Druhy dámského spodního prádla: všechny typy a odrůdy

Druhy dámského spodního prádla: všechny typy a odrůdy

Spodní prádlo pro ženu je způsob, jak vzbudit svou duši, obdivovat ostatní s vlastními formami a cítit se neodolatelně. Typy spodního prádla a každý nesou slib a nápad.

Trochu historie

Při pohledu na vývoj spodního prádla se můžete určitě cítit jako šťastná dívka narozená v dnešní době. První modely se objevily ve starověkém Egyptě a v Římě, představovaly kus látky, který podporoval prsa a materiál procházející mezi nohama a připevněný k pásu.

Později se objevily korzety, které dělaly hrudník plochý, a pak modely, které nám byly známé. V závislosti na době byly modely zavřeny jako pantaloony a otevřeny.

Dnešní móda úspěšně kombinuje spodní prádlo všech stylů. Retro, klasická a sexy v moderních modelech, což ženě dává svobodu volby.

Erotika

Erotické prádlo je obzvláště sexy a vzrušující model představivosti. Najdete zde podprsenky, tělo, kalhotky a grace, jejich typy a varianty se však výrazně liší od běžných.

Tělo, Teddy, Monokini

Tělo připomíná uzavřené plavky, nicméně tento model spodního prádla má upevňovací prvek umístěný v oblasti slabin. Háčky nebo knoflíky pevně upevňují oděv. Erotické tělo rozlišuje transparentní materiály. Příbuzní sexuálního modelu jsou zjevnější, jako je teddy a monokini. Nahoře a dole lze spojit tenké proužky krajky nebo elastické pásky a v oblasti bikin je řez.

Dětské dolary

Styl půvabné a nevinné kukly byl milován mnoha. Na jeho základě bylo vytvořeno sexy dětské spodní prádlo, které se podobalo na velmi krátké šaty nebo košili. Takový model má živůtek a volný sestupný lem, dosahující středu kyčlí. Materiály pro dětské dolary jsou šifon, satén, hedvábí.

Korzet

Korzet je důležitým prvkem v nápravném a erotickém prádle. Ve svém klasickém projevu má podpěru na kostce s podpůrným efektem, stejně jako vertikální desky, díky nimž je pas a boky těsný. Hlavním materiálem je husté plátno.

Existuje další typ erotických korzetů. Jsou vyrobeny z guipure a krajky, aniž by stanovily cíl, upravit postavu.

Catsuit

Přeloženo z angličtiny, "kočičí kostým" zaujal přední místo na trhu erotického prádla. Catsuit je kombinéza z průhledné síťoviny, jemné krajky, saténu, kůže a guipure. Modely mohou být vyrobeny s hlubokým výstřihem v oblasti dekoru, výstřihem v oblasti bikin, s rukávy a bez rukávů.

Výhodou vývojářů Catsuit je jeho pružnost a univerzálnost pro ženu s jakoukoliv postavou. S pomocí některých modelů můžete vytvořit jasný akcent na hrudi, s pomocí jiných na štíhlé nohy.

Peignoir

Lehké a sexy roucho, které se nosí nad jakýmkoliv spodním prádlem. Nese tajemství a svádí zakrytí ženských forem. Peignoirs jsou vyrobeny ze saténu, organzy, krajky, hedvábí a dokonce sametu.

Kombinace

Není to tak dávno, kombinace pod oblečením. Jedná se o krátké šaty, speciální střih, který prakticky zapadá do těla.

Dnes lze tuto kombinaci nalézt na policích obchodu s erotickým prádlem. Jsou vyrobeny z tenké síťoviny, mohou mít živůtek s kosticemi as push-up efektem, doplněným úzkými popruhy. Délka modelu pokrývá hýždě nebo dosahuje středního stehna.

Popruhy

Strops - nový druh erotického prádla, který je propletením elastických pásek. Tenké pásky známek procházejí zónou štěpení, bikiny, a mohou také jít přes nohy, která vypadá obzvláště sexy, když se nosí přes šaty se štěrbinou.

Popruhy se aplikují jako doplněk ke spodnímu prádlu. Je možné je darovat bez plátna jako upřímný model pro romantické a vášnivé datum.

Upřímné modely kalhotek

Kalhotky jsou samozřejmě základním předmětem spodního prádla v každodenním životě a jako erotické prádlo. Představte si jen ty, jejichž upřímné styly jsou hodné nejsvůdnějších souprav.

Jocke - model kalhotek, mající trojúhelník na přední části a odhalující hýždě. Dva úzké pásy vycházejí z pásu a procházejí podél vnějšího okraje stehen, takže hýždě v atletech zůstávají zcela nahé.

Panty gauč shaper jsou druhem strun s ultra úzkým trojúhelníkem na přední straně, hýždě v takových modelech zůstávají otevřené.

Erotické kalhotky mají více klasických stylů, nicméně o odrůdách se budeme bavit v sekci ležérního spodního prádla.

Podprsenky

Podprsenka je nezbytná pro zdraví a krásu ženského prsu. Moderní modely mají mnoho stylů a plní různé funkce.

Bando

Pásek bez ramínek je stylový podprsenkový model s názvem „gang“. Podprsenka může být vyrobena z krajky, pleteniny, elastické husté tkaniny. Druhá možnost je velmi funkční pro podporu malých prsou.

Push-up

Push-up model má pěnové nebo gelové vložky na šálcích. Pokud má pohár zcela pěnový podklad, podprsenka výrazně zvětší velikost prsu, vložky podél spodního okraje pohárku se použijí pro zvedání a podpírání.

Balconette

Balkonová podprsenka otevírá prostor dekoltu co nejvíce a poskytuje podporu díky ramenním popruhům, které jsou od sebe daleko od sebe. Poháry model pokrýt hrudník jen polovinu, účinně zvedat to.

Pitted

Modely s osivem s komfortními a pohodlnými ponožkami. Bezrámové podprsenky podporují prsa díky široké základně pásky, stejně jako širokým páskům. Formy jsou přirozeně přirozené. Bezmocné modely jsou populární mezi budoucími a kojícími maminkami, stejně tak jako u žen s ladnými.

Pro ošetřovatelství

Bezrámový design - ne jediný rys podprsenek pro kojící ženy. Měkké šálky mají speciální upevňovací háčky nebo knoflíky, které umožňují otevřít prsa k krmení, aniž by se odstranila podprsenka.

S kostmi

Model s kameny může mít měkký, tuhý a pěnový gumový kelímek. Vlastnost podprsenky dává prsu kulatost.

S dvojitým šálkem

Podprsenka s pevnými kelímky dodává prsu další objem a je nepostradatelná pro nošení pod pevnými a průsvitnými šatními skříněmi.

S měkkými šálky

Modely s šálky bavlny, krajky a guipure jsou nepostradatelné jako každodenní a erotické prádlo. Elastickost těchto modelů je odborníky považována za nejškodlivější pro ženské prsa.

Podprsenka horní

Model je košile s vložkami uvnitř. Taková podprsenka se stává nepostradatelným atributem ve sportu a při každodenním nošení.

Sportovní

Sportovní modely mají podpůrný a kompresní účinek. Každý z nich zajišťuje stabilní stav hrudníku během fyzické námahy stiskem hrudníku.

Bustier

Podprsenka se podobá krátkému vrcholu, protože má širokou základnu, dosahující až 15 cm, základnu lze vyrobit z hustého materiálu a krajky, doplněnou třásněmi a dalšími typy dekorů.

Neviditelný

Podprsenka této kategorie je nepostradatelná pro šaty s otevřeným hřbetem nebo hlubokým výstřihem.Jeho kelímky jsou vyrobeny ze silikonu a díky lepivé vrstvě jsou připevněny k tělu. Kůže v tomto modelu nedýchá.

Kalhotky

Dámské kalhotky vám umožní zdůraznit a upravit určité oblasti.

Maxi

Kalhotky-maxi - nejvíce uzavřený model v řadě dámského spodního prádla. Má vysoký pas a široké strany. Dnes jsou tyto retro možnosti populární ve verzi průsvitných tkanin a krajek.

Midi

Midi šortky jsou klasickou verzí ležérního spodního prádla. Mají průměrné uložení a boční části. Vyrobeno z bavlny, viskózy, bambusu a syntetických materiálů.

Korzet

Modely korzet mají výrazný ochabující účinek, mají husté vložky v oblasti břicha a nadhodnocený pas. Lze vyrobit ve formě skluzů nebo šortek pro dodatečné nastavení boků.

Kalhotky

Kalhotky jsou prototypem šortek, představují však otevřenější model v oblasti bočních částí.

Šortky

Kalhotky kalhotky mají stejnou šířku látky kolem obvodu modelu. Zavírají hýždě a stehna, jak je to jen možné, mohou mít nadhodnocené, střední a nízké nasazení.

Klouže

Šortky slipy populární a podle odborníků nejhygieničtější model spodního prádla. Uzavírá hýždě a má boční části uprostřed stehna.

Thong

Model upřímných kalhotek má trojúhelník na přední straně a na zádech úzký pruh procházející mezi hýžděmi. Řemeny jsou nepostradatelné, když jsou kombinovány s oděvem kování, jsou však kontraindikovány pro každodenní nošení.

Tanga

Má úzké a vysoké boční části, někdy sestávající z úzkých popruhů. Přední a zadní strana jsou pokryta malými obdélníky látky.

Správně zvolené spodní prádlo zdobí ženu a otevírá její pravý ženský princip.

Krásné a vysoce kvalitní modely mohou pracovat zázraky s vnitřním světem spravedlivého sexu, stejně jako s fanoušky podobné krásy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky