem srsti, a to se často stává u dlouhých modelů, protože materiál se snadno čistí běžným kartáčkem. Praktičnost však není jedinou výhodou pláštěnky. Charakteristický odraz materiálu vždy dává obraz elegance, elegance a luxusu.

Semišová kůže

Suede je přirozený, ale velmi nepraktický materiál a všechny dívky o tom vědí. Ale stále to nebrání téměř každé sezóně oblékat se do nového modelu nějaké semišové věci. To není divné, protože tento materiál vyzařuje vznešenost a krásu. V této sezóně se návrháři rozhodli následovat volání klasiky a vytvořit sbírku semišových kabátů v přísném, ale elegantním stylu. Někdy jsou tyto modely doplněny přírodní kožešinou, která dodává výrobku větší kouzlo.

Od vlny

A nechť je tento materiál chráněn před můrami, i když je vztyčen a má vlastnost sedět, ale je to jeho nejčastěji volený pro šití kabátu.To je způsobeno tím, že vlna je nejteplejším materiálem, který je dnes znám, a zahřívá se i v nejtěžších zimách. Pokud se budete řídit pravidly péče, dlouhá srst sto procent může věrně vydržet tucet let. A pokud uvážíme, že tento materiál nikdy nevyjde z módy, lze předpokládat, že prodloužený vlněný kabát se stane pro mnoho let skutečným zápěstí.

Co a jak se nosí

Pravidlo, že módní odborníci v žádném případě nedoporučují porušovat v procesu nosení podlouhlé srsti, je, že lemy sukní a šatů by se neměly dívat zpod jejich vnějšího oděvu. I když barva srsti dokonale odpovídá odstínu spodních šatů, nemělo by to být provedeno, protože obraz bude vypadat neuspořádaný. Sukně a šaty z mini délky nebo střední a ne rozšířené může být nejlepší volbou. S dalšími prvky skříně by se také měla řídit pravidly při kombinování.

  1. Pokud si vyberete kalhoty nebo džíny, měly by být nutně zúžení typu přítele.
  2. Blůzy, tuniky, roláky a svetry by měly být v kontrastu s kabátem, ale toto pravidlo je relevantní pouze tehdy, když dáváte přednost nošení svršků.
  3. Rukavice a šály budou v chladném období spásy a měly by být vybrány tak, aby odpovídaly tónu srsti. Nemusí to být identický odstín, ale hlavní je, že je ze stejného barevného rozsahu. Černé kožené rukavice jsou univerzální možností.

Stojí za to zvážit, že tato pravidla jsou relevantní pouze pro ty mladé dámy, které dávají přednost konzervativnímu výběru stylového obrazu. Pro neformalok ideální může být i ta nejneobvyklejší kombinace.

S dlouhou sukní

Středně dlouhá sukně může být zcela slučitelná s modelem kabátu délky podlahy, a to i v případě, že to děvče nosí. Účinek vrstvení, který je nyní obzvláště důležitý, může hrát do rukou a žena se stane skutečnou ikonou stylu. Pokud má šaty nebo sukně asymetrický lem, který je na přední straně mírně zkrácen a prodloužen vzadu, je to ještě lepší, protože kombinace nebude vypadat tak neobvykle. Příliš rozšířené sukně by však měly zapomenout i ty neobyčejné mladé dámy.

S pletenou čepici

Obvykle jsou kabáty doplněny stylovými klobouky, elegantními barety nebo, v nejhorším případě, čepicemi, ale pouze neobyčejná osoba je schopna začlenit do obrazu pletený klobouk s prodlouženou srstí. Možná je to marné, protože jak ukazuje módní zážitek, vypadá dlouhá srst v takové kombinaci velmi dobře. V ideálním případě bude uzávěr těsný nebo mírně uvolněný nahoře. V tomto případě je lepší zapomenout na velké pompony.

Jaké boty si vybrat

Ale s ohledem na boty by se měl nejprve zaměřit na střih a styl srsti. Kombinace klasického přísného modelu dlouhého horního oděvu se sportovními teniskami může vypadat směšně. Totéž platí pro sportovní styl kabátu z prošívané pláštěnce, který je kombinován s botami s vysokými podpatky. Jaký je modelový plášť ideálně kombinovaný s následujícími typy bot?

S tenisky

Dobrý vzhled prodloužené kabátové modely - ponchos a neobvyklé nadrozměrné rozměry. Ty dívky, které kombinují klasický model dvouřadového nebo jednobarevného kabátu s teniskami, se snaží vytvořit obraz mimořádným. Nejlepší ze všeho je, že tenisky vypadají, když je srst mírně nasazená nebo rovná, a také se rozprostírá podél středu kotníků.

S dlouhými botami

Se sportovními botami nebo prostě prodlouženými botami se nejlépe kombinují sportovní modely dlouhých kabátů. Tyto boty můžete kombinovat s klasickými kabáty, ale pak by měla být doplněna znatelnou patou. V jiných případech mohou být boty na nízkém běhu, ale hlavní je, že s výrobkem harmonizuje.

S boty a kotníkové boty

Nejlepší ze všech modelů mládeže kombinovaných s takovými botami - zámotky a pláštěnkami.Jejich délka může dosáhnout středu kotníků, ale podpatky a klíny, které jsou vždy přítomny na modelech takových bot, činí obraz nejvíce ženským a sofistikovaným.

S botami

S botami na malém patě jsou kombinovány téměř všechny typy moderních kabátů. Jedinými výjimkami jsou maxi s plisovanou a rozšířenou sukní. Je důležité vzít v úvahu, že je lepší doplnit ležérní vzhled o takové boty a vybrat si další modely pro přísnější.

Přehled zbrusu nových produktů

Zmínili jsme se o mnoha zbrusu nových produktech od zahraničních designérů s názvem, ale sbírky místních designérů jsou stejně dobré. A i když nejsou tak populární, ale kreativita a originalita v oděvu, který vytvořili, jsou více než dost. Dokonce i klasické modely kabátů v jejich provedení vypadají neobvykle svěží a novým způsobem. Zvažte nejzajímavější sbírky od nejslibnějších moskevských návrhářů.

Vika Smolyanitskaya

Umělec a fotograf, který v roce 2007 začal s módními návrhářskými aktivitami, se dnes podařilo vyrobit čtyři řady oděvů. Zvláštní pozornost je věnována linii Vika Smolyanitskaya, která potvrzuje originalitu vize designéra.

Inspirovaná pouliční módou New Yorku a Los Angeles, Victoria ozdobila protáhlé modely kabátu originálními a barevnými potisky ve stylu starých komiksů. V takovém plášti určitě nezůstanete bez povšimnutí, zejména proto, že srst je samo ořezaná, je neobvyklá a vyznačuje se volným střihem a sníženými rukávy.

Ekaterina Smolina

Na rozdíl od předchozího designéra, Catherine Smolina preferuje vytvářet modely kabátů v klasickém stylu. Jsou univerzální, ideální pro mladé dámy jakéhokoliv věku a velikosti těla, a co je nejdůležitější, kombinují kouzlo Francie, kvalitu Itálie a domácí praktičnost.

Objemné a zúžené rukávy, lichoběžníkové, rozšířené a rovné sukně, stejně jako přírodní kožešiny různých barev na límci, stylové kožené opasky - to je to, co odlišuje protáhlé modely srsti od firmy Smolina. Zajímavostí je, že v modelové řadě jsou monochromatické barvy černé, pískové, smaragdové, modré, fialové a modré barvy, stejně jako modely s potiskem v podobě pruhů a barevného peří.

Stylové luky a obrazy

Chcete-li vytvořit obraz s podlouhlým kabátem skutečně stylovou tašku, pomůže vám vhodně vybraný pytel. Srst je věc, která je a priori elegantní a elegantní, takže příslušenství by mělo být vybráno vhodně. Při výběru hlavního zaměření na styl oblečení: pokud je styl klasický, pak bude taška vyhovovat dámám a elegantní, a pokud je modernější, pak si můžete vybrat i objem trupu. Zvažte, že je lepší nedoplňovat modely podlah mini-spojkami, protože taková kabelka vypadá lépe se střední délkou. Dlouhá srst s malou koženou taškou bude vypadat zcela originální.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky