Ponožky Gosha Rubchinskiy

Ponožky Gosha Rubchinskiy

O designérovi

Říká se o něm, že byl schopen představit ulici chudou ve světě módy. Gosh Rubchinsky je nyní známý po celém světě. Mladý návrhář se narodil v roce 1984 v Moskvě a od dětství snil o tom, že bude slavným návrhářem. Jako chlapec se Gosh snažil vidět krásné rysy ve všem, najít výhody. Nejprve pracoval jako stylista, aby nějakým způsobem přivedl svou práci k životu.

Po dlouhou dobu Rubchinsky spolupracoval s módními domy, vybranými outfity pro modely a modely. Kariérní designér začal s kreativním mladým mužem v roce 2008. To bylo pak to prezentace jeho první sbírky.

Gosh má jedinečnou schopnost dělat mistrovská díla z ničeho. Proto jsou jeho modely pro show vždy pouhými pouličními kluky. Módní oblečení, které všichni uctívají, nikdy nezapůsobilo na mladého designéra. Věří, že módní krásné věci mohou nosit všichni. Jeho zvláštností je tvořivost, která je kombinací jednoduchosti a jedinečnosti.

V současné době jsou sbírky oděvů z Gosha Rubchinsky prezentovány v značkových buticích a jsou v neobvyklé poptávce mnoha zástupců silnější poloviny.

Vlastnosti a výhody

Kolekce sportovních ponožek z Gosha Rubchinsky je trochu odlišná od jeho designového stylu. Když se lidé dozvědí o sbírce ponožek od mladého designéra, představí si něco v pouličním stylu s efektem opotřebení. Ale ve skutečnosti jsou jeho ponožky skvělým doplňkem, který je vhodný pro cvičení různých sportů.

Kolekce ponožek vydaných ve spojení se sportovní značkou Fila. Na prstech jsou proto loga této společnosti. Ponožky značky Rubchinsky splňují všechny potřebné požadavky a normy. Všechny modely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou dobře prodyšné. Hygiena - hlavní kritérium materiálu pro sportovní ponožky.

Ponožky Gosha Rubchinskiy mají v podstatě standardní délku a jsou původního typu. Délka je považována za nejpohodlnější na nošení sportovní obuv. Díky elastickému a měkkému elastickému pásku se ponožky dobře hodí k noze a při aktivních akcích padají dolů.

Rozsah barev

Černá

Mezi nejpraktičtější patří černé sportovní ponožky. To není překvapující, protože černá tkanina je poměrně snadno čistitelná, takže ponožky si po dlouhou dobu zachovávají svůj původní vzhled. Ponožky černé barvy jsou dobře kombinovány s teniskami stejné barevné stupnice.

Kolekce ponožek byla vydána společně se sportovní značkou Gosha Rubchinskiy, proto jsou ponožky loga společnosti přítomny. Ponožky značky Rubchinsky splňují všechny potřebné požadavky a normy. Všechny modely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou dobře prodyšné. Hygiena - hlavní kritérium materiálu pro sportovní ponožky.

Bílí

Většina sportovců dává přednost ponožkám. To je věřil, že bílá barva je dobře disciplinovaný, dělá následovat jejich oblečení. Žádný sportovec, který respektuje sebe sama, si nedovolí nosit šedé nebo vybledlé ponožky.

Bílé sportovní modely jdou dobře s většinou tenisek, bez ohledu na barvu a model. Kvalitní materiál, ze kterého jsou ponožky vyrobeny z materiálu Gosha Rubchinsky, je dobře umyt. Nemůžete se starat o to, že po nasazení, ponožky musí vyhodit.

Červená

Bílé a černé pánské ponožky jsou považovány za klasické a jsou široce používány muži. Mladý designér Gosh Rubchinsky vytvořil kolekci šokujících červených ponožek pro sport. Pro jejich design s použitím jasně červeného materiálu.To může být 100% přírodní bavlna nebo bavlna s přídavkem elastanu.

Červené ponožky Jsou jasným prvkem obrazu, který lze doplnit o tenisky stejné barvy. Je však lepší, když jsou tenisky bílé s červenými vložkami. Bílé a červené barvy jsou navzájem dokonale kombinovány a jsou harmonií kontrastu.

Jak se starat

Ponožky jsou považovány za čistě individuální, i intimní věc, která vyžaduje péči stejně jako ostatní položky šatníku. Doporučuje se mytí ponožek ručně. Získáte tak záruku, že se nestratí. To platí zejména pro černé a červené ponožky. Ideální teplota praní je při pokojové teplotě, nepoškozuje tkaniny, takže ponožky neztrácejí svůj tvar.

Bílé ponožky mohou být v případě potřeby běleny. K tomu existuje mnoho moderních nástrojů. Ale můžete s nimi dělat bez sodovky a soli. Za tímto účelem ponořte ponožky do roztoku na chvíli, lehce omyjte a důkladně opláchněte.

Recenze

Ponožky od Gosha Rubchinsky jsou ve velké poptávce mezi profesionálními sportovci a amatérskými sportovci. Toto příslušenství má samozřejmě mnoho recenzí zákazníků. V zásadě je zpětná vazba k návrhářským produktům pozitivní. Kupující zaznamenávají odolnost ponožek proti opotřebení, měkkost materiálů a univerzálnost odstínů.

Mezi nedostatky, kupující na vědomí vysoké ceny ponožek. Jeden pár stojí asi 1200-2500 rublů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky