Pánské prádlo

Pánské prádlo

Vlastnosti látky

Oblečení pro děti, ženy i muže, prostěradla, povlaky na polštáře, přikrývky, ubrusy, doplňky jsou vyrobeny z různých materiálů. Jeden z těchto materiálů je len. Lněné oblečení je spojeno s teplým obdobím - na jaře av létě. Povlečení pánské oblečení na trhu v jiné cenové kategorii, vhodné především pro neformální atmosféru.

Len je rostlina používaná k výrobě tkanin, příze, dietního oleje.

Pánské oblečení vyrobené z lnu je obzvláště populární mezi Italy a francouzštinou, pohmožděná tkanina vyjadřuje jejich svobodu. Britové naopak nejsou přízniví pro vlastnosti lněné tkaniny.

Lněné tkaniny se liší ve vlastnostech v závislosti na zemi původu. Vysoce kvalitní tkaniny jsou vyráběny v Irsku. Italský len je považován za méně kvalitní. Poslední místo z hlediska kvality lněných tkanin patří do Číny.

Len má řadu výhod, díky kterým jsou tyto oděvy v poptávce mezi muži:

  • je dostatečně trvanlivý, dlouho se nenosí;
  • má dobrou prodyšnost (i při vysokých teplotách v létě se tělo cítí pohodlně);
  • dobře absorbuje vlhkost;
  • chrání před ultrafialovým zářením;
  • má ušlechtilý vzhled.

Navzdory těmto výhodám má pánské oblečení z lnu určité nevýhody:

  • je nutné železo často, protože okamžitě nabývá tvaru, který mu byl dán v procesu nošení;
  • některé nepohodlí je možné kvůli tuhosti materiálu na rozdíl od bavlny a hedvábí;
  • oblečení není příliš vhodné pro formální nastavení;
  • je vystaven ručnímu praní nebo praní v pračce;
  • Materiál je velmi tenký, takže je průsvitný.

Jak si vybrat

Na prodej jsou různé modely lněné oblečení pro muže, můžete najít oblečení z lnu smíšené s bavlnou, polyesterem nebo viskózou. Přidání bavlny nebo syntetického materiálu zlepšuje vlastnosti oblečení, což je činí méně rozdrcitelnými. Při nákupu lněné prádlo se směsí polyesteru, musíte věnovat pozornost poměru složení. Přesahující 50% polyester snižuje hygroskopičnost oděvu a zhoršuje jeho vzhled. Lněné oblečení se směsí viskózy není drahé a úroveň rozdrcení je téměř beze změny.

Sortiment pánských lněných oděvů představují košile, trička, saka a bundy, kalhoty a doplňky jako kravaty a šály pro hrudní kapsu.

Povlečení košile nejsou kombinovány s přísnými obleky, ale vypadají dobře s džíny. S oblečením můžete nosit lněné košile s nádechem bavlny. Neměli byste si koupit pánský plátěný oblek s podšívkou z polyesteru.

Elegantní plátěná bunda v jasných barvách s tmavými džíny. Světlé kalhoty naopak vypadají dobře s tmavými bundami. Pro oficiální recepce jsou nejvhodnější ľanové bundy modré, hnědé, šedé, tmavě zelené barvy.

Při nákupu klasické bundy by měla délka pokrývat hýždě. Sportovní bundy mohou být kratší. Délka rukávu by měla dosahovat základny zápěstí a v oblasti límce by materiál neměl tvořit záhyby.

V poutech jejich směsi lnu a hedvábí můžete chodit kdykoliv během roku a vypadat úhledně. Ze směsi lnu a bavlny si můžete zakoupit neformální kravaty a motýly. Klasika je doplnění obleku s bílou hrudí šátek ze 100% prádla.

V teplém období je nepostradatelným prvkem lněné oblečení pro muže. Velká škála oděvních modelů umožňuje mužům, aby si ho koupili s jakýmkoliv vkusem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky