Dámské spodní prádlo pro tuk

Dámské spodní prádlo pro tuk

Majitelům luxusních forem by se měla věnovat zvláštní pozornost, protože pomocí správně zvoleného setu můžete tento údaj opravit. Dámské spodní prádlo pro dnešní celou dobu vyrábí mnoho výrobců a mezi obrovským sortimentem každý najde něco pro sebe.

Obecné zásady volby

Pokud žena nosí oblečení až do 44. velikosti oblečení, neznamená to vůbec, že ​​byste se měli oblékat do pantaloonů a depresivního typu podprsenky s prošívaným šálkem. Specializované obchody, kde se prezentují oděvy velkých velikostí, prodávají odpovídající spodní prádlo zároveň - elegantní, ženské a sexy. V ideálním případě, pokud můžete najít "svůj" obchod s kompetentním konzultantem. Pokud najdete značku prádla, která vám vyhovuje dobře, má smysl nakupovat několik sad najednou, a to jak pro každý den, tak pro speciální příležitosti.

Pro úspěšnou volbu potřebujete jasně znát své objemy, a to na úrovni čísel, a ne jen „L, XL“ nebo název dopisu podprsenky. Praxe ukazuje, že výrobci z různých zemí mají různé velikosti a znalosti o přesném počtu obvodů hrudníku, pasu a boků v tomto případě nejsou vůbec nadbytečné.

Při pokusu o podprsenku věnujte pozornost:

• Šířka popruhů a zadní desky. Měly by být dostatečně široké, aby nenarazily na kůži. Tenký pásek tvoří záhyby na ramenou, které navíc zdůrazňují plnost.

• Nasaďte zadní část podprsenky. Těžká velká prsa často táhnou podprsenku dolů a zadní část se plazí nahoru. Za prvé, vypadá to ošklivě, pokud je prádlo ještě trochu od spodního prádla. Zadruhé, od takového „vrcholu“ nemá smysl nepodporuje hrudník a netvoří postavu. Jinými slovy, "vaše" podprsenka by měla sedět na jedné linii vpředu a vzadu. Často záleží na modelu, správné velikosti, hustotě materiálu popruhů, které "drží" váhu prsu.

• Šálek by měl být sešit s písmenem T. To je nejlepší volba, která nedovolí, aby velká hruď vyskočila a zúžila se.

Výběr kalhotek, nezapomeňte:

• Řemeny - pouze pro štíhlé dívky!

• Roztomilá „tanga“ s úzkou božskou částí se také obvykle nakrájí na postavu s důrazem na to, co je třeba skrýt.

• Nejlepší volbou pro baculaté holčičky jsou klasické kalhotky s vysokým pasem. Čím hladší jsou jejich hrany, tím lépe. No, jestli jsou přichyceni. Podívejte se také na šortky.

• Bezproblémové "dno" je také velmi dobré, protože takové spodní prádlo je na těle nepozorovaně.

Mnohé dámy, které jsou prokleté, věří, že korzet pomůže ukrýt tyto kiláry. Nicméně, stylisté mají stejný názor: korzet není pro každodenní nošení.

Nosit ji neustále může být škodlivé pro zdraví. Navíc, často, záhy utažené na jednom místě začnou se objevit na jiných místech.

Tělo může vypadat velmi krásně na celé postavě a vizuálně ho vytáhnout, ale je lepší nechat tento oděv na „zvláštní příležitost“.

Další vrstva pod oděvem může způsobit nepohodlí.

Pantyhose nebo punčochy vybrat plnou dívku? Na modelech na internetu najdete velmi krásné fotografie pěkné baculaté punčochy. V životě má pružina na horním konci punčochy tendenci narážet do kůže, a to iu dívek „standardních“ velikostí. Pokud je v horní části stehna ještě náznak tažení, dávejte přednost punčochám. Měly by být s vysokým pasem a měkkým, nenápadným gumičkou.

Erotická skříň

Navzdory všeobecně uznávaným standardům krásy se ženy s nádhernými formami těší na muže úspěchu, zejména pokud se o sebe postarají a oblékají se s chutí. Plná dívka potřebuje erotickou skříň, aby potěšila svého vyvoleného.

Jaké typy erotického prádla jsou vhodné pro dívky, od velikosti XL? Záleží na tom, co lze na obrázku zdůraznit a co skrývat. Například, pokud má prsa krásný tvar a v pase nejsou žádné vážné tuky, korzet je perfektní. On zvedne a zdůrazní hrudník a “dělat” pas.

Vyzkoušejte si korzet, pečlivě si prohlédněte záda a podpaží v něm - záhy by tam neměly být. Pokud se vytvoří ošklivé záhyby, vezměte korzet o jednu velikost větší. Šněrování přední nebo zadní vizuálně přitahuje vaši postavu.

Pokud nechcete vážně utáhnout pas, podívejte se na korzet. To se zvedne, ale nechat hrudník otevřený a bude volně spojený s tělem.

Velmi dobré na holky vypadá baby - dolary, svůdné otevřené šaty nebo košile. Jeho výhody - na hrudi vypadá krásně, zakrývá pas a nejširší část boků. Můžete nosit miniaturní kalhotky pro takové šaty (často zahrnuty), hlavní věc je, aby se ujistil, že nedrží do těla!

Pro velmi tlusté ženy fit dlouhý transparentní peignoir. Na jedné straně zavře všechny zbytečné a na druhé straně postaví postavu. Tyto elegantní župany se štěrbinou na noze vypadají velmi elegantně. Sbírejte svůdné krajkové kalhotky. Podívejte se na černou: on je jak štíhlý a považován za nej sexy, když přijde na spodní prádlo. Peignoir může být doplněn o boty na vysokém podpatku.

Mírně plný dívek s dobře upravenou pletí, můžete zvážit nejvíce otevřené možnosti, skládající se z kalhotek a řetězů, které se táhnou k nim z krku. Pokud jste si jisti, bude to jen bomba!

Oprava postavy pomocí plátna

Korekční spodní prádlo je velmi speciální téma. Jak psát stylisté, takové věci nemusí být noseny vůbec každý den! Může to být nezdravé. Zvláštní opravné položky prádla vám budou užitečné, pokud:

• Máte odpovědné datum

• Je třeba nosit pevné večerní šaty

• Chci nosit oblečení z tenkých materiálů (například kalhoty), které mohou být ošklivým způsobem pokryty problémovými oblastmi.

Neměli byste očekávat, že se za pomoci takového prádla změníte v Thumbelinu. To bude jen vyhladit kůži a simulovat malé linie těla.

Korekční spodní prádlo se prodává ve speciálních prodejnách a při výběru by měl pomoci příslušný poradce. Nejznámější společnosti jsou Silkway, Maidenform, Triumph, Floranzh, Janira, Plie a běloruská Milavitsa.

Pro korekci břicha a pasu zapadají buď vysoké kalhotky nebo pas. Pás je tvrdší: vytvoří v ohybu v pase a vyzvedne veškerý přebytek. Kalhotky jsou vhodné pro ty, kteří mají záhyby na břiše ne příliš velké, nebo jsou tvořeny, například, když žena sedí na židli.

Polovina těla (podprsenka se širokým spodním dílem, dosahující až k pasu) vám umožní nastavit hrudník a horní část těla. Grace (připomínající pevné plavky) bude tvořit hrudník, linii pasu a hladký přechod z pasu na boky. Mimochodem, milost není jen hubnutí, ale také velmi krásné spodní prádlo, což není škoda ukázat člověku.

Pokud je problémovou oblastí boky, pak můžete použít pantaloons - to jsou dlouhé šortky s vysokým pasem. Skrývají nepravidelnosti kůže, odstraňují bříško a zvedají hýždě. Pokud nápad na kalhoty není podle vašich představ, můžete si vyzvednout korekční sukni, „funguje“ tímto způsobem a je pohodlnější ji nosit.

Pod volným, ne příliš těsným oblečením, můžete nosit korekční tělo - to je kombinéza, končící v šortkách a pokrývající celé tělo, někdy i s rukávy. Současně je tělo s výstřihem, který zvedá a zdůrazňuje hrudník.

Pokud se soustředíte pouze na hrudník, zvedněte speciální podprsenku. Buď push-up, který zvedá prsa a pevně tlačí je k sobě, tvořící lákavé "duté" (majitelé velmi plná prsa by měli být opatrní tady!), Nebo minimalizátor, který "schovává" a vizuálně snižuje vaše poprsí.

Při výběru si všimněte, že dobré korekční prádlo má několik stupňů protahování. Slabé připomíná úplet lehké komprese, nepoužívá žádné další materiály. Průměrný stupeň korekce naznačuje přítomnost polotuhých nebo gumových vložek, které rozdělují objemy těla. Silně korekční spodní prádlo má pevný základ - kovové desky a kameny. Obvykle je určen pouze na několik hodin nošení, například během slavnostní části akce. Informace o tom musí být uvedeny na obalu!

Vědět některé z jemností a zvládnutí tajemství, můžete si vybrat pohodlné a elegantní dámské spodní prádlo pro plné. Koneckonců to umožňuje ženě, aby se cítila sebejistě, krásná a žádoucí - v jakékoli váze a věku!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky