Spodní prádlo Milavitsa

Spodní prádlo Milavitsa

Běloruské výrobci již dlouho získávají uznání ruských žen díky vynikající kvalitě spodního prádla a různých modelů. Bělorusko je známé tím, že má několik značek spodního prádla. Jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších je Milavitsa.

O značce

Historie běloruské značky spodního prádla začíná v roce 1908. To bylo pak, že Bělorusové byli úzce zapojeni do vytváření pohodlné spodní prádlo pro ženy. V těchto prvních letech neexistovala taková různorodost modelů. Jako teď. Nicméně značka se již snažila zohlednit všechny potřeby žen a vyrobit spodní prádlo, s přihlédnutím k ženské anatomii.

Od počátku svého vzniku se značka několikrát změnila, až se tvůrci společnosti obrátili na spisovatele Běloruska o pomoc. Výbor spisovatelů navrhl jméno Milavitsa, jak tomu bylo v dobách starých Slovanů. Vždycky symbolizovala lásku a zosobněné ženské krásy.

Výrobní společnost v současné době úzce spolupracuje s ruskými prodejci a v téměř každém městě v naší rozsáhlé zemi existují butiky této značky.

Vlastnosti a výhody

Jako každý jiný známý výrobce spodního prádla z Běloruska je Milavitsa známá svou nepřekonatelnou kvalitou svých výrobků. Pro výrobu dámských souprav jakéhokoliv typu s použitím kvalitních přírodních a umělých materiálů.

Všechny kolekce prádla Milavits se vyznačují různými tvary, barvami a vzory. Sbírky jsou prezentovány jak ve formě ženských setů, tak i jednotlivých prvků.

Vzhledem k tomu, že značka vyrábí své výrobky v Bělorusku, je její hodnota zcela demokratická. Spodní prádlo této značky může dovolit většině žen, které si cení kvality a pohodlí za rozumné peníze.

Populární Bras

Balconette

Balconette je poměrně nový model spodního prádla, ale už má mnoho fanoušků. Model je velmi pohodlný a je vhodný pro ty, kteří preferují oblečení s hlubokým výstřihem. Díky nízkému šálku je podprsenka zcela neviditelná i pod oblečením s velkým výstřihem.

Vizuálně se může zdát, že podprsenka je volena tak, aby se vešla a je pro ženu trochu malá. Jedná se však o speciální designový pohyb, díky kterému je hrudník dokonale podepřen a neopouští pohár.

Podprsenka tohoto modelu může mít odnímatelné popruhy, což ji činí ještě praktičtější. Díky této funkci můžete nosit oblečení s otevřeným topem, včetně večerních šatů bez ramenního popruhu.

Sconce

Podprsenka podprsenka je ztělesněním zvýšeného pohodlí. Tento model je vhodný, protože má široké popruhy a nemá jámy. Model je ideální pro domácí i spánek.

Mnoho svítidel je navrženo speciálně pro sport. Mnoho žen řekne, že taková podprsenka je mnohem pohodlnější na nošení v tělocvičně, než běžná podprsenka. Podprsenka podprsenka nespadá a poskytuje maximální pohodlí i při aktivním tréninku.

Velmi často je svítidlo jako top, který lze nosit doma bez dodatečného oblečení Podprsenka má řadu barev, mezi nimiž dominují černé, bílé a béžové odstíny.

Na kostech

Podprsenka Milavitsa - skvělá volba pro každý den Tento model podprsenky je nejběžnější díky své praktičnosti a schopnosti dokonale podporovat prsa.Podprsenka je vhodná pro většinu příležitostí. S některým z nich bude hrudník vypadat dokonale a přitahovat nadšené pohledy ostatních.

Většina moderních podprsenek má vložky ve formě obloukových silikonových kostí. Takové kosti jsou poměrně husté, ale měkké, neřezají se do kůže a po mnoha praních se nedeformují.

Velké velikosti

Běloruská značka přiděluje zvláštní místo výrobě velkých podprsenek. Rozsah velikostí podprsenky je velmi široký a končí ve velikosti 120F. Samozřejmě, že tyto podprsenky jsou vyrobeny speciální technologií, která vám umožní vzít v úvahu všechny rysy velké prsa.

Podprsenky pro majitele nádherných forem mají hluboký pohár a vyztužené kosti. Dodatečná podpora prsou je zajištěna širokými popruhy, které také odlehčují zatížení páteře. Větší prsa se stávají velmi čistými a už nepohodlí.

Bezešvé

Bezešvé podprsenky - sen každé ženy. To není překvapující, protože nedostatek švů dělá podprsenku pohodlnější a umožňuje ji nosit v úzkých šatech.

Bezproblémové spodní prádlo je skutečný objev návrhářů a hledání pro ženy. Nyní má spravedlivý sex příležitost nosit naprosto jakékoliv oblečení a nebát se, že švy vyniknou.

Kromě toho, bezešvé podprsenky jsou skvělé pro dívky s citlivou a velmi jemnou pokožkou. Jakékoli tření může způsobit podráždění a podlitiny. S bezproblémovou podprsenku bude tento problém zcela odstraněn.

Nápravné

Korekční podprsenky jsou obzvláště oblíbené u mnoha žen. Postupem času, kdysi krásné a elastické hrudi ztrácí svůj tvar, stává se méně a méně atraktivní. Korekční podprsenka je určena speciálně pro zajištění toho, aby se žena v jakémkoliv věku nadále cítila žádoucí. A jeho hlavní výhodou - hrudník, stále přitahovaly pohledy mužů.

Korektivní účinek se dosahuje pomocí speciálních silikonových nebo pěnových vložek. Jsou umístěny uvnitř poháru. Právě tyto prvky zvyšují hrudník a opravují jeho tvar. Kromě toho jsou podprsenky s efektem korekce vhodné pro dívky s malou velikostí hrudníku. Díky svému zvedání se velikost zvětší o 1-2 jednotky.

Módní kalhotky

Thong

Řemeny značky Milavitsa jsou velmi pohodlné. Navzdory zákazům lékařů a škodám, které tento model kalhotek může způsobit ženskému tělu, se bez nich neobejdete. Moderní žena si nemůže dovolit svléknout spodní prádlo vyčnívající pod kalhoty. Bylo to proto, aby se odstranila tato nuance a byly vynalezeny tanga.

Návrháři společnosti Milavitsa se snažili, aby se modelka stala pohodlnou a neviditelnou v úzkých šatech.

Brasiliana

Kalhotky model Brazilský je velmi podobný tanga v jeho vlastnostech. Nezakrývají úplně hýždě, ale pouze jejich horní část. Tento model je považován za jeden z nejvíce sexy a perfektně zdůrazňuje hýždě, které jsou od přírody krásné.

Brasiliana je skvělý pro nošení pod džíny a jiné oblečení, které nevykazují krajky.

Klouže

Název panty slip pochází z anglického slovesa sleep - sleep. To je zcela přirozené, protože tento model kalhotek je považován za nejpohodlnější pro nošení doma a spaní. Kalhotky mají klasický tvar, který se vyznačuje širokými stranami. Tento model je nejvhodnější ze všech a bezpečný pro zdraví žen.

Pro duté ženy

Ženy s občasnými oblouky mohou být příliš těžké vybrat správný model kalhotek. Společnost Milavitsa se o tyto ženy starala a připravila unikátní kolekci velkých kalhotek.Designéři pečlivě promysleli design každého modelu a učinili kalhotky nejen pohodlnými pro obézní ženy, ale také krásné.

Hlavní rozdíl mezi velkými kalhotami a všemi ostatními je přítomnost širokých bočních stěn a výška přistání. Mnoho kalhotek tohoto typu je vybaveno efektem korekce, zavře žaludek a odstraní nenáviděné záhyby po stranách.

Push up efekt

Sedavý životní styl, nedostatek aktivity a čas na sportování silně ovlivňuje přirozenou krásu ženských forem. Nejvíce postižené jsou hýždě. Stávají se letargickými a ochabnutými. Kalhotky s efektem push up od Milavitsy schopné tento problém vyřešit ve dvou účtech.

Díky těsným elastickým vložkám do hýžďových svalů kalhotky zvednou problémovou oblast, vrátí svou pružnost a podají bývalé odvolání. To je však pouze vizuální efekt, který musí být podpořen nezbytnou fyzickou námahou.

Recenze

Během své dlouhé historie existence získala běloruská značka Milavitsa mnoho recenzí. Většina z nich je pozitivní. Zákazníci si všimnou mimořádné grace a ušlechtilé barevné škály produktů této značky.

Dívky navíc nemohly věnovat pozornost kvalitě šicích oděvů. Najít chybu s ním je velmi obtížné. Lepící nitě jsou velmi vzácné, nemluvě o zakřivených švech. Kostice podprsenky jsou velmi odolné proti opotřebení, kostky neztrácejí svůj tvar po celou dobu nošení podprsenky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky