Hádejte náramkové hodinky

Hádejte náramkové hodinky

Historie vývoje americké značky Guess začala v roce 1981 prodejem kolekce džíny, která se ukázala jako velmi úspěšná. Sortiment dnes zahrnuje náramkové hodinky pro muže i ženy. Navzdory závazku značky vůči kultuře mládeže jsou stylové doplňky vybírány lidmi jakéhokoliv pohlaví a věku.

Hodinky jsou současným a stylovým doplňkem, který je stejně žádoucí u žen i mužů. Volič zápěstí umožňuje nejen určit čas, ale také ukázat svůj status ve společnosti. Hádejte hodinky s obdivem.

Prvky značky

Značka Surely Guess je známá pro každou módu nejen stylovým oblečením a doplňky, ale i hlasitými upřímnými reklamními kampaněmi se slavnými modely molo. Americká značka má několik výhod, které vysvětlují závazek moderních žen a mužů:

 • Guess je americká značka pro mládež, jehož rozsah zahrnuje oblečení, obuv a stylové doplňky - včetně hodinek;
 • V linii značky existuje několik oblastí, které určují rozpočet nákupu a kvalitu zboží Guess vybírají úplně jiní lidé;
 • Značkové doplňky mají módní design pro muže a ženy, vysoce kvalitní mechanismy a trvanlivé materiály;
 • Hodinky Guess mají podobné vlastnosti, například mechanismus křemenného typu u klasických žen a mužů modely chráněné proti pronikání vodního stupně 30WR-50WR;
 • Dámské modely jsou často zdobeny kamínky Swarovski;
 • Modely se liší typem materiálu: pouzdro (ciferník) je vyrobeno z nerezové oceli, popruhy jsou z oceli, kůže, silikonu;
 • Hodinky Guess mají sbírky tam jsou dámské a pánské doplňky na stejné úrovni jako unisex modely pro zástupce jakéhokoliv pohlaví.

Americká značka Guess je známá nejen pro džíny, ale také pro kvalitní značkové hodinky, jejichž „srdce“ je vyrobeno ve Švýcarsku. Modely mají nepřekonatelný design a funkčnost nezbytnou pro konkrétního muže nebo ženu. Kromě klasiky patří mezi řadu hodinek "chytré" modely "Guess Connect" s podporou mobilního zařízení a schopnost přijímat hovory a SMS přímo z OLED displeje.

Ženské modely

"Guess Connect"

Kolekce obsahuje doplňky v široké škále odstínů od klasické bílé až po hnědou až leopardí a lakonickou černou. Tyto hodinky nejsou jen stylovou novinkou se standardním číselníkem. Hodinky "Guess Connect" se nazývají "chytré" díky možnosti synchronizace se smartphonem a řadou dalších funkcí:

 • Kompatibilní se systémy Android, IOS;
 • Modely mají křemenný analogový mechanismus a jsou vybaveny OLED obrazovkou;
 • Povolit čtení a odesílání zpráv;
 • Ovládání mobilního a hudebního přehrávání kamery;
 • Práce bez dobíjení od 3 do 5 dnů;
 • Pomoc při hledání telefonu v případě jeho ztráty z důvodu funkce vyhledávání.

Stylová novinka "Hádejte připojení"je hodinky s klasickým číselníkem a pohybem a současně s OLED displejem, díky kterému je minimalizováno používání smartphonu. Modely mají modul Bluetooth tm 4.0 pro interakci se smartphonem, mikrofonem a reproduktorem, tlačítky pro ovládání."

Pouzdro je vyrobeno z odolné nerezové oceli, pásek je vyroben z vysoce kvalitního silikonu. Jeho délka je 190 mm.

Dámské a pánské hodinky "Guess Connect" kombinované do jedné kolekce a ne vázané na podlahu. Muži se pravděpodobně držet přísných odstínů, jako je černá nebo hnědá, a ženy všechny ostatní, včetně v leopard tisk.

"Hádej hodinky"

Řada obsahuje klasické modely z nerezové oceli nebo kůže, které se liší v odstínech a exteriéru. Nejoblíbenější příslušenství:

 • "Dámské šaty" s kamínky z nerezové oceli s hrubým samčím páskem a číselníkem o průměru 34 mm. Hodinky jsou k dispozici v barvách žluté a růžové zlato, stříbro.
 • Ocel "Dámský sport" Mají originální ciferník s rozptylem malých kamínků a barevný přechod z růžové na modrou.
 • Mezi elegantní modely stojí za zmínku Analog Watch "Dámské šaty" Díky sofistikovanému designu dokončí elegantní vzhled.

"Gc Collection"

Kolekce představuje ženské modely hodinek s chronografy. Skutečná ženskost a vysoká funkčnost jsou propleteny v každém příslušenství, což vám umožní dokončit obraz od sportovního elegance až po sofistikovaný ženský styl.

 • Typ napájení - baterie;
 • Mechanismus - chronograf (Švýcarsko);
 • Materiál řemene: ocel nebo pravá kůže.

Pánská kolekce "Guess Watches"

Pánské náramkové doplňky Guess mají různé barvy: designéři vybrali praktické odstíny modré, černé, hnědé a stylové kombinace.

Originální model pánských hodinek "Mens Dress" je lakonický ve svém designu a je z nerezové oceli a koženého řemínku v červené barvě. Ze sportovního sortimentu stojí za zmínku model "Mens Sport" se silikonovým páskem a "mužskými" barvami: modrá, černá. Pánská kolekce "Gc Collection" je reprezentována modely s vestavěným chronografem a má současný design: 45 mm objemový ciferník, 197 mm kožená nebo ocelová délka popruhu.

Jak odlišit originál

Jediná věc, o které zkušení kupující varují, je možnost koupit čínské falešné pochybné kvality. Aby se předešlo nedorozumění, doporučuje se koupit hodinky Guess v oficiálním oficiálním zástupci online nebo maloobchodní prodejny. Doporučujeme se seznámit s cenami v oficiálním butiku značky, abyste si byli vědomi cenové politiky společnosti Guess a nebrali originál za cenu.

 • Značkové balení je prvním certifikátem pravosti hodinek. V závislosti na výrobku se liší v designu, ale sjednocuje vysokou kvalitu jeho provedení, přítomnost loga společnosti na přední straně a pokyny a záruční kontrolu vždy připojuje k obalu;
 • Záruka na hodinky Guess - 2 roky;
 • V záručním listu originálu jsou uvedeny adresy servisních dílen a je uveden název modelu příslušenství;
 • Není pochyb o kvalitě hodinek Guess: rovnoměrně spojeny. Nemají čipy, škrábance, poškození;
 • Na zadní straně pouzdra hodinek je nutně logo značky Guess a rytina o použitých materiálech (obvykle ocel nebo kůže);
 • Na zadním krytu není vždy možné zjistit číslo modelu - tato informace je uvedena pouze u exkluzivních modelů příslušenství.

Recenze

Guess náramkové hodinky jsou konvenčně rozděleny na pánské a dámské, ale ve sbírce značky existují modely „unisex“, tedy vhodné pro oba. Spotřebitelům se podařilo ocenit vysokou kvalitu příslušenství slavné značky pro mládež, protože mechanismy každého modelu jsou vyráběny ve Švýcarsku, světovém hlavním městě hodinek.

Přestože americká značka Guess patří do kategorie mládeže, ceny za ruční modely jsou naprosto dospělé, což určuje i spotřebitele - muže a ženy s dobrým příjmem a jakéhokoliv věku.

Recenze hodinek Guess jsou jiné, ale většina z nich je pozitivní. Spotřebitelé oceňují velké jméno značky a stylové kolekce příslušenství pro zápěstí, mezi nimiž jsou sofistikované ženské modely nebo současné „hrubé“ hodinky z oceli. V pánském sortimentu jsou hodinky v klasické verzi, sportovní modely a dokonce i „chytré“ modely s diplomem OLED.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky