Organizér pro spodní prádlo

Organizér pro spodní prádlo

Každá dívka miluje spodní prádlo. Někteří z těch slabších mají hodně, zatímco jiní mají hodně. A někteří a jiní mají jednu otázku: jak ukládat prádlo, aby nezabíral mnoho místa a byl vždy v pořádku? Fantastický a kreativní přístup pomůže při řešení tohoto problému, protože není nic jednoduššího než vytvořit si vlastní organizér pro spodní prádlo.

Kouzelné krabice a kontejnery

Nejjednodušší způsob, jak udělat organizátora pro skladování oblečení - je vyzvednout a upevnit dohromady několik krabic různých velikostí. V každém domě jsou kartonové krabice s čajem, horkou čokoládou a obilovinami. Nejdříve se musíte rozhodnout o výšce budoucího organizátora - mělo by být menší než výška krabice, ve které bude umístěna. Dále se musíte rozhodnout o počtu krabic potřebných k uložení různých typů prádla. Pro skladování ponožek, například, malá krabička čaje je docela dost - může být 7 takových krabic (podle počtu dnů v týdnu) nebo více. Větší krabice jsou potřebné pro skladování kalhotek a dlouhé boxy pro ovesné vločky a jiné obiloviny jsou ideální pro skladování podprsenek.

Všechny krabice musí být oříznuty do požadované výšky, zarovnány ve správném pořadí a uzamčeny dohromady. Mohou být slepeny nebo sešité. Poté bude jen ozdobit hotového organizátora. Stačí lepidlo s tapetou nebo krásným papírem, ozdobíme stuhami nebo krajkou. Stejným způsobem můžete z organizérů vyrobit pořadatele, ale k jejich opravě potřebujete pistoli.

Nový život starý box

Praktičtí a trvanliví organizátoři dostanou z boxů. Krabice na boty nebo malé domácí spotřebiče jsou skvělé pro vytvoření pořadatele. Pomocí této metody můžete vytvořit organizér pro zásuvku prádelníku a nezávislého organizátora, který může být uložen na prominentním místě.

Nejprve se musíte rozhodnout o typu pořadatele, protože pro pořadatele, který bude stát na prominentním místě, budete potřebovat kryt. Dále musíte najít krabici vhodné velikosti. Tuto krabici a v případě potřeby víko musí být nalepeno uvnitř a vně ozdobným papírem, tapetou nebo látkou. Dále byste měli rozhodnout o počtu a velikosti buněk, podle výsledků výpočtů je jasné, kolik dlouhých a krátkých oddílů je třeba provést. Příčky by měly být ideálně přizpůsobeny výšce a délce krabice. Každá přepážka by měla být přelepena ozdobným papírem, případně tkaninou, s povrchovou úpravou krabice a nechat ji dobře zaschnout. Povrchové úpravy by měly být o něco delší než mezery. Přebytečná výbava se namontuje.

Výsledné díly je třeba vyzkoušet, vybrat místa spojení a na těchto místech provést hluboké řezy. Výslednou mřížku přilepte k krabici, kterou lze již smontovat nebo po částech.

Textilní zázraky

Pořadatel pro spodní prádlo může být vyroben nejen z krabice, ale může být také šitý na šicím stroji. Výhodou takového organizátora je, že stěny buněk budou měkké a nebudou se při použití zlomit.

Pro jeho výrobu budete potřebovat lepenku, silnou tkaninu, šikmou vložku nebo silnou pásku pro zpracování hran, nití, šicích strojů, nůžek a drobných předmětů pro dekoraci.

Nejdříve musíte udělat externí krabici. K tomu změřte šířku, délku a hloubku hrudníku zásuvky. Podle měření jsme vyřezali následující části: spodní - 2 části, dlouhé boční stěny - 4 díly, krátké boční stěny - 4 díly. Části rozřízněte malým množstvím tkaniny (dotace) na šev.Pro každou část je třeba připravit "rám" lepenky: 2 dlouhé strany, 2 - krátké a jedno pro dno. Pokládka lepenky mezi textilními polotovary je třeba šít všechny tyto polotovary v krabici, hrany zpracovat šikmé vložky nebo pásky.

Dále přejděte na oddíly. Pro jejich výrobu je třeba připravit několik dlouhých dílů pro dlouhé příčky, s přihlédnutím k dávkovému švu a mnoha identickým krátkým obdélníkům - stanou se také přepážkami. Z výsledných mezer musí šít vánoční stromeček. Výsledná část je ručně přišita do krabice.

Kde koupit

Pro ty, kteří nemají čas ani nedovolují dovednosti dělat řemesla, je vždy příležitost koupit si takového organizátora. Jehličnany budou rádi prodávat své pořadatele autorských práv, ale jejich náklady budou poměrně vysoké, protože výrobky vyrobené ručně jsou vždy drahé.

Značka IKEA nabízí obrovské množství organizátorů a krabic pro skladování oblečení. Například sada Svira je vyrobena z ekologicky šetrných materiálů, které lze recyklovat, a je určena pro skladování spodního prádla a doplňků. Skládá se z jednoho organizátoru na prádlo a dvou krabic na ukládání pásů a šperků. Sada je potažena látkou z pastelových odstínů s velmi krásným a výstižným potiskem. Pro pohodlné použití na každé krabici je k dispozici textilní rukojeť.

Sortiment IKEA má také organizátory, které se prodávají samostatně, prezentované v různých barvách a možnostech dělení prostoru. K dispozici jsou také přepážky pro krabice různých velikostí. Stačí změřit šířku a délku zásuvek prádelníku, vybrat vhodný oddělovač a umístit do zásuvky - to pomůže udržet prádlo v perfektním pořadí.

Silnice

Jdeme na silnici, každá dívka chce, aby byl kufr v pořádku, aby se do něj vešlo co nejvíce věcí, které váží relativně málo. Všechny tyto požadavky jsou ideální cestovní organizér pro prádlo.

Organizátoři silnic jsou velmi odlišní. Nejoblíbenější možnost lze bezpečně nazvat organizér-hrudník na textilním základě. Jedná se o velmi lehký, kompaktní a prostorný organizér. Má přihrádku na podprsenky, speciální kapsy na kalhotky, kapsu na drobnosti a další kapsu na suchý zip, kterou lze v případě potřeby rozepnout. Hruď je dokonale zapnuta zipem, který zabraňuje vypadnutí jeho obsahu. Takový organizátor neustále dostává od dívek pozitivní zpětnou vazbu.

Mírně méně populární, ale více originální organizátor v podobě podprsenky má pevný základ. Je vyroben podle principu kosmetiky, má několik kapes, vybrání pro podprsenky a uzávěry ve formě hustých elastických prvků. Tento organizátor je méně prostorný, ale má širokou škálu vzorů, zdobené tisky, tkaničky a stuhy. Taková věc je ideální pro milovníky estetické složky věcí.

Populární moudrost říká, že podle stavu ženského šatníku může člověk posuzovat duchovní kvality své milenky: pokud je ve skříni pořádek, pak je v životě také dívka vyvážená a organizovaná. Pořadatel pro spodní prádlo dokonale pomáhá při pořádání skříně a myšlenek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky