Náramkové vodotěsné a odolné hodinky

Náramkové vodotěsné a odolné hodinky

V sovětských časech, kdy ještě nevěděli o mobilních telefonech, kupovali čínské hodinky na trhu, které byly údajně odolné vůči vlhkosti, bylo možné snadno přesvědčit o opaku pouhým vstupem do řeky. Další věc - moderní chronometry. Tváří v tvář nejpřísnější soutěži ve formě mobilních telefonů si hodináři nemohou dovolit vydávat manželství. A pokud jste dnes zakoupili model, deklarovaný jako potápěčský, můžete si být jisti, že je to přesně to, co to je.

Vlastnosti

Dnes, hodiny nejsou tak nutná věc, jako předtím - čas lze prohlížet na mobilním telefonu. Nyní se toto příslušenství stalo vzácnou výzdobou (někdy je ukazatelem vysokých příjmů majitele). Dnes, ne každý má hodinky, ale protože oni, včetně potápění, moci být představován k příteli, kolegovi nebo příbuzný. I když je lepší dát potápěčské hodinky někomu, komu to bude skutečně užitečné:

  1. odolný proti nárazům a vodě Můžete bezpečně dát potápěče - to není pro nic za to, že model byl pojmenován po lidech této profese;
  2. správná věc bude pro sportovce který tráví většinu svého času v tělocvičně a v plavecké sekci (takové hodinky v obchodě jsou označeny „WR“);
  3. budou užitečné pro sportovce často padají (fotbalisté, cyklisté);
  4. Toto příslušenství bude skvělým dárkem i pro rybáře, zejména těm, kteří mají rádi podvodní rybolov sumců;
  5. takový dar se ukáže být pro potápěče.

Klasifikace odolnosti vůči vodě

Pokud jsou potápěčské hodinky označeny jako „5 atmosfér“, znamená to, že jsou určeny pro bazén nebo řeku. Samozřejmě, že budou také vhodné pro sprchu po cvičení - nebudete muset brát je off / on a starat se o vodu nedostane dovnitř.

Štítek „10 Atmospheres“ je vhodný pro potápěčské atlety a může být ve vodě dlouho.

"20 atmosfér" na profesionální hodinky, potápěči používají, jít do hloubky k podvodním útesům nebo navštívit žraloky.

Ale nejpevnější model bude mít značku 50 atmosfér.

Takovéto příslušenství potřebujeme při provádění podvodních prací, například při opravách podmořské sítě.

Tyto hodinky se liší v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Někdo má rád polymerní pouzdro, někdo - titanové výrobky, elektronický ciferník nebo mechaniku se šipkami (existují také smíšené modely). Jsou zde hodiny s kalendářem, stopky, kompas ... Je tu něco, z čeho si vybrat, a každý se rozhodne pro sebe - závažnost klasického stylu nebo jasně oranžový model.

9 foto

Odolnost proti nárazu v normách

Modely odolné proti nárazům zahrnují modely hodinek, jejichž mechanismus je schopen odolat nárazové síle na pouzdro, ze kterého nebude trpět ani vzhled výrobku, ani jeho přesný provoz.

Je možné, že někdo z uživatelů může při značení „anti-shock“ znamenat, že hodinky jsou odolné vůči jakémukoli zatížení souvisejícímu s pádem, nárazem nebo silným tlakem. To v žádném případě není, protože šokové hodinky splňují určité mezinárodní standardy.

Normy znamenají splnění obecně uznávaných minimálních požadavků.

Pokud jim tento model odpovídá, jsou testovány experimentálně - vypadá to, že v případě hodin vycítíte sílu 5 kJ.

Předpokládá se, že hodiny splnily test, pokud byly splněny následující požadavky:

· Po nárazu na trup budou fungovat normálně;

· Pokud po stisku křemenných hodinek jejich přesnost nepřesáhne dvě sekundy. U ostatních typů hodin je tato hodnota povolena ve výši 60 sekund denně;

· Pokud by pád výrobku nevedl k takovým následkům, jako je vážné kosmetické poškození nebo přemístění jednoho nebo několika prvků.

Pro děti

Když je letní dovolená na nose, což znamená moře, hry v bazénech a právě nejaktivnější čas v životě dětí, bude přítomnost takových hodin pro dítě velmi vhodná.

S tímto příslušenstvím se můžete zapojit do sportu a plavat bez obav o tom, jak budou hodinky nějakým způsobem poškozeny.

Modely, které se nebojí vody nebo nárazu, připevněte dítě k zápěstí gumovým páskem. Je velmi pohodlný na nošení - nedochází k otírání kůže, nezpůsobuje alergie a spolehlivě drží příslušenství na ruce. Dětský šok odolný a vodotěsný přístroj je zpravidla multifunkční výrobek, jehož design se liší jasem a originalitou.

Tento výrobek pro děti je rozdělen do dvou kategorií - pro dívky a chlapce. Liší se v designu a dekoraci. Pro kluky jsou výrobky obvykle vyráběny ve více omezených odstínech nebo mají kamuflážní zbarvení, geometrické tisky, kresbu zvířete. A pro dívky, jako vždy, převládají světlé odstíny, motýli, víly, hvězdy atd.

Kde koupit?

Vodotěsné hodinky se prodávají v obchodě s hodinami a v internetových obchodech je mnoho nabídek. Tyto výrobky se také prodávají do sportovních obchodů. Mimochodem, budou schopni vám jasně vysvětlit, jaký model by měl být v tomto případě zvolen.

Tak, prodávající může trvat na nákupu nejen vodotěsné hodinky, ale že musí být také nárazuvzdorné, pokud se chystáte dobýt hloubky moří. A to není touha odtrhnout více peněz od vás, ale nutnost, jinak jiný model nemusí odolat vysokému tlaku vody a selhat.

Co je uvnitř?

Je jasné, že hodiny mají mechanismus, který počítá čas. Je to ale moderní doplněk, což znamená, že se to nedělo bez působivého množství elektroniky. V potápěčských hodinkách bude reprezentován minipočítačem, který bude měřit, jak hluboko se ponor objevil, jaký je puls a tlak potápěče, teplota vody a ne jen.

Pokud se ztratíte mezi ohradami, můžete použít vestavěný kompas a vrátit se do výchozího bodu.

O osvětlení se postarali také výrobci - koneckonců, sluneční paprsky sotva dosahují dna oceánu. Pokud jste pokročilý potápěč a nejste lhostejní k času odlivů a toků, hodiny vám ukáží fáze měsíce. Na souši, nespěchejte, aby se tyto hodinky jako zbytečné - jít do klidu, a vestavěný budík vás probudí pro příští ponor.

Nespěchejte experimentovat

Předpokládejme, že máte to štěstí, že si koupíte potápěčské hodinky od Casio. Výrobce uplatňuje pravidlo, podle kterého bylo toto příslušenství vytvořeno, což se nazývá „tři tucty“ a znamená, že:

  1. hodiny padnou od deseti metrů vysoké;
  2. bude fungovat perfektně v hloubce 100 metrů (10 atmosfér);
  3. nabití baterie hodin na 10 let.

Bez ohledu na to, jak jsou mladí a horkí, kolik se vám líbí extrémní sporty, neměli byste spěchat k provádění podobných experimentů.

Model přežije, dnešní výrobci opakovaně prokázali životaschopnost svých slibů. Ale vy si nemůžete spočítat svou sílu, takže není nejlepší bez rizika.

Nejlepší možnosti

Orient

Model potápěčských hodinek s automatickým navíjením z vás udělá velmi přesnou osobu. Faktem je, že tato společnost je světově proslulá značka, která vyrábí chronografy, které jsou rozmanité funkčností a designem, ale vždy velmi přesné a spolehlivé.

Veliteli

To lze označit jako klasické vodotěsné a nárazuvzdorné hodinky. S takovým příslušenstvím se člověk nemusí vůbec nechat - budou během pracovní doby, během výletu a ve svém ateliéru na místě. Omezenost a stručnost designu zdůrazňuje maskulinní charakter příslušenství a mluví o dobrém vkusu jeho majitele. Hodinky velitele dávaly přírodní kožený opasek.

Již dlouho je známo, že výrobky hodinek Vostok jsou vždy přesné a spolehlivé, vodotěsné rány a na skle se nikdy nevyskytují škrábance, na jejichž výrobu se používají minerály.

Boccia Titanium

Rusové se s tímto německým produktem seznámili ne tak dávno, ale mnozí spotřebitelé to již dokázali ocenit.

Při jejich výrobě byly použity high-tech materiály a mechanismy pro výrobu slavných firem. Zároveň se ukázalo, že cenový přístup je velmi rozumný, takže tento produkt dokázal rychle vytvořit úspěšnou konkurenci značkám s dlouhodobou reputací.

Hodinky v této kolekci jsou titanové, a jak víte, tento materiál je silnější než ocel, ale lehčí než ten, což je velmi důležité pro trvalé opotřebení. Je také důležité, aby alergie na tento materiál nikdy nenastaly.

9 foto

Bulova

O tomto modelu vodotěsných a nárazuvzdorných hodinek je již dlouho známé jako hodinky se smyslem pro styl a chuť, které mohou dát člověku důvěru a učinit z něj elegantní. Jsou vhodné pro všechny a bez výjimky a vypadají skvěle jak na ženské křehké rukojeti, tak na širokém mužském zápěstí. Každá z těchto sbírek zohledňuje nejen nové módní trendy a preference, ale i vlastní bohaté zkušenosti.

Než tvůrci těchto hodinek neměli na výběr, co je lepší pracovat s komplexními technologiemi nebo s drahými materiály. Nedocházelo ke kompromisu, ale svým zákazníkům prezentovala produkt, který byl získán s využitím obou těchto možností. Takový přístup k vyráběnému zboží mu dává slávu ideálního měřiče času, schopného uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Solární pohon Casio

Takové modely, pro které ani vlhkost, ani dopady nejsou hrozné, jsou vyráběny mnoha výrobci, ale společnost Casio se vyznačuje největší linií. Chcete-li dobít solární hodinky Casio, bude světlo z jakéhokoli zdroje, i když se odráží nebo rozptýlí. Ukazuje se, že nabíjení se nikdy nezastaví a hledání tohoto jasného slunce není nutné.

Hodiny by měly být vybrány podle potřebných funkcí.

Takový výrobek může být vždy prezentován jako dárek, výběrem příslušenství v souladu s profesí nebo životním stylem budoucího majitele.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky