Běloruské kabáty a jejich vlastnosti

Běloruské kabáty a jejich vlastnosti

Vlastnosti

Mnozí budou jistě překvapeni skutečností, že se ukáže, že kvalitní, originální a módní oblečení nemusí jít do drahých butiků, kde na policích visí evropské oblečení nebo oblečení z USA. Podobně v kvalitě a vynikajícím vzhledu lze věci snadno nalézt v dostupných obchodech od běloruských výrobců.

V současné době začíná dostatečně velký počet hvězd svou pozornost a „hýčkat“ jejich šatní skříň oděvem z Běloruska. Faktem je, že designéři známých značek tohoto státu nejen zaostávají, ale někdy dokonce překonávají designéry „vzdálených“ zemí.

Hlavním rysem výrobců oděvů z Běloruska je kvalita výrobku. Je to opravdu ohromující. Značky nejčastěji používají přírodní materiály a látky ve své výrobě a také krejčovství pečlivě zpracovávají - mnoho oblečení je šito ručně.

Se zvláštní láskou patří hvězdy k svrchnímu oděvu. Na rozdíl od evropských a amerických značek běloruska velmi dobře ví, co jsou opravdu chladné podzimy a „drsné“ zimy, a proto potěší své zákazníky opravdu teplou a pohodlnou srstí. Jsou zpravidla šité z přírodní vlny. Slušný vzhled a vysoká životnost jistě potěší zákazníky.

Další výhodou tohoto oblečení je jeho dostupnost mnoha segmentům populace. Běloruské výrobci jistě najdou něco, co nejen vyhovuje vašemu vkusu, ale také nezpůsobí významné poškození vaší peněženky.

Navíc, v každé běloruské sbírce je řada oblečení pro plné dámy, které nepochybně posunou hranice výběru pro mnoho nádherných žen, které s největší pravděpodobností nenajdou žádanou věc své velikosti mezi většinou výrobců v jiných zemích.

Populární styly a modely

S kapucí

Na podzim nebo v zimě se budete chtít cítit lépe chráněni, nebo spíše izolovaní, bez strachu z chladného větru, stejně jako neočekávaného počasí v podobě deště. Proto by bylo hezké dostat kabát s kapucí.

Mimochodem, takové modely od běloruských výrobců - hmotnost. Každá dívka a žena si jistě najdou přesně ten model kabátu a tvar kapuce, ve které bude nejen teplá, pohodlná a útulná, ale také v níž se bude moci cítit jako krása.

Navíc, volba kabátu s kapucí často padá na ty ženy, které jsou vždy připraveny chránit svůj účes před deštěm a větrem, proto, pokud jste fanouškem stylingu a složitých účesů, pak tento model je to, co potřebujete.

Prošívaná

Prošívaný kabát vypadá jako podlouhlá bunda díky „dutik“ nebo, přesněji, speciálním přihrádkám s izolací, které zabraňují možnosti jejich zablokování při chůzi nebo mytí, a také dokonale zadržují teplo. Jedná se spíše o zimní kabát.

Praktičnost se zde snadno kombinuje s dekorem: geometrické tvary a velikosti takových prošívaných přihrádek mohou být naprosto libovolné. Žena, která se dokázala rozhodnout pro správnou kombinaci těchto prostorů a stylu kabátu, může snadno skrýt své nedostatky a zdůraznit důstojnost postavy.

Kabát Barrel

Tento styl srsti je ideální pro tenké ženy. „Barrel“ forma, ve které je střih oděvu vyroben, bude nejen přidávat objem, ale i nenápadně - tato forma srsti vypadá skvěle ze strany a snadno doplňuje jakýkoliv styl, zejména „nadměrně“.

Tento styl bude dokonale vhodný jak pro každodenní procházky, tak i pro obchodní jednání.

Rovná srst

Rovná srst - oblíbená volba pro mnoho žen. Většinou se dívky dívají na rovnou srst s pásem, který dokonale zdůrazňuje pas. Tento styl se obvykle nosí s sukněmi, a proto je více kancelář nebo romantická volba.

Běloruské výrobce potěší své zákazníky a krátkou rovnou srst. Je praktičtější a mladší. Navíc je velmi univerzální a snadno kombinovatelná s jakoukoliv částí skříně.

Délka

Designéři z Běloruska v posledních sbírkách vykazují více vrstev střední délky, protože tato délka je optimální a jde dobře s kalhotami a sukněmi a kromě toho je docela teplá.

To však neznamená, že na trhu běloruských výrobců nebudeme schopni najít kabát krátké nebo maximální délky. První jsou více zastoupeny ve sbírkách mládeže, a ty druhé často záblesky ve sbírkách pro svůdné dámy.

Zbarvení

Značky Běloruska hýčkají dívky a ženy s jakýmkoliv vkusem.

Pro ty, kteří dávají přednost něčemu univerzálnějšímu, běloruské designéry představují linie kabátu neutrálních barev: černé, bílé, šedé a tmavě modré.

Chcete-li vytvořit více "jasných" obrazů, výrobci obezřetně zavést do svých sbírek svrchní oděvy krásné a neobvyklé barvy: fuchsie, korály, světle žlutá, modrá a lilek. Mimochodem, možnosti mládeže zahrnují kombinaci několika barev, vyjádřených například ve složitých vzorech.

A ti, kteří sledují módu, jistě najdou mezi všemi modely kabátu takové skutečné barvy jako bardo, studená zelená, tmavě červená a béžová.

Materiály

Pletené

Na začátku podzimu a na konci jara si ženy na policích běloruských butiků jistě najdou krásné a lehké kabáty pleteniny. Obvykle se vyrábějí ve formě izolovaných bund nebo vesty. Velmi zvědavé modely bez spojovacích prvků, které při nošení mohou být orány hadříkem nebo tvrdým pásem.

Pláště tohoto materiálu se často používají k vytvoření klasického obchodního stylu, nebo v kombinaci se správnými věcmi, každodenní a „odvážné“ ulice.

Z pláštěnka

Pláště pláštěnky běloruských návrhářů vypadají neméně krásné a stylové. Vhodné pro deštivé počasí a teplo. Tyto modely jsou často zdobeny kožešinou nebo prošívanými přihrádkami. Velmi praktický a univerzální.

Od vlny

Běloruský výrobce potěší své zákazníky kabátem přírodní vlny. Tento výrobek vypadá velmi působivě a poměrně drahý. Volba mnoha hvězd často padá na takové vnější oblečení.

Taková srst je příjemná na nošení, nebrání pohybu a také dokonale chrání před nepříznivým počasím podzimu a drsnými mrazovými zimami.

Co na sebe

Běloruské výrobci se zaměřují na praktičnost a všestrannost svých oděvů, a proto často mohou být jejich výrobky úspěšně upevněny v obraze jakéhokoliv stylu.

Chcete-li vytvořit ležérní styl, stačí nosit mikinu a džíny pod kabátem krátké délky nebo střední délky stehen. Mikina může být klasická - bez potisků a vzorů, zdobená složitými vzory. Džíny by měly být vybrány mezi úzkými modely a tradičními rovnými, můžete si také vyzkoušet na širokých. Z bot se můžete spolehnout na pohodlné tenisky nebo hrubé boty s pevnou patou.

V kanceláři hodí srst rovný styl. Je velmi snadné ji kombinovat se sukněmi různých modelů a délek, stejně jako různé druhy halenek, košile a lehké pletené svetry. Nohy lze zdůraznit černými punčochami a vysokými podpatky.

Slavnostní událost může vyzdobit dlouhý vlněný kabát oblečený přes koktejlové šaty nebo průsvitný rolák s pestrobarevnou sukní na vysoký pas.

Populární výrobci a návrháři

Electrastyle

Mnoho dívek a žen při výběru kabátu věnuje pozornost značce „Electrastyle“, která ztělesňuje spolupráci rusko-běloruské produkce. Tato značka je poměrně známá v mnoha evropských zemích, protože úspěšně konkuruje známým trendovým firmám: Itálii a Francii.

Spousta kupujících je potěšena nejen krásným vzhledem výrobků prezentovaných kolekcí, ale i rozumnou cenou, kterou bohužel mnoho jiných populárních značek nelze chlubit.

Elema

Elema je také jednou ze známých značek Běloruska. Jeho hlavními výhodami jsou úžasná kvalita oděvu, jeho rozmanitost a vývoj různých stylů a linií, stejně jako efektivita a rozvoj systémů a zařízení v podnicích.

Svrchní oděvy této značky se vyznačují jednoduchostí, ale zároveň doprovodným vrcholem, který je schopen zdůraznit, ale nezastíní jeho majitele.

Recenze

Běloruské výrobci svrchních oděvů mají na mnoha otzovických stránkách velmi pozitivní hodnocení.

V první řadě kupující zdůrazňují mimořádně vysokou kvalitu výroby tkanin a šití výrobku.

Za druhé, vždy věnují pozornost velmi stylovému a velkolepému vzhledu oblečení, které se ale nemůže radovat - protože to pro ženy znamená tolik.

A za třetí, dostupnost svrchních oděvů - mnoho dívek si všimne, že snadno a rychle našli mezi běloruskými modely přesně to, co dokonale spojilo jak krásný vzhled, tak slušnou cenu.

Stylové obrázky

Chcete-li vytvořit velmi stylový vzhled ulice, měli byste se podívat na prezentovanou kolekci Elema při druhé účasti této značky v MFW.

Například srst mléčné barvy, zdobená černou umělou kožešinou, lze snadno kombinovat s klasickým oblečením ve středně velkém hrášku, černých punčochách a stylových lakovaných botách na široké ploché podešvi. Obraz může být doplněn o vysoké vlasy a světlý make-up.

Více verze pro mládež je kabát světle bledě růžové barvy v kombinaci s objemným šedým šátkem v barvě punčochových kalhot. Můžete přidat obrázek krátkých golfových a hrubých kožených bot, aby odpovídaly barvě tašky na dlouhém popruhu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky