Pánská kapela

Pánská kapela

Populární trend mezi pánskými účesy je elegantní dlouhé vlasy. Dlouhé vlasy nepřidávají tento mužský ženskost. Právě naopak: dlouhé vlasy jsou známkou sebevědomého muže, mužského dobyvatele.

Kult holohlavých mužů jde do zapomnění. Stačí se podívat na hvězdy showbyznysu, filmů a sportovců a uvidíte zástupce silnějšího pohlaví s dlouhými vlasy. Například David Beckham, Orlando Bloom, Brad Pitt, Johnny Dap, Keanu Reeves a mnoho dalších celebrit se mohou pochlubit dlouhými vlasy.

Co to je?

Dlouhé vlasy mohou v některých případech rušit například zarostlé okrajové šplhání do očí. Chcete-li pomoci vyrovnat se s těmito nepohodlí navržen čelenka. Na rozdíl od ženského příslušenství, které plní spíše dekorativní funkci, je pánská čelenka funkční doplněk, který pomáhá vyrovnat se s nevyzpytatelnými vlasy.

Pánský vlasový pásek bude nepostradatelný ve větrném počasí, takže vaše vlasy nebudou příliš rozcuchané.

Čelenky pro muže - přísné příslušenství bez dodatečných dekorací. Obvykle se vyrábí v klasické černé barvě, aby nepřitahovala pozornost.

Pánský vlasový pásek je velmi tenký, nenápadný a vyrobený ve standardní podobě.

Jak si vybrat

Zvláštní pozornost je třeba věnovat výběru pánských vlasových pásků. Při výběru pánské vlasové pásky postupujte podle jednoduchých pravidel:

  1. Čelenka musí odpovídat velikosti hlavy.
  2. Toto příslušenství by mělo dobře sedět na hlavě, ne padat.
  3. V žádném případě nesmí rámeček stlačit hlavu, protože dlouhodobé nošení takového příslušenství může způsobit bolest v hlavě.
  4. Člověk by neměl ve vlasech cítit nepohodlí.

Při výběru pánského vlasového pásku se držte hlavního pravidla - model by neměl být chytlavý nebo světlý.

Modely

Existuje několik typů pásek pro muže:

  1. Ráfky pružiny - jednoduché kovové příslušenství, vzhledově připomínající pružinu. To pomůže vytvořit mimořádný účes, zatímco zůstane nenápadný na hlavě.
  2. Čelenky z tkaniny - s jejich pomocí může člověk opravit dlouhé vlasy.
  3. Čelenky na elastickém pásku - umožňují dobře upevnit vlasy a vytvořit jedinečný účes.

Sport

Sportovní čelenky pomohou upevnit vlasy tak, aby dlouhé vlasy neodváděly člověka od tréninku. Mnozí atleti nosí sportovní pásy, které dokonale fixují vlasy, a okraj se nehodí do očí.

Jednou z populárních značek, která vyrábí čelenky pro muže, je firma. Soho. Pánská kapela Sohosport - funkční příslušenství. Používají ho styloví kluci s dlouhými vlasy, kteří následují módu.

Sohosport - pružina ráfku, černá. V podobné době bylo možné vidět hvězdu světového fotbalu Davida Beckhama.

Účesy

Člověk může experimentovat s dlouhými vlasy a vytvářet neobvyklé obrazy pomocí pásů vlasů:

  1. Kapela na elastickém materiálu pomůže vytvořit praktický účes. K tomu je třeba pečlivě hřebeny kroutit a dát jim požadovaný tvar pomocí pěny. Otočte rámeček kolem vlasů na určitém místě tak, aby rámeček nestlačil hlavu. Člověk se nemusí bát, že mu jeho vlasy padnou do očí, pevný rámeček ho z toho zachrání.
  2. Okraj pružiny pomůže vytvořit mimořádný účes, který bude klást důraz na mužnost. K tomu, vlasy, včetně rány, ležel. Zajistěte vlasy lakem.Pak budete muset nosit pružinový rám a pokusit se o vlasy trochu přiblížit ke kořenům, čímž získáte objem účesu.
  3. Okraj pružiny nebo obvyklý kovový ráfek a elastický pásek pomohou vytvořit obchodní účes. Chcete-li to provést, je třeba dát rány zpět pomocí laku nebo pěny, dát na rámu. Dlouhé vlasy by měly být shromážděny v housce a zajištěny gumičkou. Tento účes pomůže pevně fixovat vlasy a nebudou vyčnívat předem.

Čelenky pro muže nejen pomohou vyrovnat se s nevyzpytatelnými vlasy, ale stanou se nepostradatelným doplňkem v každodenním životě. Mužská kapela, která má na hlavě mužskou tvář, se změní: otevřená čelo přispěje k obrazu mužskosti a sexuality a mužský obraz se ukáže jako jedinečný a stylový.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky